Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

REFERENDUM

Utworzony przez ~gość~, 18 maja 2009 r. o 15:58
Bardzo dobrze się stało, że wygrała sprawiedliwość. Mi osobiście Wójt w niczym nie pomógł i w niczym nie zaszkodził i można mieć do niego zarówno uwagi jak i być sympatykiem (jak do każdego), ale przez ten okres rządów pokazał, że można wiele w gminie dobrego zrobić. Gratuluję Panu Wójtowi i mam nadzieję, że ludzie w Niedrzwicy pzrejrzą na oczy i zobaczą o co chodziło tym mataczom - powinni teraz ponieść zarówno koszty niepotrzebnego referendum jak i zapłacić za rozpowszechnianie kłamstw - są to zwyczajni matacze z nieudolnym Mirosławem na czele. Mirosław był tyle lat wójtem i nie potrafił zrobić znikomej części inwestycji, które zostały zrealizowane za tej kadencji. On po za ładną miną nie ma o niczym pojęcia - ciągłe oszukiwanie ludzi doprowadziło go do bezrobocia i gdyby nie kolesiostwo z PSL (w zamian za układy za jego kadencji) do tej pory nie znalazłby pracy - on nic nie umie robić. Jednym słowem totalny nieudacznik. jestem bardzo zadowolony i uważam, że za półtora roku poprzednia ekipa nie będzie miała złudzeń, żę powróci władzy i nic nierobienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na internetowej stronie urzedu gminy wyniki referendum - aż 2358 głosów za odwołaniem wójta i tylko 158 za pozostawieniem na urzędzie ... szok, szok ... wójcie - kończ waść, wstydu oszczędź !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...