Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole Nr 3 w Świdniku - zapraszam do dyskusji wszystkich zainteresowanych

Utworzony przez mam dość, 10 lutego 2013 r. o 21:31
jak to czytam, to widzę jakie jest w Polsce przyzwolenie na bylejakość. Dalej tak, to będziemy w Europie ale zawsze ... parobkami bo nawet jeść nie będzie nas miał kto nauczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani dyrektor, proszę sie pochwalić tegorocznym naborem. Ile grup zostanie? Ile osób jeszcze pani zwolni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam nowe informacje odnośnie Pani Dyrektor Beaty Przedszkola nr 4. Otóż łamie Ona prawo i nie daje nic na święta, żadnych talonów, dla nikogo. Czy tak powinno być? Dlaczego ktoś taki, bez żadnych perspektyw do kirowania Przedszkolem ma taką beznadziejną władzę? Jest podelcem, który chce się tylko nachapć kasy. Beznadziejna dwulicowa osoba, bez perspektyw na godne i uczciwe życie. Plecy, plecy i jeszcze raz plecy władź świdnickich. Tragedia, co za żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajcie, emeryci zawsze dostawali coś na święta,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda - kierować trzeba umieć, dobrze, że ma wykształcone, kompetentne (może nie wszystkie) nauczycielki , które uczą nasze dzieci. Ale trzeba przyznać, że Przedszkole nr 4 jest jak na razie najlepszym w Świdniku, pomimo tak krytykowanej dyrektorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedszkole numer 4 było dobrym przdszkolem, na dzień dzisiejszy o imitcja Przedszkola, nie obrażając nauczycelek, bo faktycznie są świetne. Mario, tym razem, nie dostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Talony były i będą. Proszę szukać sensacji gdzie indziej:) A Wszystkim Forumowiczom z Okazji zblizających się Świąt Życzę spokoju, pogody ducha i rodzinnej, radosnej atmosfery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze przedszkole !!!! ludzie rozejżyjcie sie popatrzcie na strony internetowe innych placowek , porownajcie , Przedszkola w Świdniku są conajmniej 5lat do tyłu za zmiana przepisow to żenada,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona internetowa o niczym nie świadczy, najważniejsze są efekty pracy z dziećmi i poziom wiedzy jaki wyniesie się z placówki a jak na razie najlepiej wypadają dzieci z P-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak tylko połowa pań nauczycielek nawet nie umie zamiescic na stronie przedszkola zadnych wiadomosci ,i o jakim poziomie tu mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One nie są od zamieszczania wiadomości tylko od opieki i nauki naszych dzieci. A stroną pewnie administruje dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak wszyscy negują co się dzieje w Przedszkolu? Frustracje wiosenne? mąż nie pomaga w sprzątaniu przed świętami? Wyluzujmy trochę, załóżmy różowe okulary przecież powinniśmy się cieszyć, idzie WIOSNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak wszyscy negują co się dzieje w Przedszkolu? Frustracje wiosenne? mąż nie pomaga w sprzątaniu przed świętami? Wyluzujmy trochę, załóżmy różowe okulary przecież powinniśmy się cieszyć, idzie WIOSNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo, noooo, talony jednak będą ! Szapoba Pan Dyrektor, nie ma to jak nakłamać na inną osobę, że to niby Ona nie chciała dać ! Matko Bosko, co za żenująca osoba.... Wesołych Świąt Pani Dyrektor NAJLEPSZEGO Przedszkola nr 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam tak te wasze "przemyślenia" i powiem szczerze - jestem przerażony - poziomem zawiści, nienawiści, pieniactwa, malkontenctwa i pychy. Pominę już błędy językowe i ortograficzne, choc i one świadczą o uczestnikach tego forum. Zastanawiam się - po co to? Czemu i komu ma służyc? Jakie dobro z tego wyniknie? Jedno jest pewne - polskie piekiełko ma się w Świdniku (i nie tylko) dobrze, nawet bardzo dobrze. Brawo, rodacy! Miło was posłuchac, przekonac się po raz kolejny, jak bardzo się "kochacie". Wiem, wiem, jest to "miłośc" inna, jak wszystko w naszym dziwnym kraju, ale jednak... . I tylko przedszkolaków żal. Wesołych Świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...„Człowiek, który nie kocha, dostrzega u innych jedynie błędy(…)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam tak te wasze "przemyślenia" i powiem szczerze - jestem przerażony - poziomem zawiści, nienawiści, pieniactwa, malkontenctwa i pychy. Pominę już błędy językowe i ortograficzne, choc i one świadczą o uczestnikach tego forum. Zastanawiam się - po co to? Czemu i komu ma służyc? Jakie dobro z tego wyniknie? Jedno jest pewne - polskie piekiełko ma się w Świdniku (i nie tylko) dobrze, nawet bardzo dobrze. Brawo, rodacy! Miło was posłuchac, przekonac się po raz kolejny, jak bardzo się "kochacie". Wiem, wiem, jest to "miłośc" inna, jak wszystko w naszym dziwnym kraju, ale jednak... . I tylko przedszkolaków żal. Wesołych Świąt! chyba ty kochasz inaczej jestes gej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba Ty jesteś płytka/i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekaż mamie lub żonie, że są żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Czytam tak te wasze "przemyślenia" i powiem szczerze - jestem przerażony - poziomem zawiści, nienawiści, pieniactwa, malkontenctwa i pychy. Pominę już błędy językowe i ortograficzne, choc i one świadczą o uczestnikach tego forum. Zastanawiam się - po co to? Czemu i komu ma służyc? Jakie dobro z tego wyniknie? Jedno jest pewne - polskie piekiełko ma się w Świdniku (i nie tylko) dobrze, nawet bardzo dobrze. Brawo, rodacy! Miło was posłuchac, przekonac się po raz kolejny, jak bardzo się "kochacie". Wiem, wiem, jest to "miłośc" inna, jak wszystko w naszym dziwnym kraju, ale jednak... . I tylko przedszkolaków żal. Wesołych Świąt! chyba ty kochasz inaczej jestes gej??
Głodnemu zawsze chleb na myśli. Nic z tego, kolo, ktoś inny musi cię popieścic. Pomyliłeś adres, choc widzę, że i z pisaniem u ciebie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...