Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgadzam sie z pania valery. Jak mozna takiej chorej osobie mowic "a chyba pan dobrze zarabial" a co Cie to obchodzi Guest kto kometujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z valery i nie moge zniesc glupot ktore wypisuje Guest. Choremu sa potrzebne pieniadze i jakby nie byl Chory to by sie nie prosil. Jestes Guest czlowiekiem bez serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ZUS trzeba zlikwidować za te progi !!! od jutra próg jest zmniejszony o jakieś 100 zł brutto !!! paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez mam socjalną i pracuję. Są miesiące kiedy zarabiam ponad limit, są takie, kiedy się mieszczę. Ale wiem że sama musze zus informowac , kiedy przekroczę te kwotę. I wtedy, jak zarobiłam za dużo, to nie dostaje wyplaty. W ten sposób nie muszę nic zwracać, bo reguluje się mi to na bieżąco. Wystarczy raz na 3 miesiące zajrzeć do internetu i sprawdzić, ile wynosi ten limit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdą taką absurdalną decyzją stoją konkretni ludzie. Do wypindolenia dyscyplinarnego na bruk z dożywotnim wilczym biletem na stanowisko w budżetówce i urzędach państwowych. Czekam na newsa o tym, że odpowiedzialne śmiecie zostały już stamtąd sprzątnięte. Kamil Nubiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion rencistów w Polsce. Wielu z nich pracuje i rozlicza dochody z ZUS. I tylko ten jeden Pan jest zaskoczony. Dziwne to jakieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS - Załatwi Ubezwłasnowolni Szybko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może przyjmujmy więcej uchodźców i imigrantów, dla nich jakoś są pieniądze. Doczekaliśmy "wspaniałych" czasów. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS nie wypłaca renty socjalnej, tylko jest pośrednikiem, pieniądze na ten rodzaj renty pochodzą z budżetu państwa, a nie składek ubezpieczeniowych. Ile jako strażnik dorabiał??? bo do renty socjalnej w zależności od kwartału można dorobić 2600-2700 zł brutto bez zabierania renty socjalnej, a tyle chyba strażnicy nie zarabiają. Coś mi tu nie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może przyjmujmy więcej uchodźców i imigrantów, dla nich jakoś są pieniądze. Doczekaliśmy "wspaniałych" czasów. . .
Dlatego PO jeby muszą odejść,dość !!!!!  już marnotrawienia naszych wspólnych pieniędzy.Raz sierpem a raz młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Trzymaj się Tomek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwrot jest za okres 2011 wtedy można było dorobić 30% średniej krjowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie mamy progi podatkowe, jezeli przekroczysz, to plac. Prosta sprawa. Na calym siwecie sa progi podatkowe. Skad ta afera??? Jak nie dogadal sie z pracodawca, to niech placi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...