Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
konrad napisał:
Wygląd mojej posesji "kamienicy" mogę zawdzięczać obecnej władzy. O których nieistniejących filmach mówisz? Jeśli chcesz mogę wrzucić na youtube albo podaj adres to wyślę Ci pocztą.
Troszeczkę się zagalopowałeś Konradek, od wielu lat widzę ten twój przybytek i wątpię aby obecna a nawet poprzednia władza zdezolowła Ci chałupe, jak nie możesz dać sobie rady z własnym obejściem to nie za bardzo rozumiem jak niby po twojej wygranej Bełżyce staną się przynajmniej drugim Kazimierzem. Z sympatii może nawet dałbym Ci mój głos, ale wiem że i tak nic nie zdziałasz bo jak do tej pory to nie masz za wielu osiągnięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blokers napisał:
KONRAD. JESTEM Z TOBĄ. GOŃ HOŁOTĘ Z GMINY. Szkoda, że nie ten obwód głosowania.
Startujcie razem z tego samego komitetu przynajmniej ,,myślenie" macie podobne, a tak na marginesie trzeba troche tej hołoty z bloków pogonić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konrad napisał:
Wygląd mojej posesji "kamienicy" mogę zawdzięczać obecnej władzy. O których nieistniejących filmach mówisz? Jeśli chcesz mogę wrzucić na youtube albo podaj adres to wyślę Ci pocztą.
Wygląd swojej kamienicy zawdzięczasz niestety ale sobie, bo ja wygląd swojego domu zawdzięczam sobie. Niby dlaczego pieniądze z moich podatków (bo taki w gminie płacę) ma iść z budżetu miasta i gminy na remont twojej kamienicy. Na remont mojej pracuję sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
Wygląd swojej kamienicy zawdzięczasz niestety ale sobie, bo ja wygląd swojego domu zawdzięczam sobie. Niby dlaczego pieniądze z moich podatków (bo taki w gminie płacę) ma iść z budżetu miasta i gminy na remont twojej kamienicy. Na remont mojej pracuję sama.
ma rację, po co samemu się starać jak inni mogą dołożyć się do jego "kamienicy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Startujcie razem z tego samego komitetu przynajmniej ,,myślenie" macie podobne, a tak na marginesie trzeba troche tej hołoty z bloków pogonić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hołotę to masz za oknem lepiej będzie wyglądało jeśli sobie posprzątasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...