Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rentowa ruletka

Utworzony przez henryk szczepanski, 15 listopada 2007 r. o 07:50 Powrót do artykułu
Ten ZUS to takie państwo w państwie, gdzie zatrudnienie naczęściej jest po kluczu partyjnym, lub po koneksjach rodzinnych. Gdzie w jednym pokoju zasiada kilku pracowników, z tego dwie pracują, a reszta pozoruje pracę. Gdzie petent jest traktowany jak zło konieczne. Do tego brak kompetencji i totalna ignorancja!!! Mógłbym tak jeszcze dużo wymieniać, ale czy to zmieni cokolwiek. Potrzebna jest tutaj konkretna ustawa pociągająca do odpowiedzialności również tych urzędników ignorantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pewnie,że się poprawia stan zdrowia naszych mieszkańców, przecież lubelszczyzna to czysty ekologicznie region. a co do tej instytucji to wreszcie rozszyfrowałem skrót Zanim Umrzesz Spiep....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakiej specjalności był lekarz orzecznik, że tak od razu poznał się, że ta pani jest zdolna do pracy po tylu latach. Czyli dalej w lubelskim Zusie są lekarze cudotwórcy. Mnie po wypadku po długim zwolnieniu lekarskim na kręgosłup badał w Zusie lekarz orzecznik okulista. Widzę, że nadal w lubelskim Zusie robią sobie kpiny z ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znasz się na tym więc nie zabieraj głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 20 000tys......."cudownie uzdrowionych" to wg...ZUSu jego "SUKCES"????? Ale za tym stoją tragedie ludzkie takie jak opisane wyżej!!!!!! Sam przezyłem ....taką tragedię kiedy po ponad 10 latach ZUS pozbawił mnie swiadczenia rentowego....nie pomogły odwołania,Sądy....itd.......W wieku 55lat jestem bez żadnych świadczeń....chociaż przepracowałem i płaciłem na ZUS ponad 22lata....!!!!!!Biegli sądowi??????to przeciez pracownicy ZUSu........!!!!!! Mogę zacytować opinie jednego z nich przed Sądem...."gdyby Pan........., się odchudził...to cały rynek pracy w Lublinie stoi dla niego otworem"!!!!! Sąd dał wiare takiej opinii pozbawił mnie swiadczenia!!!!!!!! A przecież..od 1994 roku lecze się nieprzerwalnie u tych samych specjalistów..(5)czyli ...."oszukiwali" mnie wystawiając zaswiadczenia do ZUSu??????Czy po prostu ZUS ma takie "plecy", że trudno z nim konkurować?????Tych 20 000 tys.......potwierdza "potege" i .........bezradnośc społeczenstwa w walce o swoje prawa!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zus w ogóle a zus lubelski w szczególności to jest piramida głupoty i niekompetencji i z doswiadczeń znajomych wynika, że i innch kryminogennych przypadłości wykluczyć nie można. Ci cali orzecznicy i komisje to jedna wielka chryja, zapoznanie się z dokumentają pięciotomową i badaniem chorego a także napisanie orzeczenienia potrzebują 30 minut , a biegli sadowi na samo badanie i przejrzenie dokumentacji medycznej bez pisania opinni dla sadu potrzebują jednej godziny i pozostawiam to bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są dwie kategorie lekarzy orzeczników w zus, a mianowicie kaszpirowscy i spolegliwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta ma 45 lat a wygląda na 60, rzeczywiscie widać ze jest chora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS tylko czekaja na lapowki, kto nie da to nie ma renty. Tam nadal skorupowani komunisci siedza, wyslac ich na rente ......bez renty(pieniedzy) albo do piekla.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zusie albo w krusie . To jest obojętne. Korupcja ma się dobrze.Proszę o wpisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest metoda podobna do metody stosowanej również przez urzędy skarbowe,ubezpieczycieli i.t.p. :"NIECH TO ROZSRZYGNIE SĄD" choć jest OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ.Nie byłoby tego, gdyby SĄDY w oczywistych sytuacjach zasądzały 10-krotność kosztów od ZUS; US i.t.p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...