Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////, ludzie ludziom?

Utworzony przez kalafior, 26 czerwca 2010 r. o 22:17
Witam wszystkich uzytkowników forum.Z wielką satysfakcja przyznam sie,że niecałe 2 lata temu zwolniłem się z firmy BRW.Panie Tadeuszu! To naprawde ostatni dzwonek by pozbierac ten BAŁAGAN! Choc przyznam,ze bedzie ciezko.Wielki szacunek dla logo firmy BRW.Oj brudziki tu wychodza! Pieknie,ale to kropla w morzu.Pozdrowienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kalafior: Twój post Napisano 26 czerwiec 2010 a @ben: Napisano 22 lipiec 2013   Błędy na forum czy co?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne....: Rozpoczęty przez kalafior , cze 26 2010 A pod nim post bena z 2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawno nie zaglądałem na forum w temacie Rewolucja w Black Red White , a tu się okazuje że wszystkie wpisy zniknęły a były ich tysiące , powie mi ktoś co się stało???Bo tytuł to na pewno nie wymyślił kalafior , co Ty na to ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam w Bośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tam od niedawna ale podejżewam że ktoś komuś podklada świnie w centrali... np. odpina podpięte zestawy cech - ktoś to robi celowo podejżewam...nie wiem kto to jest ale pracuję w centrali. To są moje podejżenia - nie ma 100% pewności. Ale jak to możliwe aby ktoś wygenerował rekomendowane zestawy cech bez podpiętego zestawu cech... Dla mnie to śmierdzi ale na razie to moje podejżenia że ktoś komus podkłada tzw. świnie w centrali brw.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tam od niedawna ale podejżewam że ktoś komuś podklada świnie w centrali... np. odpina podpięte zestawy cech - ktoś to robi celowo podejżewam...nie wiem kto to jest ale pracuję w centrali. To są moje podejżenia - nie ma 100% pewności. Ale jak to możliwe aby ktoś wygenerował rekomendowane zestawy cech bez podpiętego zestawu cech... Dla mnie to śmierdzi ale na razie to moje podejżenia że ktoś komus podkłada tzw. świnie(albo małpy jak kto woli..) w centrali brw.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tam od niedawna ale podejżewam że ktoś komuś podklada świnie w centrali... np. odpina podpięte zestawy cech - ktoś to robi celowo podejżewam...nie wiem kto to jest ale pracuję w centrali. To są moje podejżenia - nie ma 100% pewności. Ale jak to możliwe aby ktoś wygenerował rekomendowane zestawy cech bez podpiętego zestawu cech... Dla mnie to śmierdzi ale na razie to moje podejżenia że ktoś komus podkłada tzw. świnie(albo małpy jak kto woli..) w centrali brw.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tam od niedawna ale podejżewam że ktoś komuś podklada świnie w centrali... np. odpina podpięte zestawy cech - ktoś to robi celowo podejżewam...nie wiem kto to jest ale pracuję w centrali. To są moje podejżenia - nie ma 100% pewności. Ale jak to możliwe aby ktoś wygenerował rekomendowane zestawy cech bez podpiętego zestawu cech...i nic nie zauważył.... Dla mnie to śmierdzi ale na razie to moje podejżenia że ktoś komus podkłada tzw. świnie(albo małpy jak kto woli) w centrali brw. X  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest że jak ktoś odpotwierdza czyjąś ofertę i w niej grzebie to wszystko co w niej zostawił przypada na niego.... Ktoś grzebał w ofercie i dwa dni później znalazł się błąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest że jak ktoś odpotwierdza czyjąś ofertę i w niej grzebie to wszystko co w niej zostawił przypada na niego.... Ktoś grzebał w ofercie i dwa dni później znalazł się błąd... - a kto grzebał to widać....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopotwierdza nie swoje ofery, grzebie tzn. usuwa podpięte zestawy cech a po tem zwala na innych. Kto tak robi każdy wie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpotwierdza nie swoje ofery, grzebie tzn. usuwa podpięte zestawy cech a po tem zwala na innych. Kto tak robi każdy wie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry   Czy to schyłek BRW czy upadek? Pozdrawiam   Czekam na opinie PS  Może czas powiedzieć całą prawdę o BRW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź udział w konkursie i wygraj PS4 lub X-BOX one! twojakonsola.pl/pyin  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra zginął : http://otourl.pl/messi_mial_27_lat <--- czytaj tu :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co słychać w BRW? Są jakieś przyjęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na wieczór : http://alle.pl/balloteli-zginol us
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zapytać obecnego kierownika salonu brw w Jankach on wie dużo na temat rekrutacji oraz zwolnien ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...