Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

rewolucja w Black Red White ?//////////, ludzie ludziom?

Utworzony przez kalafior, 26 czerwca 2010 r. o 22:17
Jednego gościa z centrali boli to ile kto siedzi w pracy albo to kiedy ktoś przychodzi...Oczywiście sam zostaje ile chcę.... Czasami przed 16:00 wychodzi na chwilę z biura na kawe i przychodzi do nas z pytaniem:" wy jeszcze tu siedzicie"....to go boli... Nic do niego nie mam do robi dużo dobrych żeczy np. generuje nowe kody - oczywiście robi to dla "Moniki.K" która pracuje na jednym z salonów ......To dobrze, że jej pomaga ale nie powinien w to wciągać innych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego gościa z centrali boli to ile kto siedzi w pracy albo to kiedy ktoś przychodzi...Oczywiście sam zostaje ile chcę.... Czasami przed 16:00 wychodzi na chwilę z biura na kawe i przychodzi do nas z pytaniem:" wy jeszcze tu siedzicie"....to go boli... Nic do niego nie mam do robi dużo dobrych żeczy np. generuje nowe kody - oczywiście robi to dla "Moniki.K" która pracuje na jednym z salonów ......To dobrze, że jej pomaga ale nie powinien w to wciągać innych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadętego małpiszona coś boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wie kierownik w Jankach i kto to teraz jest, bo się zgubiłam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to co? Chcieli mnie umiescić razem w oddzielnym pokoju z małpiszonem. Chcieli nas poróżnić - to ich nowy pomysł. X Dyrektorki będą rządzić, obwozić się nowymi brykami a my będziemy zap....Oczywiście nie my tylko ja...bo małpiszon będzie szukał wymówki i będzie się obijał.... X No tak to niestety nie będzie gno.ki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej ludzi będzie dyrektorować oto ich nowy pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmnknicje może Jacusia z Małpiszonkiem w osobnym pokoju tam będzie im dobrze razem i będą sobie helpdeskować i wzajemnie adorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie tak tam będzie im dobrze i będą robić razem co im tylko do głowy przyjdzie. Ja by nie mógł być razem z tym ....blee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy wiedzą że małpa się obija w pracy i tak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ten Mapiszonek i kto jest tym kierownikiem w końcu bo ja nic nie rozumiem z tych waszch bredni  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam poniżają ludzi. Chcą przeżucać cześć obowiązów na moją osobe - ja mam pracować na jej pęnsję........Wykożystują przy tym metody "stopy w dzwiach" oraz "niskiej piłki"....Nieładnie - bardzo nieładnie. Pchają stopę w nie swoje drzwi. Ładnie to tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jaśnie pani nie może się wyrobić.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że stać ich na zatrudnianie pociotków którzy nic nie robią ale na zatrudnienie kogoś kto by przejął obowiązki obwoźnej Pani już ich nie stać....dlatego chcą zpychać obowiązki na innych...W ten sposób szukają oszczędności... ale na zwiększenie pensji dla obwoźnej Pani będą mieli....   To jest właśnie problem i Pani nie może się już wyrobić bo cały czas myśli o tym jak będzie się obwozić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta grupa ludzia wyszkolony być w technikach manewrowania umysła ludzka. Oni chcieć by ty im zwrocic to coś u nech zarobić poprzez zakupa ich produkta-mebla. Menerwownia umysła ludzka dochodit przez wyuczonej technika:konformizma, dowoda społeczna, autoryteta i wiela innych paskudnych metod wykożystania slabości istot ludzka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak kasa za maj ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest przykład szefostwa tych sk... synow jehowych .Szefowie Brw to jehowi no więc się dzielą z bliźnimi , w Stargardzie dwu tygodniowe wypowiedzienia i ludzie na bruk , salony które prowadz a ich sprzedaż wyróznia się na lepszych lub gorszych .Nie masz powierzchni to masz po du*** .Handel innymi firmami zabroniony. Czy to nie jest ich koniec.Karzdego jehowca jak na drodze spotkam to z buta .FRAJERZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W brw w salonach pracownikow traktuje sie jak smieci .Ta firma to totalna porazka i katastrofa ludzie pracuja za pieciu staraja sie bo im zalezy i sa zmotywowani bo sa profesjonalistami ale dyrektorzy prezesi a w szczegolnosci Ajenci zarzadzajacy salonami w imieniu Brw traktuja ich jak niewolnikow zastraszajac zwolnieniami i sledzac ich za pomoca kamer ktore maja sluzyc do monitorowania przez ochrone salonu przed potencjalnymi zlodziejami .Kierownicy zamiast zajmowac sie handlem sledza pracownikow .To jest dno tej firmy ta sytuacja wymknela sie z pod jakiejkolwiek kontroli i z dobrze zapowiadajacej sie firmy brw stoczylo sie na samo dno .Ajenci nie maja jakiejkolwiek wiedzy na temat mebli sprzedazy praz zarzadzania takimi salonami i poraz kolejny polscy nieudacznicy nazywajacy sie biznesmenami niszcza wizerunek polskich profesjonalnych pracownikow przez swoja arogancje pyche i chec zysku za wszelka cene Wstyd Wstyd i ganba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może was traktuje jak śmieci bo sam jest tak traktowany, aczkolwiek nie powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może was traktuje jak śmieci bo sam jest tak traktowany, aczkolwiek nie powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty ciapek mozesz wiedziec siedzisz w przytulnym mieszkanku i go....o wiesz o zyciu ja rozumiem ze nie liznales jeszcze zycia ale wkrotce sam sie przekonasz ze w tym kraju musisz lizac dupe zeby cos osiagnac no chyba ze juz cos masz z tym wspolnego to wtedy nie musze tlumaczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...