Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejestracja w urzędach pracy także przez Internet

Utworzony przez :(, 28 sierpnia 2013 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Mnie rejestracja potrzebna nie jest, potrzebne jest mi zniesienie rejonizacji. Przyjechałam do Lublina "za miłością", szukam pracy, ale nie mogę się zarejestrować w tutejszym urzędzie pracy, bo nie mam nawet tymczasowego zameldowania (właściciel stancji nie zgadza się na to). Nie mam nawet ubezpieczenia medycznego, nie mam prawa do stażu i tak dalej. Podatki płaciłabym przecież tutaj. Niech w końcu to zniosą, bo to strasznie ogranicza mobilność ludzi! Nie będę przecież fikcyjnym bezrobotnym w moim mieście 300 km stąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie rejestracja potrzebna nie jest, potrzebne jest mi zniesienie rejonizacji. Przyjechałam do Lublina "za miłością", szukam pracy, ale nie mogę się zarejestrować w tutejszym urzędzie pracy, bo nie mam nawet tymczasowego zameldowania (właściciel stancji nie zgadza się na to). Nie mam nawet ubezpieczenia medycznego, nie mam prawa do stażu i tak dalej. Podatki płaciłabym przecież tutaj. Niech w końcu to zniosą, bo to strasznie ogranicza mobilność ludzi! Nie będę przecież fikcyjnym bezrobotnym w moim mieście 300 km stąd.
  Jeżeli masz na siebie umowę o najem stancji to właściciel nie ma nic do gadania w kwestii zgadzania się bądź nie na tymczasowy meldunek. To jest wręcz Twój obowiązek i on nic nie musi o tym wiedzieć. Po prostu bierzesz taką umowę i idziesz do urzędu na wieniawskiej i tam się meldujesz. Maksymalnie możesz dostać meldunek na 5 lat, przynajmniej tak było jakiś czas temu. Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, to teraz nawet nie trzeba będzie brać dzień wolnego w robocie "na czarno" żeby jechać do UP :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny,ale jak że OGROMNY i znamienny sukces Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...