Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radio Maryja zatrzęsło Poniatową. Zarzucają dyskryminację wiernych

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 20 grudnia 2013 r. o 06:49 Powrót do artykułu
Popieram Panią Dyrektor. Jakim prawem Koło pod nazwą Radia Maryja w osobach 3 -ch bezmózgowców : Puciłowski i dwóch Kramków reprezentują całą Poniatową. Trzech głupców koślawych i z brakiem dobrej wymowy mącą naszym miastem.Zapraszają Pisiorów , którzy nic dobrego do dzisiaj dla Poniatowej nie zrobili. Proszę niech to Koło napisze co Te posłanki załatwiły dla nas konkretnie. NIc NIc, Nic,tylko siać nienawiść i myślą , że ludzie w Poniatowej są głupi i będą ich słuchać. Gonić to paciarastwo.   Pani Dyrektor i Pani Burmistrz jest normalna i nie ma czasu na bzdury Typu Kramek lub Puciłowski.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PUCIŁOWSKI PRZECIEZ PAN MA GROMADE DZIECI,WNUKOW NIECH PANU GRAJA SPIEWAJA TANCZA.DLACZEGO PRZEZ PANA CHORE WYZNANIA DZIECI MAJA NIE MIEC FERII CZY NIE POJECHAC NP.NA ZIMOWISKO.SPIEWAJCIE SAMI I BOG WIE CO JESZCZE ROBCIE!!!!!!!POZDRO PONIATOWIANIN
Puciłowski i ta cała reszta.  Po co Wam mają śpiewać dzieci z Domu Kultury. Wynajmijcie sobie Danielewiczów zespół .W niedzielę byłem na koncercie BOżonarodzeniowym w auli. Piękny Koncert. Będziecie zadowoleni a i Państwo Danielewicze też będą dowartościowani jak zaśpiewają dla Radia Maryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toś się gościu rozwinął. Czytam sporo napastliwych, pod adresem tych biednych "obroncow" wartosci itp, komentarzy, ale zaden nie pokusil sie o odrobine refleksji. Cale nasze miasteczko, jak i my mieszkancy Poniatowej zasluzylismy sobie na kpiny i zarty plynace pod naszym adresem... z bardzo prostej przyczyny! Nie jestesmy w stanie, z roznych powodow, zbudowac spoleczenstwa obywatelskiego opierajacego sie na oddolnej inicjatywie. Odpowiedzialnosc zrzucaly na wladze lokalne i samorzadowe. Nie dziwmy sie wiec, ze kilku cywilizacyjnie zapoznionych osobnikow stawia ultimatum wlodarzom miasta nie biorac pod uwage zadnej mozliwosci wykazania sie inicjatywa nieangazujaca wspolnie wypracowanych srodkow. Dla mnie osobiscie, moga zorganizowac caly festyn z balonikami na druciku i wata szklana serwowana tuz przy oltarzu. Mnie to nie rusza, ale jesli wyciagaja swoje kosmate lapska po nasze wspolne dobro dlatego tylko, ze chca uhonorowac jakies tam radio, to spotykaja sie, z mojej strony, z pogarda i najglebsza niechecia. Miasto jest dobrem wspolnym i nie ma miejsca na megalomanie kilkudziesieciu osobnikow z deficytem intelektualnym... I nie chodzi o to, czy ferie stoja na przeszkodzie zorganizowania wystepu dzieci szkolnych, ale w ogole postawe roszczeniowa tych .... baranow!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i BARDZO DOBRZE  DO ROBOTY KRETYNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są kibice i kibole - katolicy i katole. Ci z Radia Maryja zdecydowanie nosza miano katoli terrorystów
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to Kramki i Pucilowski mowil,i ze jak  Pani Burmistrz przyjdzie do kosciola to ja wyprowadza bo ona  nalezy do PO. To jest dyskryminacja.  Kupa oszolomow ktorzy robia reklame Bizesmenowi  Rydzykowi. Przeczytajcie sobie ksiazke"Imperator".   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sączycie trupi jad....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.   Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":   Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: «Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!»
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................
  Po prostu biedni ludzie,chorzy z urojenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................
  Czyzby poszli w partyzantke.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.
Myślę ,że powinni dokonac samospalenia PONIATOWA będzie szczęśliwsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...