Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PROKURATURA W OPOLU LUBELSKIM

Utworzony przez baciar, 3 lipca 2008 r. o 04:33
Gość napisał:
a jeśli już mówimy o państwu zaczynającym się literami "giercz...." to niejaka pani która uważa się za Panią a jest tylko panią lub nawet nie kobietą a po prostu babą, dyrektorka liceum w opolu lubelskim, bo nie Pani dyrektor, tylko dyrektorka .. dopuściła do klasyfikacji osobę, która hm .. była w szkole może 2 miesiące .. oczywiście nie za darmo, kopertę za to dostała, grubą, jednak już bez znaczka pocztowego co mnie smuci .. każdy o tym wie, a z nikim się nie podzieliłaś.. ja rozumiem, ten czerwony dach drogi był .. buuu ta sama giercz ... coś tam, tak się przejęła wsiąknięciem w atmosferę swoich uczniów, że razem z nimi na studniówce waliła ostro flaszki, a kiedy uczniowie już nie mogli, to piła z ich rodzicami .. tak się poświęciła ! dla dobra szkoły, miasta, dla dobra edukacji, podwyższenia reputacji, bo nie w każdej szkole dyrektor pije absolwenta z uczniami, pochwały Ona, dyrektor ... jest najlepsza, niestety nie zawsze widzi co ma pod nogami, broda jej wszystko zasłania, za to zawsze z nosem w chmurach taki ekolog, marzyciel .. , kto wie, ten już wie, a kto nie wie .. to za tydzień o tej porze dalsza część opowieści. Za to dyrektorowanie .. babo obudź się, janiszkowice nie są twoje (z naciskiem na małą literę "t" ), szkoła też nie jest twoja, uczniowie nie są twoi, jesteś tylko małą nic nie znaczącą dyrektorczyną, która straci swoje prawa, a właściwie to tylko obowiązki! jak tylko MEN dostanie zdjęcia z 2 ostatnich studniówek, nie będzie potrzeby udowadniania łapówek, chyba że ładnie poprosisz. Kartki z prośbami możesz wrzucić do mojej skrzynki na prośby (wc obok żabki) ściskam serdecznie, buziaki :* Twój kochający na ZAWSZE uczeń
Czytam uważnie to co jest w tym temacie pisane i niestety zgadzam się z opinią tego użytkownika. Słyszałem z wielu źródeł tą historię i to jest pewne, że łapówki i alkohol były, co do reszty to nie mam pewności. Jeśli chodzi o syna Pani Dyrektor .. mój syn jest jego rówieśnikiem, znam o nim opowieści, jest dużo gorzej niż by się wydawało. Dodatkowo gdzie tu jest napisane, że to jest dachówka ? że to jest eternit czy cokolwiek ? dla przykładu jest podany dach, może to być podjazd, nowy samochód, kino domowe, może odwyk dla syna ? cokolwiek .. wmawiacie jej coś, czego nie napisała. Siejecie tylko zamęt i nieporozumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czytam uważnie to co jest w tym temacie pisane i niestety zgadzam się z opinią tego użytkownika. Słyszałem z wielu źródeł tą historię i to jest pewne, że łapówki i alkohol były, co do reszty to nie mam pewności. Jeśli chodzi o syna Pani Dyrektor .. mój syn jest jego rówieśnikiem, znam o nim opowieści, jest dużo gorzej niż by się wydawało. Dodatkowo gdzie tu jest napisane, że to jest dachówka ? że to jest eternit czy cokolwiek ? dla przykładu jest podany dach, może to być podjazd, nowy samochód, kino domowe, może odwyk dla syna ? cokolwiek .. wmawiacie jej coś, czego nie napisała. Siejecie tylko zamęt i nieporozumienia.
".. mój syn jest jego rówieśnikiem, znam o nim opowieści, jest dużo gorzej niż by się wydawało."- z pewnością Pani syn należy do tych mimisynków,co zawsze są w dup* kopani,a co gdzieś usłyszą o kimś to zaraz leca do swojej mamusi,żeby jej o tym opowiedziec!Żeby to pokazać jaki to on jest dobry a syn tej czy owej jest zepsuty!!!ma Pani poprostu maminsynka,a nie syna!!!a co do Pani Dyrektor,to byłem jej wychowankiem i moge o niej tylko tyle powiedziec-----aby więcej takich ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TU TAKA CISZA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
A CO TU TAKA CISZA?
Cisza i pust pola to najlepsze fragmenty tego fORUM.A Ty musisz zadowolić się pudelkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne resory napisał:
A moze cos o pani Agnieszce S ktora sie tak bardzo przejeła rozwojem lodziarni ze sama postanowiła tam pracowac w nocnych porach ruszajac ustami no ciekawe o jakim smaku były te lody moze nam sie kiedys pochwali o tym ????????? Oczywiscie lubi tez szybkie i duze auta pewnie spowodu mietkich siedzen a poco jej te siedzenia to pisac nie musze oby producenci zawieszen samochodowych wymislili jakies moczniejsze resory lub amortyzatory bo po przejascze tej osoby to zadne zawieszenie nie wytrzymuje ciekawe czy chłopaki ktore tez jezdza tymi samochodami daja rade na powrud do domu czy ta zmija z nich całoł energie wysysa pewnie pija tigera przed i po dla lepszej kondycji niby ta nasa Agnieszka pozadna no ok moze i jest ale tylko do godziny 20 po dwudziestej obrasta jej w piurka .
no tak niezla ta Agniesia S. daje d..y kazdemu za friko a nawet swojej koleznaki chlopaka glaszcze pod stolem po udzie i propozycje mu sklada kazdy sie moze domyslac jakie. ale on nie taki glupi jeszcze by go czyms zarazila. Agniesia chyba musi miec "rure" czesto przeczyszczana. nie wazne przez kogo byle fure i kase mial. a na taka swieta sie lansuje . ciekawe co w tej Warszawie robila...... prula sie ile wlezie.ale juz kazdy ja tam zaliczyl to wrocila na stare smieci do opola ze moze tu kogos upoluje . nie z "taka" DZIURA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pani dyrektor z historii powyzej nie jest matka Slwi.ktos opisal jakas bajke a wy wszyscy lykacie.a ten kto wypisuje te rzeczy o Anieszce musi byc bardzo znudzony zyciem i poprostu nie ma co robic.ale widze ze historia sie bardzo poglebia.jescze troche to dojdzie do opowiadan nie z tej ziemi.
no jasne bron jej jeszcze, jesli jestes facetem to pewnie ci jeszcze nie dala i nie wiesz co piszesz a jak dala to dlatego tak piszesz ze niby taki honorowy i w obronie koleznaki-ruchanki stajesz tylko winny sie tlumaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
tylko winny sie tlumaczy
Hahah to co? nie winny ma się nie tłumaczyć i otrzymać karę? Nie no to "powiedzenie" mnie rozbraja Co do Pani Dyrektor to... Poje***i jesteście w d*** jego mać. Heh rodzina z p.Sylwią o LOL. Ludzie to maja jednak nasrane w bani. Kazdemu d*** obrobia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha baciar szykuj sie niedlugo robimy wjazd na twoja chate zobaczysz cwelu bedziemy sie tluc w okna az wreszcie zmiekniesz i przestaniesz opowiadac chore historie Pamietaj juz mozesz wynajmowac ochrone bo wpadniemy i wytluczemy was razem z oknami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 190. § 1 kodeksu karnego stanowi że "kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Baciar - podejmij odpowiednie środki prawne i wnioskuj o ściganie Marcela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna juz obserwuje ten temat i naprawde jestem zdegustowany wieloma kwestiami i mam takie pytanko do ROM skad niby ten baciar ma sie dowiedziec kim niby jest marcelo ??? ja naprawde niewiem. po co wogole piszesz jakies wycinki paragrafow?? Jest do dla mnie nie zrozumiale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje sposób na ustalenie personaliów Marcla. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z całkiem realną i bezprawną groźbą pozbawienia zdrowia, a nawet życia Baciara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROM napisał:
Istnieje sposób na ustalenie personaliów Marcla. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z całkiem realną i bezprawną groźbą pozbawienia zdrowia, a nawet życia Baciara.
Oto inny przykład "całkiem realnej i bezprawnej groźby" CYTAT(brat inkasenta @ 15.08.2008, 19:45) Pluć to ty potrafisz, najlepiej ci idzie na sesjach. Opluwasz każdego. Nie znosisz sprzeciwu ani dyskusji. Tak ma być i tak będzie oto twoja zasada. Naganiaczem byłeś widzieli ciebie ludzie jak krążownik kursowałeś. Świadków możesz terroryzować- zrozumiałe,że do czasu. Jak zaczną sypać będzie wesoło. Nie wyskakuj powyżej-radzę,bo stracisz główkę. Jaka szkoda już zarażona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe widze, że Baciar dołączył do "Znanych osobistości miasta Opole Lubelskie". W rankingu dałbym mu drugie miejsce za Janem Stanisławem Żywym Koniem. Z za kulisów życia Opola przebojem wbił się na to miejsce (zwróćmy uwage, iż jego kampania reklamowa zaczełą się w lipcu) wyprzedzajac tak znane osoby jak Ramba, Antka Śmieciarza czy też Szymka 50gr. Jednak daleko mu jeszcze do tego by wyprzedzić Jana, który pozostanie na zawsze ikoną ludzi niezależnych tego to miasta mających w du*** wszystie konwenanse i wpierających Polski Monopol Alkoholowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymek 50 gr to jest gosc placze sie po miescie i : masz 50 gr?? pierd*lony nic sobie nie zarobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypadkowy obserwator napisał:
no tak niezla ta Agniesia S. daje d..y kazdemu za friko a nawet swojej koleznaki chlopaka glaszcze pod stolem po udzie i propozycje mu sklada kazdy sie moze domyslac jakie. ale on nie taki glupi jeszcze by go czyms zarazila. Agniesia chyba musi miec "rure" czesto przeczyszczana. nie wazne przez kogo byle fure i kase mial. a na taka swieta sie lansuje . ciekawe co w tej Warszawie robila...... prula sie ile wlezie.ale juz kazdy ja tam zaliczyl to wrocila na stare smieci do opola ze moze tu kogos upoluje . nie z "taka" DZIURA.
HEHEHEHE no no ale jestes slawna panno Agnieszko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDZIA napisał:
HEHEHEHE no no ale jestes slawna panno Agnieszko
Gwoli wyjaśnienia :EDZIA to nie ja, ja jestem Edzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agniecha SAWKA to niezla zdzira i ma zajebiste wąsy . wiesniara zaje***a . rżnie sie z kim popadnie aby jej piwo kupic i daje dupy i to nie raz. no ale czego innego mogla sie nauczyc w warszawie tylko ciagniecia lachy i bycia zdzira za browara. je***a paszteciara, do rynsztoku z takim ryjem i zachowaniem hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...