Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratujmy chorą na raka 6-latkę

Utworzony przez nie pozwólmy jej odejść, 29 stycznia 2009 r. o 02:21 Powrót do artykułu
zarówno ja jak i mój brat z mamą za pomocą smsa wsparliśmy Martynkę i życzymy powrotu do zdrowia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosek napisał:
...kolejna ofiara Dziecięcego Szpitala... po mału staje się to normą. W jednym z przypadków dziecku nawet nie tą nogę amputowali co trzeba http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/sad.gif Polscy lekarze są jednymi z lepszych, dziw jednak bierze, że nie we własnym kraju !
Jaka ofiara? Dziewczynka miała 70% na wyleczenie, a 70% to nie znaczy 100%! Zresztą po co ktoś kto absolutnie się na temacie nie zna wypowiada się? Ciekawa jestem czy dziewczynka po tej terapii w Niemczech żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n napisał:
Jaka ofiara? Dziewczynka miała 70% na wyleczenie, a 70% to nie znaczy 100%! Zresztą po co ktoś kto absolutnie się na temacie nie zna wypowiada się? Ciekawa jestem czy dziewczynka po tej terapii w Niemczech żyje.
Żyje! i ma się bardzo dobrze- wejdz na stronę prowadzona przez jej mamę: martynakruk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...