Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni szkolili się na Roztoczu. Za 5749 zł

Utworzony przez zakleszczony fajfus, 26 maja 2011 r. o 06:12 Powrót do artykułu
Jezeli Pan Bratkowski nie rozumie pytania, to moze zrozumie, ze jest kryzys. Jesli wszyscy Polacy zmuszani sa do oszczedzania przez rzad i kryzys, to moze wladza da dobry przyklad? Ale oszczedzanie jak widac nie dotyczy koalicji PełoO-PSL w Sejmiku, winszuje!!!Radni dostaja diety, ok. 2500 PLN wiec spokojnie mogli pokryc koszty pobytu w luksusowym osrodku na Roztoczu, w ramach szkolenia i integracji, nieprawdaz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkolenia w polsce większość = wóda i balety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no bezczelny typ.Ja tez bardzo chciałbym się zintegrować ze znajomymi ale pracuje na dwóch etatach i mnie na to nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sobon ile różnych gadżetów elektronicznych ze środków gminnych dla siebie kupuje..., zmienia komórki, laptopy, całą swoją edukację z gminnych środków finansuje... z jednej rady nadz do drugiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie szkolenie mogłoby kosztować 6000 ale to nieważne, ważne jest że kosztowało i jest o czym pisać. Przypominam wszystkim jełopom z redaktorem artykułu na czele, że za darmo to można dostać tylko w mordę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Urząd Marszałkowski obdarował rajców laptopami za ok. 4 200 zł sztuka, a teraz uczył ich, jak je obsługiwać i jak korzystać z Internetu" Wczoraj było o info w "Teleexpressie" o tym szkoleniu. Te laptopy nie mają wbudowanych modemów, więc nie mogą się łączyć z internetem. Są bezużyteczne. Mogą być tylko maszyną do pisania. "Radni bez łączy - Po co im laptopy bez modemów ?", strona 3, tygodnik "Nowy Tydzień w Lublinie", nr 18, 2-8.05.2011 - tam też pisali o tym. Laptopy mają tylko Wi-Fi. Jeśli radny nie ma pod ręką hot-spota (15 minut serfowania), to g... może, a nie serfować po sieci. Tak się pasą "elity" lubelskiej wsi, opłacane z pieniędzy podatników. A każdy kosztował 4179 zł za sztukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vinci napisał:
W Lublinie szkolenie mogłoby kosztować 6000 ale to nieważne, ważne jest że kosztowało i jest o czym pisać. Przypominam wszystkim jełopom z redaktorem artykułu na czele, że za darmo to można dostać tylko w mordę.
na jakiej podstawie tak twierdzisz jelopie? przeciez radni mogli sie umowic w jedno czy dwa popoludnia i sie uczyc, a jak napisano w tekscie informatyc edukowali w ramach obowiazkow sluzbowych wiec skad te koszty jelopie? No chyba ze sam byles na tym szkoleniu i jakos skorzystales, ale chyba jestes za duzym jelopem zeby tak bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vinci napisał:
W Lublinie szkolenie mogłoby kosztować 6000 ale to nieważne, ważne jest że kosztowało i jest o czym pisać. Przypominam wszystkim jełopom z redaktorem artykułu na czele, że za darmo to można dostać tylko w mordę.
Jeśli byłes na tym "szkoleniu", to wiesz, że te laptopy nie mają wbudowanych modemów, więc nie wiem jak uczyłeś się elektronicznego obiegu dokumentów tam. Każdy laptop produkowany od 7 - 8 lat ma wbudowany modem, tylko nie te po 4,2 tysiaka zamówione przez Urząd mMrszałkowski w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Wczoraj TELEEXPRESS wyśmiał to szkolenie i zakup tych laptopów przez Urząd Marszałkowski. To "wielki sukces", bo Lublin bardzo rzadko pojawia się w ogólnopolskich mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vinci napisał:
W Lublinie szkolenie mogłoby kosztować 6000 ale to nieważne, ważne jest że kosztowało i jest o czym pisać. Przypominam wszystkim jełopom z redaktorem artykułu na czele, że za darmo to można dostać tylko w mordę.
widac jeszcze masz kaca po tym szkoleniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jelopek coś napisał i mysli ,że lud to chwyci.To jest zwykłe napuszczanie do niezgody.A może Radnych zamknąć w lochach i trzymać ze 2 doby bez jedzenia i picia do czasu ,aż się nauczą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak...ja szukając pracy muszę znać obsługę kasy fiskalnej,programu na magazynie i zarabiam koło 1000 zł.Radni zarabiają sporo więcej a ich się tak drogo szkoli...hmmm,normalni ludzie muszą sami płacić za szkolenia i czasami do roboty i tak się nie załapią.Taki na wyższym stołku powinien pamiętać że zabiera kasę z portfela temu który go karmi i ubiera bo pewnie chleba taki radny sobie nie upiecze i garniturka nie skroi.Tym na górze zawsze zbywa pieniędzy a tym na dole jakoś z nieba nie spada.O tym co wiem o spotkaniach szkoleniowych i integracyjnych nie wspomnę bo każdy wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle bawią się za nasze pieniądze, nic nowego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.''-Stanisław Lem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem będzie można sobie poczytać ile wynosi rachunek tych baranów za korzystanie z jakiegoś mobilnego internetu. Oczywiście wiadomo kto za to zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne!Tyle to ja wydaję podczas jednego długiego weekendu na cztery osoby!Na tej Lubelszczyźnie to rzeczywiście bieda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcom trzeba mówic prawdę a nie wymyslac kłamstwa o szkoleniach wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
A potem będzie można sobie poczytać ile wynosi rachunek tych baranów za korzystanie z jakiegoś mobilnego internetu. Oczywiście wiadomo kto za to zapłaci.
CO TO ZA SZKOLENIE ZA 174 ZŁ 21 GROSZY ZA DWA DNI Z NOCLEGIEM NA 1 CZŁOWIEKA,JA OSTATNIO DOSTAŁEM ZAPROSZENIE DO ZAKOPANEGO ZA 2 DNI 2700ZŁ + mój dojazd.CO TO ZA KWOTA 87.10 OD OSOBY ZA DOBĘ W LUBLINIE ZA TE PIENIĄDZE NIE MA NAWET NOCLEGU.LLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ZEJDŻCIE NA ZIEMIĘ W JAKIM ŚWIECIE WY ŻYJECIE-.WIADOMO LUBELSKIE ZAPYZIAŁKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Urząd Marszałkowski obdarował rajców laptopami za ok. 4 200 zł sztuka, a teraz uczył ich, jak je obsługiwać i jak korzystać z Internetu" Dzieci z podstawówki umieją to robić. Czy radni mają wykształcenie podstawowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mentalność partyjnego kacyka w zabidzonym, wschodnim landzie. Kup se droge zabawke a póniej idź na kurs, to cie zabawy nauczoł. Tak, czy siak, szarak Kowalski płaci a szlachta a chłopsko-robotniczym rodowodem chla i rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...