Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////

Utworzony przez welton, 13 lutego 2010 r. o 13:05
proszę was nie zaśmiecajcie tego forum. do wczorajszego dnia było to jedyne rzetelne forum na temat brw. nie bierzcie przykładu z mieleckiego forum bo ono sięgneło dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Punkt widzenia Firma chce zatrudnić nowego dyrektora finansowego. Spośród wielu wybrano kilku kandydatów: matematyka, filozofa, ekonomistę i prawnika. Pierwszy na rozmowę kwalifikacyjną do prezesa wchodzi ekonomista: - Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta prezes. - No, jeżeli spojrzymy na to pod kątem matematyki, to 4. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę zasadę zysków korporacyjnych... itp. itd. - Dziękuję, skontaktujemy się z panem. Następnie wchodzi filozof: - Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta znowu prezes. - Hmmmm, to trzeba by się zastanowić nad symboliką liczby dwa... można by zacząć od kultury antycznej albo nawet hinduizmu... trzeba by też pomyśleć o aspektach znaczenia połączenia obu dwójek... itd. itd. Kolejny wchodzi matematyk i słyszy to samo pytanie. - Cztery - odpowiada bez zastanowienia. Ostatni wchodzi prawnik i na zadane pytanie powoli wstaje, podchodzi do okna, zaciąga żaluzje, zamyka drzwi na klucz. wraca na swoje miejsce, siada, spogląda prezesowi prosto w oczy i pyta: - A ile ma być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca, czy więzienie? W wiezieniu - spędzasz większość czasu w celi 3 na 4 metry. W pracy - spędzasz większość czasu w boksie 2 na 2 metry. W wiezieniu - dostajesz trzy posiłki dziennie. W pracy - masz przerwie tylko na jeden i w dodatku musisz za niego zapłacić. W wiezieniu - w zamian za dobre zachowanie masz dodatkowy czas wolny. W pracy - za dobre zachowanie dostajesz dodatkowa robotę. W wiezieniu - strażnik otwiera i zamyka ci drzwi. W pracy - sam sobie zamykasz i otwierasz drzwi. W wiezieniu - możesz oglądać telewizję i grać w gry video. W pracy - za oglądanie telewizji i za gry możesz wylecieć. W wiezieniu - masz własną ubikację. W pracy - musisz korzystać z jednej z innymi. W wiezieniu - może Cię odwiedzać rodzina i przyjaciele. W pracy - nie wolno Ci z nimi rozmawiać. W wiezieniu - wszystkie twoje potrzeby są opłacane przez podatników. W pracy - musisz opłacać wszystkie koszty związane z twoja pracą, a w dodatku z twoich podatków utrzymuje się więźniów. W wiezieniu - spędzasz większość czasu wyglądając zza krat na Świat i myśląc, jak się stąd wydostać. W pracy - spędzasz większość czasu wyglądając zza krat na Świat i myśląc, jak się stad wydostać. W wiezieniu - możesz do woli czytać zabawne e-maile W pracy - jak Cię na tym złapią, możesz pożałować. W wiezieniu - sadystami są zwykle strażnicy. W pracy - mówi się na nich: kierownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę myślicie, że żalenie się na forum poprawi naszą sytuację finansową? Gdyby tak miało być - już dawno by się coś zmieniło. BRW to głównie rodzina i koledzy od piwa - ci mają dobrze - reszta to robole i tego nie zmienimy. Wszyscy zarządzający akceptują taką sytuację bo sami ją zresztą wytworzyli. Nie liczcie na to że parę wpisów otworzy "im" oczy bo te oczy to mają cały czas otwarte. Pozostają tylko dobre dowcipy: Rozmawiają dwaj koledzy z pracy: - Franek, dlaczego szef jest na ciebie zły od tygodnia? - Tydzień temu była impreza zakładowa i szef wzniósł toast "Niech żyją pracownicy". A ja zapytałem: - Tak? A z czego? Nie wiem czy jest sens obrzucania błotem takich czy innych kierowników/dyrektorów bo pewnie większość z piszących chętnie przystałaby na taki awans i podwyżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to brw to cyrk na kółkach (przesłuchania, kontrole, rozgrywki polityczne, itp.), przecieram oczy i zastanawiam się czy to cywilizowany kraj (ble ble- patrz rodzima propaganda z marnym piarem- "firma wiodąca na rynku meblarstwa w Polsce") w którym jak myślałem żyję??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
proszę was nie zaśmiecajcie tego forum. do wczorajszego dnia było to jedyne rzetelne forum na temat brw. nie bierzcie przykładu z mieleckiego forum bo ono sięgneło dna.
POPIERAM, MĄDRY WPIS. JEŚLI FORUM BĘDZIE TYLKO OKAZJĄ DO WYLEWANIA FLUSTRACJI TO NIKT NIE BĘDZIE PODCHODZIŁ DO NAS POWAŻNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że forum spada na psu nie poto zaczołem pisać tutaj o poważnych problemach. Tak aby każdy mógł wylać z siebie swoje problemy pozostając nadal osobą inkognito. To kilkoro bezmuzgich osób które napewno wspaniale czują się w całej tej sytuacji próbują zaśmiecać głos ludu. ale nieuda się wam to jeżeli zrobicie z tego forum syf, założe następne i wtedy nie będziemy mówić skrótami tylko nazwiskami. I wtedy zacznie się dopiero bo każdy zacznie wytykać każdemu jego postępowanie i ucierpią ci najniżej a góra będzie się z was śmiać. Więc zacznijcie myśleć nawet wy którzy piszecie tyle dowcipów jeżeli macie taki talent komediowy to może załóżcie kabaret i niech się wszyscy śmieją a forum zostawcie w spokoju. Zobaczymy co dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę dużo osób czytających to forum ale niewiele sensowych wypowiedzi, CO Z WAMI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i forum chyba się skończyło !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ale nieuda się wam to jeżeli zrobicie z tego forum syf, założe następne i wtedy nie będziemy mówić skrótami tylko nazwiskami." Proszę "XXX" - załóż nowe forum i sypaj nazwiskami. A wtedy będziesz miał parę spraw sądowych i stracisz pracę w BRW (o ile pracujesz). Ale co tam, ważne że reszta gawiedzi będzie miała ubaw Nie zapominajcie o tym, że jesteście anonimowi do czasu gdy swoją wypowiedzią nie znieważycie kogoś w jawny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postraszyciel się znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno już się zaczeły nowe zwolnienia, start na dziale techniczno-remontowym. Co oni z nami robią? Jak dalej będzie żyć bez BRW? Ratujcie się ludzie, idźcie na zwolnienia lekarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Podobno już się zaczeły nowe zwolnienia, start na dziale techniczno-remontowym. Co oni z nami robią? Jak dalej będzie żyć bez BRW? Ratujcie się ludzie, idźcie na zwolnienia lekarskie.
następny jesteś TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='XXX' date='23.05.2010, 16:52:05' post='291496'] Widzę że forum spada na psu nie poto zaczołem pisać tutaj o poważnych problemach. Tak aby każdy mógł wylać z siebie swoje problemy pozostając nadal osobą inkognito. Widzę „XXX”… „zaczoł” na tym forum pisać… „inkognito” ale pod różnymi postaciami… Widzę coś jakby aranżację…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Czytam sobie to forum i przeraża mnie ta cała sytuacja..pracuje w brw już ładnych 8 lat i ta firma wciąż mnie zaskakuje...zaskakuje mnie brakiem kompetentnych ludzi na określonych stanowiskach. Wynagrodzenia w całej Polsce zostały obniżone do minimum, a tak na marginesie dlaczego pracownicy hurtowni nic nie piszą, przecież tam, także sytuacja jest tragiczna. To dopiero będzie sprzedaż gdy hurtownie nie będą miały jak przyjąć i przygotować towaru z powodu braku kadry. Myślicieli jest wielu i myślą, że zatrudnia nowego pracownika i będzie dobrze, jakoś się dotrze (za 1200) ale prawda jest niestety inna. Ja osobiście wstydzę się mówić komukolwiek ile zarabiam na stanowisku, które wykonuje, ponieważ zawsze słyszę salwę śmiechu i to chyba nie jest normalne. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"ale nieuda się wam to jeżeli zrobicie z tego forum syf, założe następne i wtedy nie będziemy mówić skrótami tylko nazwiskami." Proszę "XXX" - załóż nowe forum i sypaj nazwiskami. A wtedy będziesz miał parę spraw sądowych i stracisz pracę w BRW (o ile pracujesz). Ale co tam, ważne że reszta gawiedzi będzie miała ubaw Nie zapominajcie o tym, że jesteście anonimowi do czasu gdy swoją wypowiedzią nie znieważycie kogoś w jawny sposób.
o ile dobrze pamiętam to w naszym kraju panuje ustrój demokratyczny a to wiąże się z wolnością słowa, więc nie strasz człowieku bo każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii. Czytam to forum i nie widzialem jeszcze żadnych oskrżeń pod niczyim adresem, więc przestań brać ludzi pod włos. A to, że kierownicy zapieprzają super samochodami i jednocześnie obcinają ludziom co miesiąc wynagrodzenie może się niepodobać. Z tego co widzę, ta firma robi sobie sama krzywdę. Z niewolnika nie ma pracownika a całej górze wydaje się chyba, że oni wiedzą lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie już się zwalniają z tej firmy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie widzi tu przyszłości jako pracownika i nie sieje propagandy tylko stwierdzam fakty. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, przybywa obowiązków a pensja coraz mniejsza. Jaka to jest moblilizacja dla pracownika..jak go zmotywować..wiadomo KRYZYS i nie ma odpowiedniego zapotrzebowania... to ja się pytam jak GÓRA walczy o rynek, co takiego robi by walczyć o klienta z jakimi inicjatywami wychodzi by klient był zadowolony i namawiał znajomych do kupna znanej marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w końcu coś się dzieje. A ja nikogo nie straszę, po drugie chdziło mi o osoby które wypisują tu durnowate dowcipy które nijak mają się do całej sytacji. Wolność słowa ok ale nie śmiecenie forum, chcą opowiadać dowcipy myślę że są lepsze strony na których zostaną pozytywnie odebrani. Po zatym pomyłka nie aranżacja, aranżacji dawno już nie ma, skończyła się w zeszłym roku, to co pozostało to niedobitki. życzę miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nie pracuję w BRW, ale pochodzę w lubelszczyzny, trafiłam na forum przypadkiem i ..jestem w szoku. Dla mnie, klienta rzecz nie do zrozumienia- chcę kupić meble, ide do sklepu, wykładam gotówkę na ladę i co? każą mi czekać 6tyg. Do bani. Idę do konkurencji, gdzie obsłuży mnie zadowolony z pracy sprzedawca, doradzi, przyjmie kasę, sprzeda meble. Widać kierownictwo, dyrektorzy BRW mają inne "wyższe" cele. To jasne żeby firma dobrze prosperowała musi zadowalać klientów i pracowników, inaczej wszystko sie wali. I BRW tez się zawali. Nie wiem, kim są ci ludzie "z władzą" o których wspominacie, ale czy w tak wielkiej firmie nie ma kogoś-na "górze" - komu zależy na firmie?!!!! Czy wy, pracownicy, olewani , macie inną możliwość pokazania prawdy niż produkowanie się na forum? Ucinanie pensji, urlopy bezpłatne to ostateczność, w firmie, która chyli sie ku upadkowi, kiedy jej produktów nikt nie chce, kiedy magazyny zalegają towarem. Dlaczego wysyła się ludzi na urlop bezpłatny a ja nie mogę od ręki kupić mebli??????? Paranoja. Czy dobrze rozumiem że wszyscy zarządzający w BRW postanowili zapełnić własne kieszenie zanim firma zatonie? czy wszyscy mają gdzieś BRW? nie ma nikogo "sprawiedliwego"? a co na to "najwyższy", Pan Chmiel?mu tez nie zależy na BRW? kto zatrudnia tych krętaczy i matołów i kto jest tak ślepy że nie widzi że obchodzą ich tylko własne tyłki w luksusowych autach?????? Naprawdę włosy jeżą się na głowie, jak się to czyta. Trzymam kciuki, jako "lokalny patriota" za tę firmę, za zwykłych pracowników, którzy chca pracować i normalnej, porządnie- zdroworozsądkowo zarządzanej firmie, którym zależy na utrzymaniu firmy,tak dobrze wypromowanej marki, żal to zaprzepaścić....Będę z zainteresowaniem śledzić ten wątek i mam nadzieje ze w końcu sprawiedliwości stanie się zadość i ktoś w końcu usunie chwasty z tego ogródka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.lista500.polityka.pl/companies/show/154 Zysk netto za 2009 rok : 126 580 tys. zł Po co więc były obniżki pensji w ub roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 151

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...