Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1 człowiek spłonął w środku w kadłubie,drugiego wyrzuciło i leżał obok,widok mało przyjemny... Podobno doświadczony pilot co przyczyną było nie wiadomo,podchodził do lądowania... Samolot spadł zaledwie ok.20m od zabudowanań,na trawe szczeście w nieszczeście ze nic się nie zapaliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś co to za samolot? Jakie miał numery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gacek napisał:
Wie ktoś co to za samolot? Jakie miał numery?
Zodiac Ultralight na czeskich numerach -jest napisane o tym w pierwszych linijkach tekstu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam blisko areoklubu i widziałam ten wybuch jak byłam na spacerze z psem, tak myślałam że się coś rozbiło, to nie pierwszy raz! w marcu 2006 spadł ten śmigłowiec ratowniczy kilkadziesiąt metrów od mojego domu - straszna tragedia, strach tu mieszkać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takijeden napisał:
Zodiac Ultralight na czeskich numerach -jest napisane o tym w pierwszych linijkach tekstu...
Jak pisałem posta jeszcze tej informacji nie było. Poza tym chciałbym znać numery samoilotu. Mój znajomy ma zodiaca własnie w Radawcu. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, o wypadku się dowiedziałem jak jechała straż i od razu za nią jechałem. Gdy dojechałem do miejsca tragedi z daleka nic nie było widać, z bliska widok był straszny, a ciała zostały już zasłonięte. [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
mieszkam blisko areoklubu i widziałam ten wybuch jak byłam na spacerze z psem, tak myślałam że się coś rozbiło, to nie pierwszy raz! w marcu 2006 spadł ten śmigłowiec ratowniczy kilkadziesiąt metrów od mojego domu - straszna tragedia, strach tu mieszkać!
Rozumiem że członkini miejscowego komitetu przeciwlotniczego? Oj żeby Ci nigdy nie był potrzebny taki śmigłowiec... A jak się boisz mieszkać koło lotniska to się przenieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gacek napisał:
Jak pisałem posta jeszcze tej informacji nie było. Poza tym chciałbym znać numery samoilotu. Mój znajomy ma zodiaca własnie w Radawcu. pozdrawiam
Zginął Pan Krzysztof Capek z Puław, on był właścicielem tego zodiaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona internetowa szkoły UltraLight, w której instruktorem był Pan Krzysztof Capek - zdjęcia i informacje, strona startowa (index.html) została usunięta po śmierci Pana Krzysztofa, pozostałe są widoczne. Strona index.html jest widoczna dzięki kopii przygotowanej przez google.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert latał już samodzielnie . Brakowało mu kilka godzin nalotu. Niestety nie doleciał.Extra chłopak miłośnik lotnictwa.Z opowiadań Roberta wiem że instruktor to super facet.Duch po nich pozostał-życie toczy się dalej. Wyrazy współczucia dla rodzin tych wspaniałych chłopaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...