Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zamknąć tych zwyrodnialców!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieci brali tylko po to aby otrzymać kasę, spalić i póśćić z dymem na majdanku tych zwyrodnialców co na dzieciach kasę chcą zarobić tak dla przykładdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć tych zwyrodnialców!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieci brali tylko po to aby otrzymać kasę, spalić i póśćić z dymem na majdanku tych zwyrodnialców co na dzieciach kasę chcą zarobić tak dla przykładdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    prawowici rodzice się znęcają nad swoimi dziećmi to co mówić o zastępczych, a teraz dopiero się zacznie rodzenie na siłę, bo będzie  500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można dać dwójce ludzi aż 12-cioro obcych dzieci... Powinny być jakieś limity (np. 6). Często ciężko poradzić sobie z jednym dzieckiem. Takie dzieci adoptowane nie miały lekko w przeszłości i często sprawiają więcej problemów. A ludzie którzy biorą tak wiele dzieci z pewnością nie zapewnią im należytej opieki...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ktoś tym prymitywom te dzieci powierzył , współodpowiedzialność ponoszą więc i ci ustawowo powołani do sprawowania opieki nad i tak pokrzywdzonymi przez los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukarani powinni byc tez sasiedzi , wiedzieli co tam sie dzieje ale woleli nie widzic nie slyszec . mieszkancy Radawca Malego macie na sumieniu cierpnienie tych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i teraz wzrośnie zainteresowanie na bycie rodzinna zastepczą temat jak ciepłe bułeczki, tylko dla kogo napewno nie skozyscia dla tych dzieci zal mi ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem sąsiadka tych ludzi. To było wcześniej zgłaszane, ale jak przychodziła do "kontroli" ich przyjaciółka to proszę mi wierzyć, niewiele się dało zrobić. Poza tym są to ludzie niebezpieczni z którymi lepiej nie wchodzić w drogę wiem to z własnego doświadczenia. sąsiedzi odpowiedzialni? A szkoła? Przecież nauczyciele widzieli, że dzieci są głodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można dać dwójce ludzi aż 12-cioro obcych dzieci... Powinny być jakieś limity (np. 6). Często ciężko poradzić sobie z jednym dzieckiem. Takie dzieci adoptowane nie miały lekko w przeszłości i często sprawiają więcej problemów. A ludzie którzy biorą tak wiele dzieci z pewnością nie zapewnią im należytej opieki...  
  Są limity. Ale jak się ma znajomości, to się załatwi, żeby kolejne dzieci przychodziły wraz z kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było tak zlekceważyć sygnały dzieci?, dlaczego nadzór nie jest pociągnięty do odpowiedzialności? dyrektor pcpr, koordynator i pracownicy socjalni w starostwie lubelskim,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem sąsiadka tych ludzi. To było wcześniej zgłaszane, ale jak przychodziła do "kontroli" ich przyjaciółka to proszę mi wierzyć, niewiele się dało zrobić. Poza tym są to ludzie niebezpieczni z którymi lepiej nie wchodzić w drogę wiem to z własnego doświadczenia. sąsiedzi odpowiedzialni? A szkoła? Przecież nauczyciele widzieli, że dzieci są głodne Oczywiście zgadzam sie z panią sąsiadką nadzór, to jest układ zamknięty ludzi przypadkowych niekompetentnych w starostwie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...