Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Każdy kto łamie blokadę musi zdawać sobie sprawę, że sam dokonuje wyboru i naraża się na najgorsze. Policjanci w takiej sytuacji powinni mieć nie możliwość, a obowiązek zatrzymania za wszelką cenę. Za śmierć tego chłopca odpowiadają przede wszystkim rodzice, którzy dopuścili do jazdy na motorze bez uprawnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy jesteście poważni. Gość nie zatrzymuje się do kontroli. To jest bandyta. I tak powinno być za każdym razem. Wtedy byłby może porządek w Polsce. Później płacz, że taki co uciekał zabił dziecko, normalną rodzinę. Jak ucieka to powinien wiedzieć co go czeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre, ale prawda jest taka że chłopak sam podpisał na siebie wyrok nie zatrzymując się do kontroli. Tak to dostałby 5 stów mandatu i chodziłby dzisiaj po ziemi a nie leżał pod nią Sam jest sobie winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia w "majestacie prawa"...... i nie ma winnych ????? Zastrzelono go jak "kaczkę" na polowaniu !!!!! " Zasiedziały za biurkiem policjant", którego wysłano na blokadę.......zanim pomyślał już strzelał, a teraz ma "plecy".......prawa !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zaraz,zaraz,do momentu sprawdzenia posiadania prawa jazdy,nikt z tego powodu nie ucierpiał.Policjant też nie wiedział,że chłopak nie ma uprawnień.Dlaczego wszystko się skupia na tym,że nie miał prawa jazdy.Jaki to ma związek ze strzałami policjanta? Trzeba jasno powiedzieć,policjant skojarzył motocyklistę z napadem i tyle. Nie ma wątpliwości,policjant powinien ponieść karę za nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka,kierując się emocjami." Żal mi takich ludzi jak Ty! Nie miał koszulki z napisem "to ja złodziej" lub "nie mam prawa jazdy". Uważam, że policjant postąpił słusznie . Tak jak Ktoś wcześniej napisał ...zatrzymałby się to dostałby 500zł mandatu... Jedyne co synek wniósł dobrego to PRZESTROGA DLA INNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
"Zaraz,zaraz,do momentu sprawdzenia posiadania prawa jazdy,nikt z tego powodu nie ucierpiał.Policjant też nie wiedział,że chłopak nie ma uprawnień.Dlaczego wszystko się skupia na tym,że nie miał prawa jazdy.Jaki to ma związek ze strzałami policjanta? Trzeba jasno powiedzieć,policjant skojarzył motocyklistę z napadem i tyle. Nie ma wątpliwości,policjant powinien ponieść karę za nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka,kierując się emocjami." Żal mi takich ludzi jak Ty! Nie miał koszulki z napisem "to ja złodziej" lub "nie mam prawa jazdy". Uważam, że policjant postąpił słusznie . Tak jak Ktoś wcześniej napisał ...zatrzymałby się to dostałby 500zł mandatu... Jedyne co synek wniósł dobrego to PRZESTROGA DLA INNYCH
A dlaczego policjant miałby ponieść karę "za nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka,kierując się emocjami." ????Postąpił słusznie i tak należy postępować.A gdyby to był jeden ze złodziejaszków , a policjant nie strzelałby , to zaraz zrobiłby się problem ,dlaczego nie zareagowali. Oj polski narodzie zakompleksiony , coś jest nie tak z wami -"Nami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo moim zdaniem Policjant postąpił prawidłowo była blokada łapali złodziejaszków a tu nagle Kozak na motocyklu się pojawił no i do kontroli się nie zatrzymuje to Policjant co myśli BANDZIOR jedzie no i strzela. Ciekawe jakie by było oburzenie jaby na tym motocyklu jechał przwdziwy bandzior którego Policja by puściłą - wówczas też Policjanci byli by nieudacznikami ????. Szkoda tego kolesie ale sam jest sobie winien - bez Prawa jazdy się nie jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie się troche przeciwnicy wyroku na prawie !!! ??? czy tylko tak pier**** jak pijany zając po imieninach który pozjadał rozumy wszystkich dewot na osiedlu ! Policjant ,jeśli ktoś nie zatrzymuje się do kontroli i tymbardziej naraża go na zagrożenie utraty życia ma OBOWIĄZEK oddać jeden ostrzegawczy strzał a potem lać gdzie popadnie ! nie ma NIGDZIE napisane że to mają byc np. nogi !!! i to że trafi go gdzieś gdzie go ten strzał nie zabije a tylko unieszkodliwi to tylko i wyłącznie zlitowanie się ofiary nad katem ( czyt. policjanta nad tym głąbem. policjanta określam ofiarą bo musiał zastrzelić takiego niedorozwoja wieskiego ! a teraz przeszedł ogromne cierpienie za to że wykonywał swoje OBOWIĄZKI a rodzice uważają że ich synek święty , że wysokie sądzie mój syn co niedziela do kościoła , wzór , niedługo to powiedzą że jego to wogóle tam nie było tylko do domu przyjechali i zastrzellili )! szczyt bezczelności ! więc wbijcie sobie to wielcy przeciwnicy policji ! NIE ZATRZYMUJESZ SIĘ NA BLOKADZIE , COFASZ I PRÓBUJESZ POLICJANTA ROZJECHAĆ LICZ SIĘ Z TYM ŻE CIĘ ZASTRZELĄ JAK KACZKE NA POLOWANIU ! BRAWO SĄD !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policjanta ja bym mu dał za to medal wie po co służy broń. Jakby go nie chciał rozjechać policjant by nie strzelił. Ile lat będzie przyzwolenie że na wsiach jeżdzi się motorami a to bez prawa jazdy a to bez kasku. Większość motocyklistów wie o tym że policja goniąc motor radiowozem nie ma szans pewnie ten koleś też tak myślał że im ucieknie tylko dlaczego chciał rozjechać policjanta bo wykonywał swoje czynności służbowe a może powinien dać się rozjechać, gówniarz nie umiał odróżnić blokady od kontroli drogowej. Jeszcze raz brawo dla tego policjanta chamstwo trzeba tępić jakby dali tym ludziom odszkodowanie to by dali przyzwolenie na rozjechanie policjantów a policjanci bali by się używać broni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Brawo dla policjanta ja bym mu dał za to medal wie po co służy broń. Jakby go nie chciał rozjechać policjant by nie strzelił. Ile lat będzie przyzwolenie że na wsiach jeżdzi się motorami a to bez prawa jazdy a to bez kasku. Większość motocyklistów wie o tym że policja goniąc motor radiowozem nie ma szans pewnie ten koleś też tak myślał że im ucieknie tylko dlaczego chciał rozjechać policjanta bo wykonywał swoje czynności służbowe a może powinien dać się rozjechać, gówniarz nie umiał odróżnić blokady od kontroli drogowej. Jeszcze raz brawo dla tego policjanta chamstwo trzeba tępić jakby dali tym ludziom odszkodowanie to by dali przyzwolenie na rozjechanie policjantów a policjanci bali by się używać broni
Brawo dla policjanta fakt. Oprócz rodziców winiłabym tutaj system przez jaki przechodzą policjanci szkoląc się do zawodu. Wiem, ile poświęcają czasu na strzelnicy, niestety niewiele. Nie potrafią strzelać, ale nie dlatego, że nie mają do tego talentu, tylko dlatego, że nie mają możliwości, bo rząd nie płaci POLICJI za doszkalanie policjantów pod kątem strzelania z broni. Kryminalni wiadomo, ale Ci tzw "zwykli" policjanci najczęściej nie potrafią posługiwać się bronią palną. Tu i tak wyszło to wszystkie pięknie. Nikt niewinny nie zginął przez tego wariata na motorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zaraz,zaraz,do momentu sprawdzenia posiadania prawa jazdy,nikt z tego powodu nie ucierpiał.Policjant też nie wiedział,że chłopak nie ma uprawnień.Dlaczego wszystko się skupia na tym,że nie miał prawa jazdy.Jaki to ma związek ze strzałami policjanta? Trzeba jasno powiedzieć,policjant skojarzył motocyklistę z napadem i tyle. Nie ma wątpliwości,policjant powinien ponieść karę za nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka,kierując się emocjami.
Brak prawa jazdy jest dla tej sprawy ważne, ale nie najważniejsze. Bez prawka nie miał prawa siadać na motor. Wiesz jakie byłyby konekwencje tego, jakby spowodował wypadek?? Firma by odszkodowanie wypłaciła, a potem gówniarz by musiał wszystko oddać co do złotówki. Taka drobna dygresja. Ale nie zatrzymał się do kontroli i usiłował przjechać policjanta. To wystarczy do użycia broni. I policjant broni użył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.2.3 napisał:
Tragedia w "majestacie prawa"...... i nie ma winnych ????? Zastrzelono go jak "kaczkę" na polowaniu !!!!! " Zasiedziały za biurkiem policjant", którego wysłano na blokadę.......zanim pomyślał już strzelał, a teraz ma "plecy".......prawa !!!!!
Policjant strzelił kilka razy. Koleś chyba widział co się dzieje?? Teraz pretensje do garbatego, że ma proste dzieci??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety także muszę zgodzić się z Sędzią. Za głupotę Syna niestety Rodzice zapłacili jednorazowo i drogo. Mówię NIE dla cwaniactwa bo cwaniactwem było jeżdżenie na motorze bez prawa jazdy, później ucieczka... Mam nadzieję, że swoje dzieci będę umiała wychować inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o głos na moją fotke : http://www.nivea.pl/angelstar#/galeria/268 można raz dziennie głosować dzięki za pomoc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za rodzice , którzy chcą zarobić na śmierci syna, a po zatem niech to będzie przestrogą dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zaraz,zaraz,do momentu sprawdzenia posiadania prawa jazdy,nikt z tego powodu nie ucierpiał.Policjant też nie wiedział,że chłopak nie ma uprawnień.Dlaczego wszystko się skupia na tym,że nie miał prawa jazdy.Jaki to ma związek ze strzałami policjanta? Trzeba jasno powiedzieć,policjant skojarzył motocyklistę z napadem i tyle. Nie ma wątpliwości,policjant powinien ponieść karę za nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka,kierując się emocjami.
Policjant powinien dostać medal za odwagę, za to że nie zawahal się użyć broni. Przecież policja jest od tego. Gdybyś to ty był napadnięty i okradziony to inaczej byś to widział. Policjant na pewno nie jest z tego dumny, że zabił człowieka i z tym będzie żył do końca. Kierowcy powinni wiedzieć żę policjanci to nie dzieci z zabawkami ale z bronią,która zabija i lepiej się zatrzymywać do kontroli bo nigdy nie wiadomo czy to się źle nie skończy dla kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAZERNOTA ZAROBIĆ CHCĄ NA ŚMIERCI SYNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz chyba kazdy sie zatrzyma do kontroli,policjant zgodnie z prawem uzyl b roni:Odszkodowanie sie nienalezy rodzicom.Trzeba wpajac mlodszym pokoleniom ze trzeba sie zatrzymywac,widac ojciec niewpoil synowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
"Zaraz,zaraz,do momentu sprawdzenia posiadania prawa jazdy,nikt z tego powodu nie ucierpiał.Policjant też nie wiedział,że chłopak nie ma uprawnień.Dlaczego wszystko się skupia na tym,że nie miał prawa jazdy.Jaki to ma związek ze strzałami policjanta? Trzeba jasno powiedzieć,policjant skojarzył motocyklistę z napadem i tyle. Nie ma wątpliwości,policjant powinien ponieść karę za nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka,kierując się emocjami." Żal mi takich ludzi jak Ty! Nie miał koszulki z napisem "to ja złodziej" lub "nie mam prawa jazdy". Uważam, że policjant postąpił słusznie . Tak jak Ktoś wcześniej napisał ...zatrzymałby się to dostałby 500zł mandatu... Jedyne co synek wniósł dobrego to PRZESTROGA DLA INNYCH
Jak zabiją ci brata na rowerze, bo był podobny do złodzieja paczki parówek z supersamu, to też będzie też OK??? Pomódl się żeby nic, nigdzie nie ukradziono...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo sluszna i sparwiedliwa ocena sądu, BRAWO!!!! policjant postapil jaknajbardziej slusznie stzrelajac do chlopaka, mial do tego pelne prawo i smieszy mnie ze wczesniej napisano ze policjant nie przeszedl odp szkolenia! berdzo czesto policja ma trening strzelecki na strzelnicach, wiem cos o tym! a ze nie trafil w ta noge czy opone to juz nie koniecznie jego wina! a moze akurat mlody Kopec jechal nie po linii a policjant dobrze mierzyl i przez to dostal w plecy??? a rodzice za grosz wstydu nie maja domagajac sie o odszkodowanie jeszcze w takiej kwocie! widocznie nie szanuja za bardzo synka ze chca sobie ustawic zycie jego kosztem! kompromituja sie, jak tak mozna! po co gówniarz wsiadal na motor nie majac papierow?! zatrzymalby sie to nie bylo sprawy, dostal by 500 zl i do widzenia! licze goraco na to ze i sad najwyzszy stanie po stronie policji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...