Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co mnie obchodzą podwykonawcy?! Wygrali przetarg to niech teraz realizują, a nie jęczą. Pewnie jak zwykle wygrała firma krzak, która pojęcia nie ma o budowieedłużyć bo drug i wszystkie prace zleci podwykonawcom. Takie firmy powinny z automatu wylatywać z postępowań przetargowych! A oni jeszcze płaczą, że termin może się przedłużyć, bo z powodu złej opinii nie mogą znaleźć podwykonawców!!! Nóż sie w kieszeni otwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzą podwykonawcy?! Wygrali przetarg to niech teraz realizują, a nie jęczą. Pewnie jak zwykle wygrała firma krzak, która pojęcia nie ma o budowie dróg i wszystkie prace zleci podwykonawcom. Takie firmy powinny z automatu wylatywać z postępowań przetargowych! A oni jeszcze płaczą, że termin może się przedłużyć, bo z powodu złej opinii nie mogą znaleźć podwykonawców!!! Nóż sie w kieszeni otwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z drogą Lublin - Bełżyce? Rowy pokopane wzdłuż drogi, a dalej nic się nie dzieje!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie 3 mln za remont jednego kilometra. Zgroza. Za tyle to się buduje kilometr nowej drogi ale w górach Słowenii, a tu remont, który będzie trwał półtora roku. A poza tym nie słyszałem o remontach szczątkowych, a jedynie o cząstkowych. pewnie ta droga zostanie doszczętnie zniszczona he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie i Lublin to jedna wielka koszmarna dziura.Syf na ulicach i chodnikach,trawsko ,powyłupywane krawężniki ,znaki jak z 80 lat -generalnie nieład wszędzie ,wszystko dzieje się przypadkiem i jedno do drugiego nie pasuje.Zapraszam po nauki do Rzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie i Lublin to jedna wielka koszmarna dziura.Syf na ulicach i chodnikach,trawsko ,powyłupywane krawężniki ,znaki jak z 80 lat -generalnie nieład wszędzie ,wszystko dzieje się przypadkiem i jedno do drugiego nie pasuje.Zapraszam po nauki do Rzeszowa.
Dlatego tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszt remontu: prawie 1 mln USD za 1 km drogi. nie trzeba wykupować gruntów itp. za co ten milion baksów?   "w poniedziałek ekipy z Dorenu zaczną remonty szczątkowe, czyli łatanie dziur. A z początkiem sierpnia mają ruszyć prace przy kapitalnym remoncie tej drogi" - czyli najpierw połata się co większe dziury (a tam połata - ot, wleje się asfaltu albo sypnie kruszywa i zbyte), a potem i tak nawierzchnię się zerwie. może przy okazji uda się aneks wynegocjować, bo przecie koszty wzrosną. brawo brawo...   a pan prezes Dorenu paradny, skarży się na zły klimat wokół inwestycji. widać, że brakuje mu dobrego PRu. powinien się zgłosić do agencji obsługujących aktualnie rządzącą partię - to prawdziwi fachowcy. poodbnie jak i podwykonawcy, którzy chyba czują pismo nosem i jakoś nie palą się do współpracy z Doren    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy jadę od strony Kraśnika na Lublin i po samym Lublinie to myślę, że zarządy dróg powinny mi płacić za naprawę i części do auta. Zawieszenie pada a te p... koleiny to strach szybciej pojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejechałam ostatnio Polskę od Pomorza do Lublina i po prostu, aż serce się kroi. Wszędzie drogi szybkiego ruchu, parkingi, a u nas dno. Obwodnica Kocka - jakieś 12 km i koniec. Wyjeżdżając z woj. mazowieckiego od razu widać różnicę - 70 km na godzinę. W samym Lublinie to już zupełna tragedia - Droga Męczenników Majdanka, Łęczyńska, Grabskiego, Narutowicza cała, droga obok Obi w kierunku Łęczyńskiej, itd. itp. Jaka władza, takie drogi. Ktoś wygrał przetarg, podpisał umowę to ma ją wykonać, a jak nie, to w tej umowie powinny być zastrzeżone KARY. A u nas co? Nic - teatr w wiecznej budowie, a teraz to chyba rozbiórce, park drugi rok zamknięty dla mieszkańców, studzienki wystające z ulic, wiadukt przy PKP rozbebrany i nic więcej, trawniki wrastające w chodniki, chodniki ruchome i popękane, drzewa zaniedbane, albo bezmyślnie wycięte. Dodatkowo mamy lotnisko (jak to ostatnio w TV usłyszałam, z czym wyjątkowo się zgadzam - nie w każdej gminie musi być lotnisko), które będzie przynosić straty i stadion, który przyjdzie nam utrzymywać, aż zarośnie trawą. Jeszcze dojdą bus pasy. Dużo jeszcze kretynizmów przyniesie nam ta władza, która od lat tylko zmienia się stołkami, jakby do nich przyrosła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosną br uszkodziłem samochód na pełnej głębokich dziur drodze pod Lublinem. Firma ubezpieczeniowa INTER RISK w której ubezpieczony jest lubelski RDP z siedzibą w Bełżycach odmawia wypłaty odszkodowania tuszując zaniedbania drogowców i  dopatrując się winy wyłącznie po stronie użytkownika drogi. W jakiej rzeczywistości my tu żyjemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosną br uszkodziłem samochód na pełnej głębokich dziur drodze pod Lublinem. Firma ubezpieczeniowa INTER RISK w której ubezpieczony jest lubelski RDP z siedzibą w Bełżycach odmawia wypłaty odszkodowania tuszując zaniedbania drogowców i  dopatrując się winy wyłącznie po stronie użytkownika drogi. W jakiej rzeczywistości my tu żyjemy?
Dlatego tusk musi odejść !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzę sobie na forum, a tu taki ciekawy wątek. Fajne macie podejście do niektórych spraw. Jak dobrze, że ludzie są tak różnorodni, w przeciwnym razie umarlibyśmy z nudów. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...