Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a jakby pracował na czarno to nie miałby żadnych problemów, szkoda, że mu ktoś źle obliczył, ale w naszym popierdolonym złodziejskim kraju to jak kraść to miliony, przynajmniej jest się za co wykupić tak jak to robią bardzo bogaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechaj żyje Polska cała chwała posłom, ludziom wała. Pogratulować wyborcom dobrego samopoczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam kiedy ten kraj zawładną rosyjskie działa i spalą ten chory kraj. Będę solidarny i powiem żeby mnie też spaliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie dlatego orzecznictwo musi byc zabrane z ZUS-u, oni w majestacie durnego prawa przeprowadzają eutanazję społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoje zdanie o zusie mam. Lepiej wyrzucić pieniądze na ulicę. Przynajmniej ten kto znajdzie będzie miał z nich jakiś pożytek. Reszty nie napiszę bo skasujecie komentarz jako niecenzuralny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla ZUS, ludzie to śmiecia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słysze zus to dostaje drgawek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz ku*wa jakich przychodów? to co? koleś przez rok nielicząc tego socjala utrzymał sie za 3091 zł pracujac jako strażnik? bo wyglada na to piekną ścieme z ckliwą historyjką tylko po to by wyciągnąć jakies darowizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 zł oddać 4 tys , to jakaś paranoja i absurd , ten kraj jest chory jak jego przepisy nic dla ludzi a kopacz sobie jeździ pociągami może dojedzie do złotego pociagu obgłowią się i na tym sie skonczy polityka PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 zł oddać 4 tys , to jakaś paranoja i absurd , ten kraj jest chory jak jego przepisy nic dla ludzi a kopacz sobie jeździ pociągami może dojedzie do złotego pociagu obgłowią się i na tym sie skonczy polityka PO.
Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną sQrwsyńską,komunistyczną hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 zł oddać 4 tys , to jakaś paranoja i absurd , ten kraj jest chory jak jego przepisy nic dla ludzi a kopacz sobie jeździ pociągami może dojedzie do złotego pociagu obgłowią się i na tym sie skonczy polityka PO.
a zacznie się taka sama PISUARDESÓW i innych  PRZEBAERWIENCÓW. Nie łódż się że będzie inaczej tzn.lepiej.8 lat temu juz zaznaliśmy IV RP. Porozmawiaj z kimś z większego bussinessu to się przeonasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki chory że cały czas pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery tysięcy nadpłaty? To ile on zarabiał w tej ochronie? To jakaś sciema. Ja na zleceniu mam 6 zł na godzinę brutto 4 na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stróżował to też mu tlen podawali? Niezła ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3maj się Tomeczku!! Nie pozwól by ludzie z tego jeb***go zusu kazali Ci cos płacic. Walcz ile masz sił!! 3mam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mala prosbe do niektorych ludzi komentujacych artykul, prosze czytac ze zrozumieniem a nie wypisywac glupoty! A jesli artykul jest zbyt trudny do zrozumienia to zaoszczedzcie sobie durnych i glupich komentarzy jesli nie macie pojecia o czym i o kim piszecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się pobiera rentę i pracuje to trzeba to zgłosić do ZUS. Każdy rencista to wie. A jak się ukrywa dochody albo je zaniża to tak to się kończy. A tak swoją drogą, skoro miał przekroczenie to musiał na tej ochronie bardzo dobrze zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki chory że cały czas pracował.
quote chory a pracowal...jestem z siebie dumny ze pomimo choroby bylem w stanie sam chociaz troche zarobic by ulzyc mojej rodzinie...wyjsc do ludzi by kazdego dnia nie myslec o chorobie ktora postepuje...czlowiek ktory jest zdrowy (tak jak ty) nigdy nie zrozumie mnie i tego z czym sie zmagam kazdego dnia...Dziekuje za komentarze negatywne jak i te pozytywne...pomimo negatywnego nastawienia ja walcze do konca i nigdy sie nie poddam !!! Nic ani nikt nie jest w stanie mnie złamać. Pozdrawiam Tomasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przekroczenie 24 zł ma do oddania 4300 zł? Niemożliwe. Chyba, że to trwało miesiącami albo nawet latami. Ale o tym w artykule już cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałaby skierować apel do znajomych Pana Tomasza, teraz jest tyle sposobów na nagłośnienie sprawy i zbiórkę pieniędzy! Często się słyszy o niewyobrażalnych kwotach, które udaje się zebrać na leczenie! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...