Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport: Na Lubelszczyźnie kradną mało. Ale biją

Utworzony przez juras, 20 lipca 2011 r. o 13:37 Powrót do artykułu
Dwa razy w życiu miałem problem: okradli mnie w Rzymie, napadli w Berlinie. W Lublinie ani razu:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie ma zakazu publikowania zdjęć osób, które nie wyraziły zgody na publikację swych podobizn ?? Czy Panom redaktorom wolno już wszystko w Polsce ??? Ja się tylko pytam w związku z zakazem publikacji swoich wizerunków przez sędziów i wyrok TK ??? Tak czy siak publikowanie wizerunków urzędników państwowych winno się zakazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest ok. Czasami zdarza się, że ktos oberwie, ale generalnie Lublin jest spokojny. Najgorzej jest chyba w Radomiu, z tego co słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu krasc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi zabójstwami to też trzeba ostrożnie popatrzeć bo większość to pewnie wynik libacji alkoholowych czy porachunków w półświatku przestępczym a nie napady na niewinnych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tu co kraść więc nie kradną ale jako "zamiennik" można w mordę dać i w mordę dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, czasami mam obawy idąc w nocy, ale z drugiej strony, nie wiem dlaczego. W sumie nikt nigdy na mnie na napadł. Kiedyś ukradli mi portfel w szkole i tyle. Chyba rzeczywiście w Lublinie nie jest pod tym względem źle w porównaniu z innymi miastami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - ESK. W centrum Lublina potrafią lać sztachetami. A na wichoach już nie leją kłonicami lub orczykami, tylko pałami, jak w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjl napisał:
Lublin - ESK. W centrum Lublina potrafią lać sztachetami. A na wichoach już nie leją kłonicami lub orczykami, tylko pałami, jak w mieście.
Pojedźcie do Leeds. Tam to dopiero jest sajgon. Po zmroku lepiej nie wychodzić. Tak jak w Zagłebiu Saary w Niemzech. Lublin to przy tym oaza spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DJ ma matołkowy lubelszczyzniany zakuty łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...