Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Religioznawstwo na KUL-u? Gdzie tu obiektywizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok KUL będzie na 1 miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam studiują same żółtki czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, nie same "żółtki", jest jeszcze nieco innych nacji - różne takie ciemnoskóre (jedne bardziej, inne mniej), ale wszystkie mówiące w obcych językach i nawet pod koniec studiów nie potrafią nawet zakupów sobie zrobić posługując się językiem polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że wszystkie rankingi nie oddają faktycznej prawdy o tym, gdzie warto studiować. Teraz najważniejsze jest, żeby po studiach była praca w wyuczonym zawodzie i to powinien być główny wskaźnik jakości kształcenia. Np. WSPA w Lublinie nie jest odnotowywana w rankingach, ponieważ ma tylko jeden kierunek magisterski, ale za to ponad 80 proc. jej absolwentów pracuje w wyuczonym zawodzie, a pracodawcy biorą absolwentów Wyspy, ponieważ wiedzą, że są dobrze wykształceni praktycznie, a nie tylko teoretycznie. Poza tym wielu studentów WSPA pracuje już w czasie nauki, co daje im potem fory na rynku pracy nad biednymi teoretykami po uczelniach państwowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wśród uczelni niepublicznych na 24. pozycji sklasyfikowano Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie." Nie polecam tej uczelni. Studiowałem tu 2 lata (magisterka), na IV roku było nas 400 osób, na V 350. Egzaminów ustnych nie było, pisemne to w większości śmiech na sali. Rozumiem, że na 350/400 osób ciężko przeprowadzić ustny, bo trwałoby to tydzień... ale jeśli na tyle osób przeprowadza się test na 15 pytań, które są dostępne na internecie to jest to totalna farsa, a nie studiowanie na uczelni wyższej. Jeśli ktoś chce zapłacić i mieć papierek to ok, ale jak ktoś chce się czegoś nauczyć, to z WSEI nic nie wyniesie (zjazdy na mgr 1 raz w miesiącu). Nie żałuję aż tak bardzo, że tam poszedłem, bo już te studia kończę, została mi tylko obrona, ale nikomu kto idzie na studia po wiedzę nie polecam tej uczelni. Licencjat robiłem na UMCS (poziom znacznie wyższy), gdyby mgr były na WSPA to brałbym je pod uwagę, bo studia zaoczne na UMCS upadają i nie ma tylu chętnych żeby utworzyć grupę. Z kolei moja mama robiła licencjat na WSPA i też niechętnie się z tamtąd przeniosła, ale chciała zrobić mgr i też poszła na to nieszczęsne WSEI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...