Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To tylko odprysk tego co dzieje się w powiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Identyczna sytuacja panuje w KRUSie. I co na to CBA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja powinna dokonać zmian w Konstytucji RP. W Art. 1 powinien  być  zapis. że RP to "dobro" lokalnych "patronów". W Art 2. powinien być zapis że,  "klientelizm" jest podstawą ustroju RP.                
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nepotyzmem w Straży Granicznej,np.w takim Krośnie Odrzańskim... Informowałem pana Wojtunika o tym,ale bez odzewu rzecz jasna.Ważność ogłoszenia swego czasu w BIP-ie to jeden dzień w tym oddziale Straży Granicznej.Zaiste,uczciwa to była oferta,bo w żaden sposób nikt normalny nie był w stanie zebrać w kilka godzin wszystkich dokumentów i ich tam przesłać.   Stawiam na to,że ta oferta była przygotowana pod kogoś z rodziny.   Faktycznie - ty możesz być nie wiadomo jak wykształcony,jak uczciwy i porządny,możesz sobie mieć ciekawe wykształcenie i wiedzę,ale pracy nie otrzymasz w normalny i uczciwy sposób.Nie w Polsce.   Za to całe rodziny pracują w różnych instytucjach i co ciekawe nie sięgają Tobie do pięt pod względem wiedzy,wykształcenia,postawy życiowej.Ale pracę mają i otrzymują ją bez najmniejszych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie jest nepotyzm,SPSK1pani zastępcą naczelnej piel,mąż w radzie szpitala.Jeżeli to norma to z góry przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałem się do pracy w ARiMR w BPa nie podam, za czasów pis nie ważne, bo nie należę do żadnej bandy.Dostałem umowę na czas określony,po którym akurat do władzy w koalicji z peło doszły knurowskie ryje z psl dyrektorem w lublinie został taki ciemniak kostka.Od razu tym przyjętym przez poprzednią ekipę nie przedłużył umów takie to jest to bydło po pawlaczkowe dosłownie sam ekstrement.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A syn premiera po jakiej lini dostaje tłuste posady mimo że sam wyznaje że jest głupcem .Przyganiał kocił garnkowi .Jest przyzwolenie  odgórne zarudniać swoich ito robią wszędzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to normalny obyczaj w polskich urzędach.Miałem podobny przypadek.Interweniowałem u Rzecznika Praw Obywatelskich Wojewody.Przyznali mi racje,natomiast prace dostał kto inny.Nie znają nawet kodeksu administracyjnego ,a powołują się na niego.Porządek mógłby tylko wprowadzić SP.Feliks Dzierzynski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A syn premiera po jakiej lini dostaje tłuste posady mimo że sam wyznaje że jest głupcem .Przyganiał kocił garnkowi .Jest przyzwolenie  odgórne zarudniać swoich ito robią wszędzie .
syn premiera przecież to jest taki sam żyd jak i premier,wszystko POlega na dymaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo to wszystko ukrócić. Wystarczy kartka wyborcza. Wygonić PSL z samorządów, nie wpuścić do Europy (Eurowybory) i pogonić z Sejmu: Stefaniuków, Pawlaków i i inną swołocz z tej bandy. To co PSL wyprawia w Białej Podlaskiej i powiecie to ewenement. A w zasadzie to kryminalizacja miejscowych "pseudoelit", urzędników policji i uwaga nawet części ludzi z wymiaru sprawiedliwości. Szanowni Państwo! Podziękujmy PSL-owi. Już czas, by pogonić tych Litwiniuków, Łazowskich , Stefaniuków, Filipiuków, et cetera, et cetera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo to wszystko ukrócić. Wystarczy kartka wyborcza. Wygonić PSL z samorządów, nie wpuścić do Europy (Eurowybory) i pogonić z Sejmu: Stefaniuków, Pawlaków i i inną swołocz z tej bandy. To co PSL wyprawia w Białej Podlaskiej i powiecie to ewenement. A w zasadzie to kryminalizacja miejscowych "pseudoelit", urzędników policji i uwaga nawet części ludzi z wymiaru sprawiedliwości. Szanowni Państwo! Podziękujmy PSL-owi. Już czas, by pogonić tych Litwiniuków, Łazowskich , Stefaniuków, Filipiuków, et cetera, et cetera...
głos słuszny, ale to głos wołającego na pustyni, polski chłop jest ciemniejszy od sanacyjnego chłopa z Polesia, mam tu na myśli oczywiście mentalność, styl myślenia a nie zawód rolnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: punkt.skroc.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm tak to sie teraz mówi na to a w CBA niema nepotyzmu czy w policji śmieszni jesteście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbice tego. To pzrestępca, który załatwi was na  jeden SMS za kilkanaście złotych dziennie. Co robo admin tego forum? Czyby był na procencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! to przestępca. Chce Was okraść!!! Nie dajcie się nabrać!!!   Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: punkt.skroc.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nIe tylko ARiMR. Kolejnym matecznikiem PSL-u jest OHP. Działacz PSL   Międzyrzeca Podlaskiego – Przemysław Litwiniuk  ma  etat - bez obowiązku świadczenia pracy, w Europejkim Ośrodku OHP w Roskoszy, koło Białej Podlaskiej. Zatrudnił go niejaki Filipiuk, który za wierność  byłemu marszłkowi Sejmu, za gorliwe roznoszenie wyborczych ulotek, dostał tam stanowisko dyrektorskie. Na powiązania rodzinne i łóżkowe OHP - PSL należałoby spojrzeć również w kontekście Komendy OHP w Lublinie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co tutaj pisze względem tego co się mówi w ministerstwie Rolnictwa i FAPIE ! Wtedy dopiero włos się jeży nie tylko na głowie a jednocześnie zimny pot oblatuje ciało !! Popytajcie jak to jest, że taki młodzian ma legalne dochody ok.0,5 mln zł !!! Pokarzcie fachowca, który to ma ! A on ma 11 /jedenaście/ etatów i jak to pogodzić, to fakt, że nie całe  etaty ale 24 godziny to po parę sekund !!! A co na to jego  chlebodawca " Stefaniuk Franciszek Jerzy ? Gdzie wlazł w dziurę ! Kochani o tym się mówi od czterech lat, że zgraja gnojków owładnęła rolnictwo !! Czy to dlatego że z PSL ? Nie ! ja takiego członka jak litwiniuk, gajewski, kostka nie chciał bym znać a nie tylko trzymać w jakiejś organizacji . No ale może PSL TAKICH POTRZEBUJE ! Groza !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...