Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie odwołania Burmistrza miasta Poniatowa!!

Utworzony przez Inwestor, 17 września 2016 r. o 19:05
Gość napisał:
Był Pidek- narzekali, był Kania- narzekali, była Stefanek- narzekali, jest Wyroślak- narzekają.... Wszystko się zmienia aby nie mentalność mieszkańców Poniatowej... To tak na marginesie. I nie jestem z PSL- u :)
 Dla mnie tylko Stefankowa byla Burmistrzem z prawdziwego zdarzenia a reszta to tylko po kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie Pidek był gość! Wiedział co i z kim na uwczesne czasy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Go są napisał:
A dla mnie Pidek był gość! Wiedział co i z kim na uwczesne czasy!
 Dla mnie Pidek nic w Poniatowej nie zrobil ,nawet jednej inwestycji.Natomiast wszystko swietnie sprzedawal  z reka pod stolem.Kto pozbyl sie cieplowni ? Gdyby miasto wykupilo bo mialo prawo pierwokupu to ogrzewanie byloby duzo tansze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może mi ktos powiedziec dlaczego pani zastępczyni wszedzie i na wszystkie imprezy, wlasne i cudze zabiera za soba tego nowego goscia z Deblina i zachwala go tak i prezentuje jakby osmym cudem swiata byl conajmniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
A może mi ktos powiedziec dlaczego pani zastępczyni wszedzie i na wszystkie imprezy, wlasne i cudze zabiera za soba tego nowego goscia z Deblina i zachwala go tak i prezentuje jakby osmym cudem swiata byl conajmniej?
 Bo to kandyday na Burmistrza z PSL w nastepnych wyborach.Pani Krysia bedzie dalej zastepca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Pacynka nie wystartuje????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kovalsky napisał:
To Pacynka nie wystartuje????
 Nie nie to juz kampania PSL-u.Starosta mysli.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśli???? No ja rozumiem, Krychę wystawić - ryzyko - bo już raz podczas wyborów po doopie dostała, Wąsaty nie  - ryzyko -  bo podczas tej kadencji dał doopy, ale żeby obcy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rzeczywiście problem,  bo wielu startowało i wcześniej czy później po doopie dostali, więc może ty wystartujesz,  sprawdzisz czy zaboli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rzeczywiście problem,  bo wielu startowało i wcześniej czy później po doopie dostali, więc może ty wystartujesz,  sprawdzisz czy zaboli? Dokładnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na załączonym obrazku niektórych bardzo bolą porażki :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowianin napisał:
To jest rzeczywiście problem,  bo wielu startowało i wcześniej czy później po doopie dostali, więc może ty wystartujesz,  sprawdzisz czy zaboli?
 Dlatego teraz byle co startuje bo ludzie madrzy ,wyksztalceni maja nauczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam kiedy wreszcie ruszy remont ul.1 Maja .do końca listopada ma być zrobiona a tu nic nie widać. A jak Pani Krysia wyremontuje nam 1 Maja to napewno będziemy głosować własnie na nią. Miasto wypiękniało i pięknieje a burmistrz nie jest od budowania zakładów pracy i miejsc do pracy. Miasto daje działki a wy budujcie zakłady pracy i zatrudniajcie. A od Pani Wice Burmistrz wara. Jak wybrana to niech rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudownie! Niech rządzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A ja czekam kiedy wreszcie ruszy remont ul.1 Maja .do końca listopada ma być zrobiona a tu nic nie widać. A jak Pani Krysia wyremontuje nam 1 Maja to napewno będziemy głosować własnie na nią. Miasto wypiękniało i pięknieje a burmistrz nie jest od budowania zakładów pracy i miejsc do pracy. Miasto daje działki a wy budujcie zakłady pracy i zatrudniajcie. A od Pani Wice Burmistrz wara. Jak wybrana to niech rządzi.
 A kto ją wybrał?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ul.  Fahryczną i 1 - go Maja Szacun!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CKPiT - super! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnijcie o napisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 68

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...