Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Remonty dróg ruszyły pełną parą

Utworzony przez Jacek, 9 sierpnia 2007 r. o 06:45 Powrót do artykułu
Trolejbusy i rondo w Poniatowej - przynajmniej na zdjęciu!!!!!!!!!!!!!! Coś się Pani Redaktor pomyliły zdjęcia, tytuł /adekwatny do zakresu prac/ i rzeczywistości!!!!!!!!!!! Brak dziennikiarskiej rzetelności!!!!!!!!!!!!!! Artykuł wybitnie na zamówienie, wybitnie sponsorowany!!!!!!!!!!!!!!! W całym powiecie opolskim dno a tylko w Poniatowej coś się dzieje!!!!!!!!!RZETELNOŚĆ DZIENNIKARSKA111111111111111111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecie nie jest z Poniatowej, zobacz spostrzegawczy komentatorze, ze media wydania internetowe ilustrują często zdjęciami z archiwum lubteż ściągniętymi z netu - patrz www.radio.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nie stać Dziennika na zdjęcia pokazujące miasto czy gminę o której pisze? Może rzeczywiście Redaktorka nie była w Poniatowej tylko dostała gotowca od słynnej Agnieszki C.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż! Poniatowa uczy się od Pana Burmistrza z Opola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sądzę, że to są pomysy z kosmosu slynnego juz burmistrza - zesłańca z Austrii! Ma facet łeb, a że kwadratowy? Ciekawe, kiedy utworzy orkiestrę i wróci do swojego zawodu? WSTYD i HAŃBA dla PONIATOWEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek, daj spokój, nasz Burmistz to wspananiały gość a że nie ma pojęcia o zarządzaniu gminą? Przez 4 lata się nauczy! Zobaczysz ile dobrego zrobi dla Poniatowej! Chłop nie zna jeszcze naszych przepisów ale szybko się uczy, wielu rzeczy od Starosty i Burmistrza Opola - nie widzisz tego? Nawet zatrudnił Agnieszkę, dawną pierwszoplanową postać PSL w powiecie, zobaczysz jak teraz Poniatowa będzie chwalona w Dzienniku i nie tylko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Szkoła w Dąbrowie Wronowskiej nie będzie likwidowana? Nawet boisko przy Szkole będzie asfaltowane? To dobre wieści,tylko po co bło tyle zamieszania z jej likwiadcją, zwalnianiem pracowników, zadymą na sesji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul.Wspólna to ok.30m,ślepa, i boczna Osiedlowej. Osiedlową wyasfaltowano 4 lata temu.Czy nie bylo by taniej zrobić to również wtedy na Wspólnej??Ktoś powinien pokryć różnicę kosztów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w Poniatowej myśli? Władze mają wszystkiwch w d...e, wszystko wiedzą lepiej, mają doskonałe rozeznanie w tym co trzeba zrobić i kto ma to zrobić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzedni burmistrz bawił się u Zenka to nie miał czasu myśleć o drogach i ekonomii, a po wyborach się wkurzył że go nie wybrano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Porządni" "Sprawdzeni" "Ludzie" w bankietowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką winę ponoszą w tym wszystkim zwykli obywatele - sami sobie wybrali to mają czego chcieli a że władze są wirtualne? Godzili się i godzą na wegetację siebie i swoich rodzin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby od czasu do czasu zaprosić na bankiet! Nie ładnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj chociaz swój nr telefonu, spróbujemy razem potańczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie była jego zastępczyni a obecna burmistrz? Na pracach zleconych czy na macierzyńskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie: Agnieszko C. i Magdaleno M. - bardzo proszę, jak będziecie pisac następne atrykuły chwalące gospodarzy Poniatowej, popatrzcie jak jest w rzeczywistości, zadajcie sobie trochę trudu, wtedy nie będziecie irytowali mieszkańców naszego miasta, narażały siebie i innych na złosliwe uwagi. Wiele osób z naszego miasta nie chce propagandy uprawianej w stylu PSLowskiego starosty opolskiego lecz rzetelnej informacji. Jeżeli dalej będziecie Panie pisały artykuły w dotychczasowej formie, będzie Wam i Władzom Poniatowej lawinowo przybywało przeciwników. RZETELNOŚCI i OBIEKTYWIZMU DROGIE PANIE! Nie zapominajcie od czasu do czasu napisać również o balangach naszych Władz Miasta i Powiatu! A jeżeli nie wiecie lub nie chcecie wiedzieć gdzie i kiedy się odbywają, to mogę podpowiedzieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo, widocznie podciągnęli linię i teraz kładą asfalt coby trajtki nie łamały resorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszna uwaga Panie Bogdanie, a ponadto jeżeli już mowa o remontach dróg, władze miasta z Panią Burmistrz na czele powinny poinformować mieszkańców dlaczego są przeciwne budowie ronda przy skrzyżowaniu ulic Fabrycznej i Młynki, połączonej z budową chodników w kierunku cmetarza, a przynajmniej tak to wynika ze sposobu współpracy, czy raczej braku współpracy, z Zarządem Wojewódzkim Dróg. Postawa władz Poniatowej w tym zakresie zarówno w tej jak i poprzedniej kadencji jest skandalicznaprzydałby się rzetelny artykuł na ten temat, bo opinia publiczna nic na ten temat nie wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cholerę przebudowa skrzyżowania ulic Fabrycznej, Opolskiej i Młynki na rondo? Na tym skrzyżowaniu zginęło i zostało rannych dopiero kilka osób! Po co robić chodnik od Fabrycznej do cmentarza, wystarczy że jest chodnik - żużlówka a że się kurzy, to komu to przeszkadza? Lepiej zrobić chodnik w Poniatowej wsi, tam od czasu do czasu ktoś przejdzie a do cmentarza niestety często idą ludzie, odprowadzają swoich bliskich, to po co przyzwoity chodnik? O ile wiem, to te sprawy ciągną sie już od 3 lat i bedą ciągęły się jeszcze kilka! Tak trzymać dalej kochana WŁADZUCHNO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się denerwujesz? Nie widzisz, że w Poniatowej zapanował marazm i nikogo nie obchodzi, że nasze miasto zostało sypialnią dla Lublina, Puław i Kraśnika? Więcej luzu chłopie! Jak masz dobre nazwisko, to może przyjmą ciebie do pracy w gminie lub pozwolą układac chodniki pod okiem pijaczka Kosikowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.