Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

protest parafian

Utworzony przez O-sama, 22 sierpnia 2009 r. o 16:57
zuza napisał:
Niech ten namiot stoi jak najdłużej , a parafianom ,którzy są tak wiernie oddani ks Markowi życzę wytrwałości i wiary w dążeniu do celu. Kochani , całym sercem jestem z Wami i modlę się za Was . Nie pozwólcie skrzywdzić tak wspaniałego księdza, bo on na to nie zasługuje. Ten , który narobił zamieszania niech ma na sumieniu ks. Marka , ks. Krzysztofa i Was drodzy parafianie. Miejmy nadzieję ,że nasz zadufany abp przyjdzie po rozum do głowy, zanim narobi spustoszenia w diecezji. Widać ma w tym jakiś cel, ale za wszystko będzie kiedyś rozliczony. Ci , którzy są przeciwni ks. Markowi, nich przejrzą na oczy, bo jeśli są prawdziwymi katolikami (?) , nie powinni wystawiać kogoś kto na to nie zasługuje , na taką ciężką próbę. Niech pojadą do parafii przydzielonej ks Markowi i niech ocenią ,czy ten człowiek na nią zasługuje. Niech się zastanowią, jaki biskup ma w tym cel ,że akurat tego kapłana tam wysłał. Nie wiem czemu ten nasz Lublin został tak bardzo skrzywdzony takim BISKUPEM. Nie dość ,że mamy posła Paligłupa, to jeszcze podobnego Abp. BRAK SŁÓW !!!!
Namiotu już nie ma.Banery zostały zwinięte.Pikietujący rozeszli się po domach.Po 38 dniach doszli do wniosku,że pilnowanie zamkniętego kościoła dzień i noc nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrzy! Banda wiśnioków! Już mnie zaczeły łone wku...denerwowoć że aż mnie szlog josny trofioł!! Pieruny śarciste!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...