Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Psy jadły liście. Właścicielka omal ich nie zagłodziła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2017 r. o 13:46 Powrót do artykułu
ej Bogusława trzeba by cię teraz ... ukarać. Oby sąd Ci porządną karę wymierzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właścicielka jadła liście, psy nieomal ją zagłodziły. nie wierzę że nikt z sąsiadów o tym nie wiedział/widział ale toż to tylko pies był. znieczulica i ***ca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzki śmieć jak wielu podobnych nie ma szacunku dla życia zwierząt i ludzi nie współczuje, nie pomoże, żyje tylko dla siebie. Niestety takich jest coraz więcej a sądy są zbyt łagodne chociaż i tak ostatnio coś drgnęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończcie już z tą darmową reklamą włoskowej fundacji ex lege. to już jest śmieszne. tyle organizacji na terenie lubelszczyzny działa i tyle dobrego robią dla zwierząt i nigdy o tym ani słowa nie napiszcie tylko włoskowa i ex lege. i ciągle ile jej trzeba kasy dawać na te zwierzęta. widać to już monopol.strach otworzyć cukiernicę bo wy***y ex lege i włoskowa. kobieta handluje zwierzętami zebranymi gdyż ciągle zabiera z hodowli i trzecie kasę. za co ten cały botox na karoserii, a dziennik nich dalej działa jak sutener.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obawiam sie panie Hycel,ze z tych to bys g...o sobie zrobil!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywiązać k..wę do drzewa na 1 miesiąc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym miał takiego syna jak hycel to jestem za aborcją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej psy, jej sprawa. Po co ktoś sie w to wtrąca? Naprawdę nie może sobie wymyślić jakiegoś pożytecznego zajęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I-dioto myślisz, że pies to rzecz ! On też czuje, cierpi, cieszy się i smuci oraz chce żyć jak ty. Im więcej słyszę takich imbecyli i pewnie żarliwych kościołowców (specjalnie nie katolików bo to nie to samo) to mam ochotę opuścić ten kraj gdzie tyle jadu jest w ludziach i coraz mniej współczucia. Jeżeli tobie śmieciu kiedyś ktoś wyrządzi krzywdę to życzę ci aby nikt nie udzielił ci pomocy i nie wtrącał się jak to określiłeś poczujesz się wtedy jak te psy i może zrozumiesz swój błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywiązać to za mało nie dać jeszcze jeść i pić niech je sama swoje obchody przykre to jest że żyją tacy ludzie bez sumienia aż łza mi się zakręciła jak zobaczyłam te psiaki sądy powinny zacząć karać a nie dawać. wyroki w zawieszeniu hańba że tacy ludzie żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz takie pewne informacje że Włoskowa zabiera zwierzęta z hodowli i handluje nimi i stać Cię aż na tyle zeby sobie anonimowo popisać na forum? No brawo co za odwaga, gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hycel Ty debilu. Ja bym była za tym żeby dla takich jak Ty i ta baba otworzyć piec  na Majdanku. Osobiście bym Cię tam w sadzila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Hycel jak można się z tobą skontaktować ? Słyszałem , że taki smalczyk z pieska Burka czy innego Szarika jest bardzo smaczny i zdrowy. Podobno taki smalczyk z piesków leczy wiele chorób. Taki smalczym ma też pewnie wielkie walory smakowe ... chlebek  z kiszonym ogóreczkiem i smalczykiem z takich piesków Burków i Szarików  jest wyśmienitą zakąską i zagrychą do wódeczki. Po ile sprzedajesz te smakołyki ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and napisał:
On też czuje, cierpi, cieszy się i smuci oraz chce żyć jak ty.
Nie ma na to żadnych naukowych dowodów. Proszę nie mylić hipotez (i to hipotez promowanych głównie przez nawiedzonych fanatyków, a nie naukowców specjalizujących się w adekwatnych dziedzinach) z faktami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RC napisał:
and napisał:
On też czuje, cierpi, cieszy się i smuci oraz chce żyć jak ty.
Nie ma na to żadnych naukowych dowodów. Proszę nie mylić hipotez (i to hipotez promowanych głównie przez nawiedzonych fanatyków, a nie naukowców specjalizujących się w adekwatnych dziedzinach) z faktami.
RC napisał:
Idź żałosny człowieku do szkoły, bo widocznie żadnej nie skończyłeś. Dowodów potwierdzonych naukowo jest tyle, że nawet papież je uznaje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staruche spalić na STOSIE ,na KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU W LUBLINIE!!! k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmata !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewien, że jeszcze dozyje czasów, w których zwierze będzie ważniejsze niż człowiek i będzie planeta zwierzat, które ludzmi będą poniewierać bardziej niż my zwierzętami. Wtedy wszyscy zobaczą jak to fajnie jest być poniewieranym przez inna istote. Nie jestem za tym, żeby bic zwierzęta bo to zywe stworzenie, ale jak clzowieka biją, gwałca i doprowadzają do stanu, że się boi patrzeć na clzowieka to co najwyżej akra w zawieszeniu. Jak terroryzujesz zwierze to od razu powiesić, zabic bo czuje. Łiść tez czuje, trawa tez czuje to najlepiej się nie ruszac z fotela bo się kogos skrzywdzi. Dzisiaj zwierze jest ważniejsze od czlowiaka co jest według mnie nie normalne. Chcesz spac z psem, spij, chcesz mu dac buzi daj, ale wara ode mnie bo to jest zwierze i jak nie umyjesz to masa zarazkó, a ja za syfy dziekuje nawet w gratisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wstyd, przecież wiadomo, kto napisał taki personalny komentarz - ta stara ropucha z konkurencyjnej organizacji. Taka jesteś odważna wpisując anonimowo komentarz? Żenujące! Mam nadzieję, że ci ta Włoskowa koło pióra zrobi bo nie ma anonimowości w internecie ograniczona na mózg babo - to się nazywa istalenie IP ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...