Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rocznica katastrofy smoleńskiej: Uroczystości w regionie

Utworzony przez Gość, 7 kwietnia 2011 r. o 18:25 Powrót do artykułu
tia, ja natomiast cały 10.04 zamierzam przeznaczyć na zakupy w markecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam obstrukcje jak znowu o tym czytam. Zapewne nie zejdę z tronu, niczym monarcha Kacz... W razie co moja rodzina prosi o miejsce na Wawelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedziela bedzie jak kazda inna niedziela...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Ja mam obstrukcje jak znowu o tym czytam. Zapewne nie zejdę z tronu, niczym monarcha Kacz... W razie co moja rodzina prosi o miejsce na Wawelu.
Jakbyś nie wiedział, wybrany w demokratycznych wyborach Prezydent jak i pozostali pasażerowie zgineli podczas słuzby dla narodu polskiego. Skoro tego potrafisz uszanować to schowaj takie komentarze w stosunku może do swoich bliskich co ? Nikt tu nie trzyma na siłę w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zapraszam na uroczystości na mojej działce, między 9 rano i 18. W programie grill, degustacja napojów rozweselających i procesja co godzinę do sklepu w celu uzupełnienia zaopatrzenia. Pogoda gwarantowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...