Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rososz czy Moszczanka panie redaktorze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie pokażecie tych co przygotowali te potrawy  tylko te mlaskające pyski Komu tu należy się uznanie ? Bardzo mi się to nie podoba ,które to jest KGW z Rososzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie się dowiedzieć jak oszukują nas banki to odwiedźcie moją małą prywatną stronę. W dzisiejszych komercyjnych czasach ciężko znaleźć sprawdzone informacje. Finanse to moje hobby dlatego wyszukuję najlepsze oferty kredytowe i wskazuję czego się wystrzegać. polskie banki pl (wstawicie kropki w miejsce spacji)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, te darmozjady urzedowe wszedzie się obłowią a Ci co na to pracowali gdzie są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z rybami z Pustelni. Nic nie piszecie. Czy nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pomysłów na rybne dania jest mnóstwo, to nie tylko tradycyjny śledzik z cebulą i smażony karp." - właśnie, że tylko to. tort z karpia, pasztet z karpia, pierogi z karpia - brakuje szynki i golonki z karpia. co to za wymysły, karważ twarz , kto to zje?! ryba nadaje się do jedzenia tylko jako wędzona, smażona lub pieczona i w postaci śledzia. i gitara  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tam robili "baniaki"-gumo filcowe na dożynkach rybnych?Pierwszy hoduje świnie ,a drugi przekrety.Mają się super dobrze,natomiast zupełnie źle ci,,ktorzy rzekomo ich wybierali! Tragedia:faryzeusze opanowali rynek rolno-spożywczy i doją biedaków ile wlezie.Identycznie jak to robli Żydzi ze swoimi w czasie okupacjii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tam robili "baniaki"-gumo filcowe na dożynkach rybnych?Pierwszy hoduje świnie ,a drugi przekrety.Mają się super dobrze,natomiast zupełnie źle ci,,ktorzy rzekomo ich wybierali! Tragedia:faryzeusze opanowali rynek rolno-spożywczy i doją biedaków ile wlezie.Identycznie jak to robli Żydzi ze swoimi w czasie okupacjii!!!
Teraz żyd robi to samo,tyle lat po okupacji,zamiast iść do przodu,to się nadal cofamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...