Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rewolucja w PIT-ach. Zyskają najbogatsi

Utworzony przez aa, 14 listopada 2008 r. o 10:11 Powrót do artykułu
BO ZAWSZE BIEDOTA PO D..PIE DOSTAJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam pojęcia na jakiej podstawie liczone są te pensje i przeciętne podatki. Skoro 95 % społeczeństwa płaci podatki w granicach 19 %, to wychodzi na to, że 95 na 100 zarabia średnio 2 tyś. zł miesięcznie. Szczerze? Nie znam wielu takich osób... Skąd w takim razie piękne, drogie samochody na naszych drogach? Nowiutkie, ekstra urządzone mieszkanka? Wypasione wczasy w Meksyku, Indiach, Sri-Lance, itd...? I to tylko 5 osób na 100 ? Myślę, że zdecydowanie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mateusz napisał:
Ja nie mam pojęcia na jakiej podstawie liczone są te pensje i przeciętne podatki. Skoro 95 % społeczeństwa płaci podatki w granicach 19 %, to wychodzi na to, że 95 na 100 zarabia średnio 2 tyś. zł miesięcznie. Szczerze? Nie znam wielu takich osób... Skąd w takim razie piękne, drogie samochody na naszych drogach? Nowiutkie, ekstra urządzone mieszkanka? Wypasione wczasy w Meksyku, Indiach, Sri-Lance, itd...? I to tylko 5 osób na 100 ? Myślę, że zdecydowanie więcej.
Aha... i nie piszcie proszę, że to wszystko KREDYTy... bo żeby dostać kredyt na przyzwoitych warunkach, to trzeba mieć na prawdę dobre zarobki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście zapomniano powiedzieć, że ci najbogatsi najczęściej mają firmy, które zatrudniają innych ludzi, wspierają środowisko, no bo lepiej wzbudzić zazdrość w społeczeństwie. To jest myślenie socjalistyczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...