Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam CABRIO a szczególnie jedną panią instruktor blondynkę panią P... (nie będę pisać którą) Chcesz się nauczyć to zapisz się do niej ale tylko jeżeli chcesz się nauczyć Nie powiem kto ja żeby nie było zbity że u baby się jeździć uczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ,,Osior". Kurs robilam w innym ośrodku ale wystarczyły  jazdy z instruktorem z osiora a dały mi więcej niż kurs w poprzednim ośrodku. I czekam tylko na prawko teraz:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam EWAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA równiez polecam EWAN,instruktorzy sa spoko,dobrze uczą,,najlepszy jest KAROL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK LIder z Karczmisk, wspaniały instruktor, dobrze tłumaczy...co tu będę dużo mówić, poprostu super ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdawalnośc informacje z urzędu miasta: zdawalnosc.pl/12-lublin-zdawalnosc-prawa-jazdy-ranking-szkol-jazdy-osk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej! Polecam Wladcy Drog z lublina,podobno Rider ze Swidnika tez jest ok Unikajcie szkoly jazdy Frajda w Swidniku -porazka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajda -Swidnik to najgorsza szkola w lubelskim! Kupa stresu i strata kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda,ja rowniez polecam wladcy drog. Unikajcie jak ognia Frajdy! Szkola nauki jazdy Frajda to pomylka, nie maja wogole pedagogicznego podejcia i cierpliwosci , to tego sa nieuprzejmi,tylko stres z nimi ,ogolnie dziadygi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazajcie na strone Super prawojazdy sa tam falszywe opinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza jest Frajda Nowosad że Świdnika. Chamstwo i brak talentu do nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam szkole jazdy Rider i Władcy Dróg ,natomiast przestrzegam przed Frajda Nowosad Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam OSK Frajda. Slaba szkola, gdzie sie krzyczy na uczniow, stresuje, wysmiewa przy innych uczniach, przeklina, nagrywa prywatnym telefonem, wykonuje prywatne rozmowy w czasie zarowno jazdy jak i lekcji z teorii. Po 30 godzinach jazdy wyceniono moja jazde na 6 h i doslownie olano mnie. Powiedziano, ze nie mam po co podchodzic do egzaminu wewnetrzenego bo go nie zdam.  Zapisalam sie do innej szkoly, gdzie te 30 h we Frajdzie = 6 h.  Ogolnie nieprzyjemna, stresujaca atmosfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Frajda Nowosad ze Świdnika . Straszne chamstwo i brak umiejetnumie nauczania.Szkoda kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajda Andrzej Nowosad i Aneta to najgorsi "instruktorzy w Polsce. Nie polecam tej pseudo szkoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na tą Frajdę że Świdnika są tam fałszywe opinie .To nieuczciwą firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra nazwa Kieliszek i od razu jasne %!&*#@%%% heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem styczność z OSK FRAJDĄ temu kolesiowi powinni zabrać uprawnienia instruktora!, Nie umie uczyć. Jedna wielka porażka. P.S lepiej mu wychodzi jako ochroniarz w Lidlu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...