Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NAU(cz)KA (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 6:   8) „NEWSWEEK” z dn. 6.VII.201r . W artyKULe:Seksualna schizma Kościoła” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLE KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. Trudno doszukać się NORMALNOSCI w Głupim Państwie, a Watykan uważa się za państwo! Sam Papcio FRANEK (z)BAWICIEL wyznał „FAKT”owi jak na Świętej Spowiedzi, ze za swoich czasów studenckich BYŁ BRAMKARZEM... w BURDELU Boskiego Buenos! Przeciw ilu np. BURDELOM gardłowały Papcie z ksieŻULAMI? Nie widzą, ze nawet NAJŚWIETSZA MARYJA, PANNA (z DZIECKIEM) niczym od burdelu się nie różni, a ile takich PANIEN Z DZIECKIEM wypier...niczyli z KOŚCIOŁA? Czy jest jakaś różnica między trwającym i nagłaśnianym PAŃSTWEM ISALMSKIEM, a PAŃSTWEM WATYKAŃSKIM? - NIE MA! Od XI wieku KOSCIOŁA prowadził przez SETKI LAT Świętą INKWIZYCJĘ polegająca na UCINANIU GŁÓW, TORTUROWANIU niewiernych, a tymi widokami NAPAWAŁY SIĘ AXCELENCJE!   https://www.youtube.com/watch?v=7hXwFr92mXU https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=%C5%9Awieta+inkwizycja+youtube   Tą samą drogę obrał obecnie ISLAM. Jaki był efekt WOJEN RELIGINYCH? - I KOŚCIÓŁ i ISLAM sięgają po CAŁY ŚWIAT! Czy jest jakaś różnica między ISLAMEM, a KOŚCIOŁEM i pozostałymi ZWIĄZKAMI WYZNANIOWYMI? - NIE MA! Wszyscy w DE'BI'LNY SPOSÓB MORDUJĄ NIEWIERNYCH, a świat się NAWRCA ino, że PROSTO DO DOMU!   =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= podobnie jak Najświętsze proPOZYCJE i Święte Afery serwuje pozostałe WIELKIE TAJEMNICE (z)BAWIENIA – OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA. Poczynając od AXCELENCJI, a na podrzędnym ksieŻULKU kończąc robią sobie PiSanki (czyli jaja) ze wszystkiego.   OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA wygląda nie inaczej jak tylko tak, jak UCZYŁA INSTYNKTU cała ŚW.(irnieta) EKIPA, bo trudno mówić, że mają POWOŁANIE - może i mają ino, że do (z)BAWIENIA LUDZI. W Kuriewnym żargonie OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA WYGLĄDA TAK:   1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ; 2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu; 3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego... z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura: 1) Niebo – to: nie bo nie! 2) Piekło – Piekarnia Kościelna; 3) Czyściec – Pralnia Kościelna. I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”   (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!   Wszystkich BISKUPÓW, księŻULI i ZAKONNICE uznać należy za DEALERÓW, a LUD BOZY za ĆPUNÓW!   AXCELENCJE z ksieŻULAMI (w)MAWIAJĄC ino (z)BAWIENIE mają świadomość UZALEŻNIANIA LUDZI OD (z)BAWIENIA, a później ino EKSKOMUNIKA bez żadnego ODWYKU i zwykłe CIERPIENIA PSYCHICZNE (w mniemaniu AXCELENCJI duchowe) zamkniętymi, a wcześniej (w)MAWIANYMI od dziecka BR'AMA'MI (z)BA'WIE'NIA!   BISKUPI i ksieŻULKI z powodzeniem mogą ODPRAWIAĆ jeszcze na LOTNISKACH i PRZEJŚCIACH GRANICZNYCH, bo w KULminacyjnych momentach (z)BAWIENIA celnicy nie nadążąją z ODPRAWIANIEM pełniąc swe powołanie z tą różnicą, ze jak księŻUILO NIE WYPIJE to nie odprawi, a celnicy są WZOREM – NIE PIJĄ i odprawiają! Kontynuując wielką szopkę poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na podrzędnym księŻULKU kończąc mogą tez ODPRAWIAĆ na DWORCACH PKP pociągi PDEOlino!   Aby dobrze Im się ODPRAWIAŁO i jeszcze lepiej (to znaczy: LEPIEJ NIŻ DO TEJ PORY) Im się gadało (w)MAWIAJĄC O PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA Związek poleca NIEBIESKIE SMAKI (z)BAWIENIA z kącika KULinarnego:   1] Ciało Pańskie z Grilla;2] Krew Pańską z Gwinta;3] Skrzydełka Anielskie z Grilla;4] Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;5] Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów- odmiana Germany 1939; 6] Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba...   ZAŚ NA DESER: 1] czeKULadowe Krzyże;2] czeKULadowego Zbawiciela;2] czeKULadową Panienkę;3] i... ... ... i Wszystkich Świętych czeKULadowych... Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem Róży Duchownej!jako, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”   Kilku odważnych spróbowało UCZTY NIEBIESKIEGO (z)BAWIENIA popijając Boskim Napojem FRUTTI DI PAPA i część była Wniebowzięta, część zaś miała wrażenie,że chce ich rozerwać!   Dla spragnionych KULejnych wrażeń =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC proponuje jeszcze; UDZIEC Z BARANKA BOŻEGO i Flaszkę Krwi Pańskiej...   Aż Grzech nie spróbować!   (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!   Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )
BRAWO!DOBRE! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście szczęściarzami (Parafianie pw. Karoliny Kózkówny) mając Takiego Proboszcza.
i czymze sie zasłużyl.Buł kiedyś u nas na rekolekcjach i pieprzyl jak potłuczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Andrzej Szulej był przez ostatnie trzy lata wikariuszem Parafii pod wezwaniem Świętego Stanisława w Lublinie. Przez ten czas dał się poznać jako sumienny, uczynny i pokorny Ksiądz, który nikomu nie odmówił pomocy. Ksiądz Andrzej ma szczególny dar do mówienia kazań w sposób zwięzły i zrozumiały (bardzo dobra dykcja). Wiele dobrego jeszcze można powiedzieć o Tym Księdzu. Szkoda, że odchodzi z parafii Św. Stanisława. Mam nadzieję, że jako Proboszcz nowej Parafii da się poznać z dobrej strony. Powodzenia. PS. Ludzie jak niżej. Czytacie Biblię? Chyba nie za bardzo:) "Kto Was słucha, Mnie słucha, Kto wami gardzi, Mną gardzi, lecz kto Mną gardzi, gardzi Tym który Mnie posłał." Łk. 10, 16.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd w ludziach tyle jadu, kompleksów.......lepiej autor się poczuł kiedy te brednie ogłosił światu? dlaczego anonimowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wyznawcow lucyfera dobra rada Modlcie sie i nawracajcie a nie Bedziecie korzystac z egzorcysty Boze przebacz im bo niewiedza co Czynia a ich umyslami zawladnely Ciemnosci tego dwiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sz. P. Agnieszko, to nie są żadne brednie, żadne kompleksy, żaden jad, to cytat z Pisma Świętego, które warto czytać. A, mam na imię Jacek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Jacku, moja odpowiedz nie była riposta do Pańskiej wypowiedzi, zgadzam sięz Panem, mam wiele szacunku i wdzięczności dla ks.Andrzeja, zapewniam też że cytaty z Biblii rozpoznaje :-) zdenerwowaly mnie wywody o Kościele, ksiezach i opluwanie bezmyślne wszystkiego przez zupełnie inna osobę, której wypowiedź przeczytałam w komentarzach pozdrawiam Agnieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam gratuluję księdzu i mam nadzieję że kiedyś się jeszcze spotkamy . A te osoby co tam na górze takie brednie piszą to chyba nie znają księdza tak jak ja ksiądz jak to ktoś napisał jes sumienny a przedewsztkim zawsze ksiądz będzie mógł liczyć na swoich uczniów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi mi o uczniów z sp 14 i gimnazjum nr 27 trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...