Witam wszystkich rachmistrzów! Ja jestem rachmistrzem w woj. świętokrzyskim. Chcę się zapytać tych co już spisywali, czy wy też może mieliście taki problem jak jak, mianowicie byłem u takiej babci co ma mieszka w w izbie jednopokojowej z kuchnią około 20m kwadratowych. I jest pytanie: "Czy w jest kran z bieżącą wodą?" No babcia miała kran w domu tylko z zimną wodą więc tak zaznaczyłem. W następnym pytaniu pytają o łazienkę: "Czy jest łazienka: z wanną, z kabiną prysznicową, nie ma." No to zaznaczyłem że NIE MA łazienki bo babcia nie miała w tej małej izbie łazienki. A tu mi wyskoczyło takie coś: "Jeżeli w pytaniu o kran z wodą zaznaczono TAK, to w pytaniu o łazienkę nie można zaznaczyć NIE" Czyli wg tej ankiety, jak w domu jest kran, to musi być łazienka! No i musiałem skłamać i zaznaczyć że w tej małej izbie jest łazienka z wanną, bo inaczej nie chciało mnie przepuścić do następnego pytania, i musiałbym przerwać ankietę po kilku pytaniach. CZY WY TEŻ MOŻE MIELIŚCIE TAKI PROBLEM I JAK TO ROZWIĄZAĆ??? Soft Reset próbowałem i nie działa. No bo tak kłamać za każdym razem nie mogę, bo pupa zbita z tego wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz