Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech  głosuja na PSL , a nie bedą strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w psl-u sadowników wielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomego sadownika, który nienawidzi "ruskich" ale jabłka im sprzedawał i miał "mieszane uczucia"... obecnie nie "musi" już sprzedawać rosjanom ale nie wie co zrobić z jabłkami i też ma "mieszane uczucia"...! Wcale mi go nie szkoda... Szkoda mi tych rolników którzy nie mieszali polityki z biznesem i handlowali z obopólnym zadowoleniem zarówno ze wschodem jak i zachodem.  Szkoda mi polskich rolników którzy zbankrutują a ich ziemie przejmą zachodnie banki... szkoda mi polskich przedsiębiorców którzy zbankrutują a ich firmy i rynki zbytu przejmą zachodnie banki, szkoda mi ludzi którzy stracą pracę, szkoda mi całej gospodarki, która straciła wiele miliardów "dzięki" "naszym" politykom...! Szkoda mi Polski której już prawie nie ma... bo na naszych oczach dokonał się rozbiór XXI wieku...gospodarczy ale rozbiór! Może to i dobrze...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa, w dupie ich mam, i ich jabłka też. Dzisiaj blokują drogi i utrudniają życie innym szarym obywatelom, ale w niedzielę to mało się przy urnach nie powybijali aby na "panów" z PSLu oddać głos poparcia. Sawicki prawdę mówił, frajerami byli, są, i będą zawsze. Kierowcy powinni ich porozganiać na 4 strony świata, niech zapierdalają strajkować pod meliny PSLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota wydał tym próżniakom i obibokom zgodę na zablokowanie drogi? Może sie pochwali i poznamy jego nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota wydał tym próżniakom i obibokom zgodę na zablokowanie drogi? Może sie pochwali i poznamy jego nazwisko?
  No właśnie! Blokowanie dróg - bez względu na przesłanki tego działania - jest najzwyklejszą głupotą, bezprawiem i anarchią! Organizatorzy i uczestnicy tej kretyńskiej hucpy to zgraja głupich buraków, którzy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej! Kto tych wsioków upoważnił do ograniczania moich konstytucyjnych praw i swobód obywatelskich? Nic tym ciemnym burakom nie zawiniłem - żaden z nich nawet mnie nie zna - a muszę ponosić konsekwencje ich głupoty, bezprawia i zdziczenia! Mam w doopie ich problemy - podobnie jak oni mają w doopie mnie i moje problemy, czego wyraz dają ograniczając moją swobodę podróżowania i narażając mnie na bardzo konkretne niedogodności i straty. Jeśli mają jakieś pretensje do rządu czy do ministra - niech jadą do Warszawy i blokują URM czy ministerstwo! Hołota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie! Blokowanie dróg - bez względu na przesłanki tego działania - jest najzwyklejszą głupotą, bezprawiem i anarchią! Organizatorzy i uczestnicy tej kretyńskiej hucpy to zgraja głupich buraków, którzy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej! Kto tych wsioków upoważnił do ograniczania moich konstytucyjnych praw i swobód obywatelskich? Nic tym ciemnym burakom nie zawiniłem - żaden z nich nawet mnie nie zna - a muszę ponosić konsekwencje ich głupoty, bezprawia i zdziczenia! Mam w doopie ich problemy - podobnie jak oni mają w doopie mnie i moje problemy, czego wyraz dają ograniczając moją swobodę podróżowania i narażając mnie na bardzo konkretne niedogodności i straty. Jeśli mają jakieś pretensje do rządu czy do ministra - niech jadą do Warszawy i blokują URM czy ministerstwo! Hołota!
O czym tu komunistyczna świnio piszesz !!!!  Pamiętaj że wszyscy wielcy tak zaczynali,Wałesa ile się musiał wałęsać po polskich drogach żeby coś z komuchami ugrać,żeby prezydentem zostać a drugi wielki,Lepper tak samo,to wszystko to jest BUCU droga do WOLNOŚCI !!!! Mamy analogiczny system do tamtych czasów i tych samych komunistycznych oprawców-złodziei przy korytach jak wtedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu komunistyczna świnio piszesz !!!!  Pamiętaj że wszyscy wielcy tak zaczynali,Wałesa ile się musiał wałęsać po polskich drogach żeby coś z komuchami ugrać,żeby prezydentem zostać a drugi wielki,Lepper tak samo,to wszystko to jest BUCU droga do WOLNOŚCI !!!! Mamy analogiczny system do tamtych czasów i tych samych komunistycznych oprawców-złodziei przy korytach jak wtedy.
Nie wiem gdzieś ty się ulung ulungu, że wypisujesz takie brednie. Na pewno urzędnicy ministerialni poczuli tak wielką niedogodność z powodu blokowania drogi pod Annopolem, że już się wzięli do spełniania postulatów   :D Poza tym blokowanie drogi bez zezwolenia jest wykroczeniem i policjanci powinni ukarać blokujących mandatami. Tylko jak ukarać sąsiada z tej samej wsi?  A wydanie zezwolenia na taką blokadę przez urzędnika jest nadużyciem uprawnień.  Państwo prawa  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzieś ty się ulung ulungu, że wypisujesz takie brednie. Na pewno urzędnicy ministerialni poczuli tak wielką niedogodność z powodu blokowania drogi pod Annopolem, że już się wzięli do spełniania postulatów   :D Poza tym blokowanie drogi bez zezwolenia jest wykroczeniem i policjanci powinni ukarać blokujących mandatami. Tylko jak ukarać sąsiada z tej samej wsi?  A wydanie zezwolenia na taką blokadę przez urzędnika jest nadużyciem uprawnień.  Państwo prawa  :lol:
Blokowanie drogi jest wykroczeniem ?? babcia pietruszkę,marchewkę i jajka sprzedaje poza miejscem do tego wyznaczonym też jest wykroczeniem,ale czy nie ma większych dewiacji,wykroczeń,problemów , a komuchy na nie nie reagują, bu,ha,ha,ha, koń by się uśmiał !!  ty naprawdę jesteś tępy jak dzida,czy ty nie widzisz większych wykroczeń i dewiacji tej ekipy rządzącej? a nie bijesz tak piany,trzeba być naprawdę ślepym i głuchym albo całkiem oderwanym od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Pogromcy komuchów" (wczoraj "schaboszczak"): Mówiłem udaj się do specjalisty, wszędzie widzisz "komuchów" a to objaw schizofrenii maniakalno-depresyjnej zanim będzie za późno... a jesli już widzisz też wszędzie "moskiewskich agentów" "ruskich troli" i "zielone ludziki"... a to już nieuleczalna rusofobia... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Pogromcy komuchów" (wczoraj "schaboszczak"): Mówiłem udaj się do specjalisty, wszędzie widzisz "komuchów" a to objaw schizofrenii maniakalno-depresyjnej zanim będzie za późno... a jesli już widzisz też wszędzie "moskiewskich agentów" "ruskich troli" i "zielone ludziki"... a to już nieuleczalna rusofobia... 
No to co " tępa dzido " z tymi np.wyborami ? sovieci i pachołki Moskwy są wszędzie, {ojczyzna nigdy nie została oczyszczona z tej czerwonej pajęczyny } jak motocykle, w tak dzikim kraju nam przyszło żyć, niestety. Schaboszczak to mój szwagier,też tępiciel komuchów i głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Pogromcy komuchów" (wczoraj "schaboszczak"): Mówiłem udaj się do specjalisty, wszędzie widzisz "komuchów" a to objaw schizofrenii maniakalno-depresyjnej zanim będzie za późno... a jesli już widzisz też wszędzie "moskiewskich agentów" "ruskich troli" i "zielone ludziki"... a to już nieuleczalna rusofobia... 
A to jakie ciśnienie teraz kacap ze wschodu wywiera na Ukrainę,Węgry,Czechy,Słowację czy wszystkie kraje nadbałtyckie to też jakiś sen,urojenie,zobacz ilu takich pachołków i adwokatów spraw sovieckich zasiada w ławach poselskich Jesteś jakiś taki całkiem oderwany " od rzeczywistości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Pogromcy komuchów" (wczoraj "schaboszczak"): Mówiłem udaj się do specjalisty, wszędzie widzisz "komuchów" a to objaw schizofrenii maniakalno-depresyjnej zanim będzie za późno... a jesli już widzisz też wszędzie "moskiewskich agentów" "ruskich troli" i "zielone ludziki"... a to już nieuleczalna rusofobia... 
To jest podobnie CYCU jak z tobą ,wszędzie widzisz " schaboszczaka '" lub  "POgromce komuchów "to już jakaś choroba lub urojenie,należy również  poszukać jakiegoś speca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzieś ty się ulung ulungu, że wypisujesz takie brednie. Na pewno urzędnicy ministerialni poczuli tak wielką niedogodność z powodu blokowania drogi pod Annopolem, że już się wzięli do spełniania postulatów   :D Poza tym blokowanie drogi bez zezwolenia jest wykroczeniem i policjanci powinni ukarać blokujących mandatami. Tylko jak ukarać sąsiada z tej samej wsi?  A wydanie zezwolenia na taką blokadę przez urzędnika jest nadużyciem uprawnień.  Państwo prawa  :lol:
Tego typu protest jest całkiem legalny, nikt tu prawa nie lamal, sadownicy chodzili po pasach...a jakby szła grupa przedszkolna składajaca sie z 10 oddziałów i musiałbys przeczekać 30 min tez bys tak pyskował? A jak jest wypadek na drodze ? Ludzie stoją godzinami i nikt nie pyskuje bo wie ze komus tała sie rkzywda, tylko krzywde poniesli tez sadownicy więc uszanuj ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu protest jest całkiem legalny, nikt tu prawa nie lamal, sadownicy chodzili po pasach...a jakby szła grupa przedszkolna składajaca sie z 10 oddziałów i musiałbys przeczekać 30 min tez bys tak pyskował? A jak jest wypadek na drodze ? Ludzie stoją godzinami i nikt nie pyskuje bo wie ze komus tała sie rkzywda, tylko krzywde poniesli tez sadownicy więc uszanuj ludzi.
To było popatrzeć jakimi bryczkami przyjechali ci, których głód wygania na przejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było popatrzeć jakimi bryczkami przyjechali ci, których głód wygania na przejścia.
Zostań więc sadownikiem łajzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu komunistyczna świnio piszesz !!!!  Pamiętaj że wszyscy wielcy tak zaczynali,Wałesa ile się musiał wałęsać po polskich drogach żeby coś z komuchami ugrać,żeby prezydentem zostać a drugi wielki,Lepper tak samo,to wszystko to jest BUCU droga do WOLNOŚCI !!!! Mamy analogiczny system do tamtych czasów i tych samych komunistycznych oprawców-złodziei przy korytach jak wtedy.
  Idiota czy prowokator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota czy prowokator?
  Nie nobilituj zwykłego wioskowego głupka podejrzeniem o możliwość wykonania przezeń prowokacji! Ten idiota jest klasycznym przykładem homo sovieticusa - ciemnego, prymitywnego buca o bolszewickiej mentalności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota czy prowokator?
   
Nie nobilituj zwykłego wioskowego głupka podejrzeniem o możliwość wykonania przezeń prowokacji! Ten idiota jest klasycznym przykładem homo sovieticusa - ciemnego, prymitywnego buca o bolszewickiej mentalności...
Ty tak zawsze barani łbie sam ze sobą ? tak w każdej sytuacji ? he,he,  mamy nie ma ??  he,he, a rączki bolą he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty tak zawsze barani łbie sam ze sobą ? tak w każdej sytuacji ? he,he,  mamy nie ma ??  he,he, a rączki bolą he,he.
Kaftan wreszcie ci zdjęli HE HE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...