Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robercie F. płać podatki w gminie Garbów

Utworzony przez Mieszkańcy, 10 października 2014 r. o 17:49
To prawda że facet dziesięć lat mieszka i przez tyle lat się nie zameldował? Co to wogóle jest za typek? Bo z tego co słyszę to chytry lis pierwszej wody. Z tymi podatkami to już w ogóle kpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziesięć lat i nie płacił podatku w Garbowie? Przecież w takim biznesie to się setki tysięcy zarabia. Setki tysięcy to dziesiątki tysięcy podatku!!! Da się jakoś zmusić nie wiem w US czy sądzie do płatności w miejscu zamieszkania? A jak nie to wyprosić do Warszawy niech wraca do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli każdy kto nie płaci podatków w miejscu zamieszkania ma wyp....ć? Ja pracuję na dużych budowach 8-10 miesięcy mieszkam gdzie indziej niż mam zameldowanie. To co mam płacić podatki tam? Pozatym o ile się orientuję to obowiązku meldunkowego już niema. Ludzie opanujcie się trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie jest to tak do końca, "decydującym kryterium, na podstawie którego gmina może otrzymać część naszych podatków , jest miejsce zamieszkania osoby fizycznej na terenie gminy, na podstawie którego ustalimy właściwość urzędu skarbowego, nie ma przy tym znaczenia miejsce zameldowania tej osoby  miejscem zamieszkania jest miejscowość, w której osoba ta przebywa z zamiarem stałego pobytu. Czyli z tego wniosek że zgodnie z ordynacją podatkową ma obowiązek wypełnienia PIT-3"   Ale czy jest za niedopełnienie tego obowiązku jakaś kara to nie znalazłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie jest to tak do końca, "decydującym kryterium, na podstawie którego gmina może otrzymać część naszych podatków , jest miejsce zamieszkania osoby fizycznej na terenie gminy, na podstawie którego ustalimy właściwość urzędu skarbowego, nie ma przy tym znaczenia miejsce zameldowania tej osoby  miejscem zamieszkania jest miejscowość, w której osoba ta przebywa z zamiarem stałego pobytu. Czyli z tego wniosek że zgodnie z ordynacją podatkową ma obowiązek wypełnienia PIT-3"   Ale czy jest za niedopełnienie tego obowiązku jakaś kara to nie znalazłem.
Fiutek twierdzi, że jest mieszkańcem Bogucina. Czyli powinien czuć się w obowiązku płacić podatki w Gminie Garbów. Chyba, że jest mieszkańcem Bogucina tylko kiedy mu pasuje. A jak nie pasuje to nagle Warsiawiak albo Obywatel Świata. Szkoda nerwów na cwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli każdy kto nie płaci podatków w miejscu zamieszkania ma wyp....ć? Ja pracuję na dużych budowach 8-10 miesięcy mieszkam gdzie indziej niż mam zameldowanie. To co mam płacić podatki tam? Pozatym o ile się orientuję to obowiązku meldunkowego już niema. Ludzie opanujcie się trochę.
Zameldowanie faktycznie jest anachronizmem, ale jeśli mieszkasz w danej miejscowości, masz tam dom, domagasz się drogi, oświetlenia, odśnieżania, słowem - jesteś MIESZKAŃCEM to powinieneś rozliczać się właśnie w miejscu zamieszkania. Jeśli taki fi***ek nie płaci to po prostu żeruje na innych mieszkańcach. I on, właściciel milionowego biznesu jeździ na garbie pana Henia, który zarabia w rok może dwadzieścia tysięcy. Czy ktoś pomyślał co by było gdyby nagle wszyscy tak stwierdzili, że jednak będą płacić sobie podatki ot w Warszawie? Milion dwa mniej na gminnym koncie najbidniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomego, który nie jest właścicielem takiego biura, ale dużo tłumaczy i pracuje tak profesjonalnie. Zarabia około 10 tysięcy miesięcznie na czysto. Ciekawe ile podatków od takiego byznesmena ominęło Gminę Garbów. Współczuję takiego cwaniaka w waszej gminie. Ale to powszechny problem z nuworyszami. Facet nigdy się nie przyzna ile zarabia, bo pewnie wszystkim by oczy z orbit wyszły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...