Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby byli w Niemczech, otrzymywaliby 60% pensji jako osoby bezrobotne. Gdyby ta kwota nie zapewniłaby, by im i ich rodzinie utrzymania, mieliby prawo do dodatkowych kwot. No, ale w Polsce są Tarcze i to w Niemczech upada gospodarka wg. TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby byli w Niemczech, otrzymywaliby 60% pensji jako osoby bezrobotne. Gdyby ta kwota nie zapewniłaby, by im i ich rodzinie utrzymania, mieliby prawo do dodatkowych kwot. No, ale w Polsce są Tarcze i to w Niemczech upada gospodarka wg. TVP.
 Gdyby byli w Anglii otrzymywaliby 80% pensji jako wsparcie od rządu. A swoją droga wystarczy  w necie się ogłosić bo interes kręci się "jak ta lala", najbliższe terminy wizyty domowej fyrzjera to połowa przyszłego tygodnia. Zakłady zamknięte ale w niczym to nie przeszkadza przyjechać do klienta tyle że cena x2 lub x3 jak w zakładzie. Popatrzcie na naszego prezydenta czy premiera w TV, świeżutka fryzura, nam zakazali ale oni sa ponad prawem, są równi i równiejsi bo i tak ich wybierzecie 10go czy innego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie, to nie widziałem żadnego polityka zaniedbanego. Może ich żony strzygą. Nie tylko z kasy ;) Ja kupiłem kosiarkę Philipsa za 18€ i zawierzyłem żonie. I tak gorzej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...