Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
Jak ktos taki jak obecny burmistrz może sprawować władze jeśli zamiast jego samego władze stanowi Pani WICEBURMISTRZ. Zauważcie drodzy mieszkańcy gminy Poniatowa że wszystko co sie narazie dzieje są to obietnice które składała własnie ta osoba gdy kandydowała w poprzednich wyborach. Tylko czy są one nam pomocne? Otóż nie i do niczego nie prowadza miasto jak i gmina coraz bardziej upadaja coraz wiecej słysze od gości jak i znajomych że straciliśmy ten urok, urok dla którgo kazdy chetnie odwiedzał i polecał naszą gmine. Ostatnio nawet obecny napis który stoi na grobli miedzy stawami stał sie tematem żartów z naszego pięknego miasta. Taki był zamiar wydac pieniądze których "podobno" nie ma gdy sie przyjdzie z pomysłem do gminy na ulepszenia, upiekszanie  oraz korzyści dla gminy a na napis ktory nic nie daje nagle sie znalazły pieniadze ? Drodzy mieszkańcy zachecam do dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokadnie gdzie są obietnice składane pod czas wyborów ? Dla czego nikt nic nie zrobi by zapewnic nowe miejsca pracy a wydaje pieniadze na rzeczy nie majace żadnego sensu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko nie tworzą miejsc pracy ale pozbawiaja rodowitych mieszkańców jej.Sciaga się cholote z innych gmin miedzy innymi kierownika DK , administratora szpitala kuzyn PSLowca Odeszlo wzieli lekarzy itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy będzie przyszły rok. PGK, Szkoły, przedszkole, MOSiR. Zobaczymy ile obcych traktorów na stołkach pozasiada. A jak są takimi 'fachowcami' jak pan Lis od szpitala to źle wróżę naszemu miastu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie zaluje mieszkancow a dobrze im tak bo jak mieli taka Babke co wszystko potrafila zalatwic i cos robila w miescie to nie zaglosowali za nia.W urzedach w Lublinie  sie pukali w glowy jak jej nie wybrali. Miec takiego spolecznika i go nie wybrac to trzeba miec pod sufitem nie tak. Tak niech wymieniaja na swoich z odleglych gmin a wy badzcie bez pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobniesz ta msciwa baba co rzadzi za Burmistrza gnebi Kowalskiego i nasyla na niego kontrole. Chce go zwolnic i wsadzic kumpla Starosty.Tak, ze nastepny do odstrzalu.Niedlugo wszyscy z Poniatpwej beda siedziec w domu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko to potrafia czyli zwalniac ludzi bo przez te dwa lata nic nie zrobili w miescie aby biora kupe pieniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mówią pracownicy to pgk kontrole us, uks i rio nic nie wykazały. nie ma podstaw by się czepiać to są audyty. oczywiście robione przez zewnętrznych, "bezstronnych" audytorów. ciekawe ile ta "bezstronność" kosztuje... swoją drogą, ciekawe kto tam na stołek się szykuje. jakiś spadochroniarz jak w przypadku vicewójta w karczmiskach, czy ktoś z powiatowych "działaczy". a może taki fachowiec jak lis od szpitala? no to jak taką fachurę na stołek wsadzą to słabo widzę przyszłość pgku. a jak jeszcze biała krycha w***y na przewodniczącą rady nadzorczej... będzie się działo, będzie zabawa. no i konkurs, oczywiście "bezstronny" i "obiektywny" - nie to bym jakoś kochał kowalskiego, ale jako prezes się sprawdził, do tego dzięki niemu w gminie znów działa honorowe krwiodawstwo, niejednemu dzięki temu pomógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co jest w tym najgorsze? Ze jak się kogoś broni, to działa się na jego niekorzyść. Lubiani nie są w cenie ;-) No, ale wiadomo co się dzieje jak kogoś zwolnią, może się odbić wyżej ;-) Mnie zastanawia jedno, ile głosów zdobyłby obecny (z nazwy) burmistrz gdyby przed wyborami ogłoszono, kto będzie zastępcą? Bo po tym co pokazaly wybory 2010 chyba niewiele :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za referendum bo szkoda miasta chociaz dwa lata sie moze uratuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kto się odważy. W takim małym miasteczku, oplecionym zielonym powojem każdy ma kogoś gdzieś - a to zona/brat /swat pracuje w szkole, a to ktoś w szpitalu pracuje, a to w przedszkolu, a to gdzieś tam... Poniatowski PiS powinien się postawić, w powiecie są opozycji, tu też z PSlem nie mają najlepszych relacji. Panowie i panie, dogadać się ze zwolnionymi i tym, których się gnębi, postawić na kogoś - to szansa na władzę w Poniatowej. Obecni włodarze skutecznie budują sobie opozycję ;-) Myślę, że z kościołem też się dogadacie prędzej niż traktory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie każdy ma "kogoś gdzieś" ale każdy odpowiada za swoje decyzje więc po co bicie piany o referendum skoro większość wybrała taki sposób rządzenia gminą- proszę nie mylić z zarządzaniem, bo na tym trzeba się znać- a to, co się aktualnie dzieje jest konsekwencją decyzji wyborców i tyle, dlatego ludzie myślący uciekają stąd albo są zwalniani ot i cała filozofia, prawda stara jak Świat, że rządzić można tylko poprzez strach a człowieka mądrego trudno przestraszyć- a raczej zastraszyć- i kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze to nie tylko bicie piany, może to da do myślenia panu burmistrzowi, że fakt wybrania go na stanowisko zobowiązuje. I, że ludziom nie podoba się, że jest figurantem, który nie ma nic do powiedzenia. Dobre pytanie, ile głosów zdobylby, gdyby z góry ogłoszono, że rządzić będzie ktoś inny, a on ma się tylko uśmiechać? Tak, rządzenie a zarządzanie to zupełnie inna sprawa, obecna władza zarzadzać nie umie, pierwszy rok - trochę zrobiono z tego co było zaplanowane jeszcze przez poprzednią burmistrz, potem tylko kwiatki, napisy, szopki i plany budowy muszli koncertowej... A, jest jeszcze fontanna na basenie, większa niż ta ktorą zrobiła Stefankowa, więc jest to większe osiągnięcie ;-) obecnej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi osobiście jest wstyd że głosowałem na tego człowieka który miał być burmistrzem a tak naprawdę nie pełni żadnej władzy w gminie,przepraszam wszystkich, ale człowiek całe życie się uczy i głupi umiera.Jedyny człowiek którego szanuję w Powiecie to pan Gąsior miał chłop jaja aby tak postąpić,wielki szacun,brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie moge odzalowac  bylej Burmistrzowej to byla kobitka do tanca i rozanca.Juz chyba nie bedzie kogos podobnego i tak obrotnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to już pozamiatane. Ale naprawdę szkoda. Nauczyciele wygrali, tylko zobaczymy co będzie z reforma szkolnictwa. Czy im pomoże ich dzisiejszy "Wódz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja miało być tyle miejsc pracy dla miejscowych a jak się okazało każdy nowo ztrudniony w gminie to mieszkańcy obcych gmin 2/3 mieskańcy gminy Opole Lub i gdzie te przedwyborcze obietnice,brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. zastanawia mnie postępowanie UM w sprawie PGK dlaczego tak za wszelką cenę  chcą pogrążyć jedną z lepiej funkcjonujących firm w naszej gmnie. O co tutaj chodzi dlaczego tak im na tym zależy.Ciągle nasyłają jakieś kontrole,audyty niekoniecznie legalne które przeprowadza jakiś niby fachowiec niewiadomo skąd i w jakim celu,strasznie to dziwne.Kiedy ci ludzie mają zająć się pracą to jest normalny mobing w najczystszym tego słowa znaczeniu,tutaj kontrola by się przydała.Najdziwniejsze jest to że pracuje tam dwuch radnych którzy zamiast bronić chlebodawcy to  rzucają kłody pod nogi na każdym kroku, to jest szok.Obydwaj powinni być wdzięczni prezesowi że w sytuacjach kryzysowych którzy obaj mieli nie wylał ich na zbity pysk,widać tak poniatowska wdzięczność wygląda.Nie wiem czy to wszystko nie jest powiązane z sytuacją w PGK w Opolu Lubelskim nagle jak Feniks z popiołu  odradzają się przekształcając się spółkę zo,o,.Myślę że po Nowym Roku nie spotkamy naszych pracowników lecz przybyszy z sąsiedniego Opola.Ciekawe io pracowników zatrudnią z gmniny Poniatowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowych się zwalnia. Zemsta PSL -u po latach rządów byłej władzy. Brawo dla głównego reżysera z Karczmisk. Ciekawe kiedy następny odcinek tego ponurego serialu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Właśnie. zastanawia mnie postępowanie UM w sprawie PGK dlaczego tak za wszelką cenę  chcą pogrążyć jedną z lepiej funkcjonujących firm w naszej gmnie. O co tutaj chodzi dlaczego tak im na tym zależy.Ciągle nasyłają jakieś kontrole,audyty (...)
Jak to o co, o stołek i zemstę :-) Wszak pozbawionych pracy "fachowców" z PSL trzeba gdzieś upychać (patrz gmina Karczmiska i pani vicewójt z puław na którą już mieszkańcy patrzeć nie mogą). Na, a że dodatkowo Kowalski jest na stołku długo, no to jest do wywalenia na zbity pysk, bo przecież to jest podstaowy argument zwolnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...