Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w bełżycach wszystko jest możliwe :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobiorą się do dokumentów Unii B z poprzednich sezonów (i będą chcieli to znależć i sprawdzić-na mieście mówią że nie będą chcieli),wyjdzie na jaw ile kasy w tym klubie "chodziło pod stołem".Starczy sprawdzić wypłaty "diet" dla zawodników które nigdy do nich nie trafiły-ktoś te pieniądze kwitował i wydał !!! Ale to tylko jeden z przykładów góry lodowej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄSIAD Z N..... napisał:
Jak dobiorą się do dokumentów Unii B z poprzednich sezonów (i będą chcieli to znależć i sprawdzić-na mieście mówią że nie będą chcieli),wyjdzie na jaw ile kasy w tym klubie "chodziło pod stołem".Starczy sprawdzić wypłaty "diet" dla zawodników które nigdy do nich nie trafiły-ktoś te pieniądze kwitował i wydał !!! Ale to tylko jeden z przykładów góry lodowej....
Kto to sprawdzi jak sie na tym nikt nie zna w przeciwieństwie do tych co kręcą pod stolikiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też sąsiad napisał:
Kto to sprawdzi jak sie na tym nikt nie zna w przeciwieństwie do tych co kręcą pod stolikiem ?
Starczy wziąć listę wypłat , dotrzeć do byłych zawodników (obecni mogą nie pamiętać) i spytać czy to ich podpis i czy rzeczywiście te pieniądze otrzymali !!! Kasę ktoś wydał + podrobił podpis !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny sąsiad napisał:
Starczy wziąć listę wypłat , dotrzeć do byłych zawodników (obecni mogą nie pamiętać) i spytać czy to ich podpis i czy rzeczywiście te pieniądze otrzymali !!! Kasę ktoś wydał + podrobił podpis !
nie martwcie się o nic, już prokuratura da sobie radę ,niczego nie przeoczą i wszystko się wyjaśni,jedno jest pewne nikomu sie nie upiecze, zwłaszcza wieczorkiewiczowi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WWWWWWWWWW napisał:
nie martwcie się o nic, już prokuratura da sobie radę ,niczego nie przeoczą i wszystko się wyjaśni,jedno jest pewne nikomu sie nie upiecze, zwłaszcza wieczorkiewiczowi,
Nie rozumiem tego człowieka narobił tyle brudów, a czepia się wszystkich (przedszkola),
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzzzzzz napisał:
Nie rozumiem tego człowieka narobił tyle brudów, a czepia się wszystkich (przedszkola),
chodzi mu o to żeby dokuczyć komu się da zanim całkowicie zostanie pogrążony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WWWWWWWWWW napisał:
nie martwcie się o nic, już prokuratura da sobie radę ,niczego nie przeoczą i wszystko się wyjaśni,jedno jest pewne nikomu sie nie upiecze, zwłaszcza wieczorkiewiczowi,
Eeee nie jestem pewien!!Zarząd Unii ma sporo powiązań sąsiedzkich! partyjnych! rodzinnych itp z prokuraturą w Opolu,Lublinie czy Puławach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie nadszedł czas, kiedy błędy w działaniu burmistrza zaczynają się mścić. Niezłożenie zażalenia na postanowienie prokuratury w Opolu w sprawie udowodnionej kradzieży tłucznia przez radnego oraz sołtysa o której wiedzieli wszyscy pracownicy urzędu włącznie z burmistrzem, tolerowanie mataczenia z fakturami w sprawie wydatków w klubie Unia (oczekiwanie na uporządkowanie rozliczenia wydatków klubu i zwlekanie z zawiadomieniem prokuratury), zgoda na nieodpłatne przekazanie majątku kolesiom zaflancowanym w ZBiEWUK. Jakie korzyści z tego tytułu odniosła gmina??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Gluciasz daj sobie siana! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP ZŁODZIEJOM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to dobry pomysł, aby w Radzie Miejskiej nie zasiadali złodzieje, malwersanci publiczych pieniędzy i wszelkiej maści osobnicy dmuchający balony głupoty unoszące się gęsto nad naszym miastem. Jestem za. Powiem więcej. STOP ZŁODZIEJOM I GŁUPOCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też wyborca napisał:
Myślę, że to dobry pomysł, aby w Radzie Miejskiej nie zasiadali złodzieje, malwersanci publiczych pieniędzy i wszelkiej maści osobnicy dmuchający balony głupoty unoszące się gęsto nad naszym miastem. Jestem za. Powiem więcej. STOP ZŁODZIEJOM I GŁUPOCIE.
A jak to zrobić jak wszystko opiera się o system partyjny? gdzie żądzą układy koneksje i powiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A jak to zrobić jak wszystko opiera się o system partyjny? gdzie żądzą układy koneksje i powiązania.
Nic bardziej prostego. Wybory do rady miejskiej, na burmistrza a także do rady powiatu, to głosowanie na konkterne osoby. Wystarczy wiedzieć who is who. Spojrzeć na dokonania gościa, na to co w życiu zrobił i osiągnął. Piszę te słowa ale sam głosowałem na piekarza. Zapomniałm jednak przeanalizować wcześniej co ten gość zrobił ze schedą jaką odziedziczył. Nic. To samo zrobił jako radny. W innym przypadku tajemnicą poliszynela są ciężarówki z betonem zajeżdżające po gospodarsku przez stodołę na budowę własnego domu. Jest też przypadek "odstąpienia" od pobierania diet za posiedzenia komisji i sesji Rady Miejskiej. Przecież to wszystko wiadomo było przed wyborami. Później był tłuczeń, fikcyjna kasa dla piłkarzy i tego typu kwiatki. Zło to nie system, zło to konkretni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać ,, osiagnięcia " Góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Rozmawialiśmy z człowiekiem, który został wpisany do dokumentu datowanego na 2009 rok jako przewodniczący komisji przetargowej. ? Ja już nie pamiętam, czy zasiadałem w tej komisji. Nie kojarzę, żeby tak było. Od dwóch lat nie pracuję w urzędzie ? stwierdza Mieczysław S. Dziwi się, słysząc nazwisko drugiej osoby, której udział w komisji jest wątpliwy. ? Odszedł z pracy przede mną. To podejrzane ? przyznaje." Temu człowiekowi chyba trzeba wierzyć, w walce przedwyborczej raczej udziału nie bierze. I jeszcze kto oddaje tyle gruntu za takie grosze? Naprawdę jesteśmy jako gmina bogaci: dzieci spoza gminy w przedszkolu za darmo, bo gmina płaci,podwyżki gdy brak środków, grunt gminny za grosze, kolesiostwo, mylenie dat i ludzi ( cóż pomyłka 2006 r. a 2009 r. w przetargu dla burmistrza to tylko pomyłka?, ) ile jeszcze wyjdzie na jaw niegospodarności i marnotrastwa i takich pomyłek, posadzenie krzewinek koło Rynku nie przykryje tych faktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaq napisał:
,,Rozmawialiśmy z człowiekiem, który został wpisany do dokumentu datowanego na 2009 rok jako przewodniczący komisji przetargowej. ? Ja już nie pamiętam, czy zasiadałem w tej komisji. Nie kojarzę, żeby tak było. Od dwóch lat nie pracuję w urzędzie ? stwierdza Mieczysław S. Dziwi się, słysząc nazwisko drugiej osoby, której udział w komisji jest wątpliwy. ? Odszedł z pracy przede mną. To podejrzane ? przyznaje." Temu człowiekowi chyba trzeba wierzyć, w walce przedwyborczej raczej udziału nie bierze. I jeszcze kto oddaje tyle gruntu za takie grosze? Naprawdę jesteśmy jako gmina bogaci: dzieci spoza gminy w przedszkolu za darmo, bo gmina płaci,podwyżki gdy brak środków, grunt gminny za grosze, kolesiostwo, mylenie dat i ludzi ( cóż pomyłka 2006 r. a 2009 r. w przetargu dla burmistrza to tylko pomyłka?, ) ile jeszcze wyjdzie na jaw niegospodarności i marnotrastwa i takich pomyłek, posadzenie krzewinek koło Rynku nie przykryje tych faktów.
zdejmij okulary i wyjdz z krzewinek to może zobaczysz coś więcej, i może dodaj przy okazji dokonania twojego idola, bo chyba działa w Bełżycach od poczatku samorządu (tam będzie długa lista ,,dokonań'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaq napisał:
,,Rozmawialiśmy z człowiekiem, który został wpisany do dokumentu datowanego na 2009 rok jako przewodniczący komisji przetargowej. ? Ja już nie pamiętam, czy zasiadałem w tej komisji. Nie kojarzę, żeby tak było. Od dwóch lat nie pracuję w urzędzie ? stwierdza Mieczysław S. Dziwi się, słysząc nazwisko drugiej osoby, której udział w komisji jest wątpliwy. ? Odszedł z pracy przede mną. To podejrzane ? przyznaje." Temu człowiekowi chyba trzeba wierzyć, w walce przedwyborczej raczej udziału nie bierze. I jeszcze kto oddaje tyle gruntu za takie grosze? Naprawdę jesteśmy jako gmina bogaci: dzieci spoza gminy w przedszkolu za darmo, bo gmina płaci,podwyżki gdy brak środków, grunt gminny za grosze, kolesiostwo, mylenie dat i ludzi ( cóż pomyłka 2006 r. a 2009 r. w przetargu dla burmistrza to tylko pomyłka?, ) ile jeszcze wyjdzie na jaw niegospodarności i marnotrastwa i takich pomyłek, posadzenie krzewinek koło Rynku nie przykryje tych faktów.
W tym dokumencie są 4 osoby które już nie pracują w urzędzie, wystarczy zapytać czy to ich podpisy i finał, a co miała by dać ta data? Jest cała dokumentacja przetargowa włącznie z umową z roku 2006, a w roku 2009 została przedłuzona umowa dzierżawy na kolejne 3 lata (zgodnie z uchwalą rady)Wydaje mi się że jest to próba odwrócenia uwagi od innych problemów niektórych radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rychu powiedz ludziom w kampanii jaka jest prawda o kradzieży tłucznia, przekrętach w klubie UNIA, blokowaniu przez machorę funduszu remontowego na rzecz wspólnot mieszkaniowych, rozwalaniu inwestycji związanej z zakładem zagospodarowania odpadów. Sprawa dla dyrektora Rumińskiego z ZGKiM w Bełżycach. Od kilkunastu lat wody opadowe z dachów budynków zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej, są odprowadzane do ścieków miejskich. Ja miesięcznie płacę za ścieki ok. 100 zł. Za opóźnienia w opłatach ostatnio naliczyli mi 28.80 Ile płaci spółdzielnia?????? Jakie ma opóźnienia. Dyrektorze Rumiński czekam na odpowiedź. Jeśli na dziko to kolejna kradzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okularach nie chodzę, w krzewinkach się nie kryje, bo nie mam powodu. Swojego idola i poglady mam bo mi wolno- demokratyczny kraj. Informacja na forum chyba z pierwszej ręki odnośnie przedłużenia umowy na hektary pola za 240 zł rocznie, może ja podał ktoś z tej dziwnej komisji, która przedłuża umowy i myli się w datach i osobach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...