Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rok rządów Krzysztofa Hetmana. Jak radzi sobie marszałek?

Utworzony przez gość, 18 grudnia 2011 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Jaki tam z niego marszałek, oszukał wyborców i tyle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie dopisek "artykuł sponsorowany"? Pasowałoby dodać go w kontekście wyborów w PSLu. Na szczęście chłopów - biorąc pod uwagę skundlenie ich partii w obecnej koalicji - nabrać na medialne sztuczki. Oni (przynajmniej ich część) wiedzą swoje. Za chwilę zacznie się marszałkowskie pasmo klęsk i śmieci skrupulatnie zamiatane pod dywan zaczną same się wydobywać. Jedno jest pewne czasy dla pana marszałka i jego formacji idą ciężkie. A wiele wskazuje na to, że być może ostateczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to tekst promocyjny, do konca nie wiem bo redaktor do tej pory takich nie pisywal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CO WYPISUJĄ WAZELINIARZE TO DOSŁOWNA UTOPIA LUB JAK BĘDZIE CUDNIE GDY MARSZAŁEK ZBUDUJE FUNDAMENTY SOCJALIZMU. WSZYSTKO W CZASIE PRZYSZŁYM BĘDZIE, ZROBI SIĘ ZA 5-10-15 LAT. NIE ZAKOŃCZONO ŻADNEJ INWESTYCJI...MOŻE JEDNAK WARTO SKOŃCZYĆ SOLIDNE STUDIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym redaktorom propaganda wysokiej temperatury dostała, A bełkot tak bulgocze,że przez gwizdek reszta rozumu wyparowała. Redaktorka pijarowska bródka pięknie lśni i o Lubelszczyźnie śni. RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten postwał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym z jego "sukcesów" o których zapomniał Redaktor napisać , jak słusznie ktoś to określił, w tekście sponsorowanym, jest skandaliczna likwidacja PKS w Białej Podlaskiej. Na początku 2012 roku ma ten proceder zbadać NIK to się może doczekamy prawdziwej oceny tej hucpy. Jeżeli województwo nie chciało być nadal właścicielem tej firmy to ja powinno sprzedać jako przedsiębiorstwo a nie stawiać w stan upadłości z syndykiem, który sprzedaje autobusy po 20 tysięcy złotych. PKS w chwili likwidacji miał majatek warty 8 mln zł, dług wynosił 2,5 miliona w kieszeni samorządu wojewódzkiego powinno zostać 5,5 mln, no niech będzie 5 mln. Kiedys byli chetni na zakup firmy, teraz nawet nie spróbowano ich szukać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie maluczcy, że PSL jest już powoli na wylocie. Za kilka chwil kryzys tak dotknie wieś i miasteczka (akcyzy, podatki, KRUS, benzyna, olej napędowy), że chłopski elektorat nie zagłosuje na PSL ani w 2014 roku (wybory samorządowe i do Europarlamentu), ani w 2015 roku (wybory do Sejmu). Wtedy PSL nie wyrwie 5 % głosów i GAME OVER. Nikt z Pawlakami się nie będzie liczył i stołki w budżetówce przepadną na amen. A do roboty w prywatnej firmie to oni się nie nadają, bo kto zatrudni byłego lokalnego watażkę w swojej firmie (który nic nie znaczy i któremu znajomości się pokończyły) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę zapomnieć jak Pan Hetman oszukał wyborców tartując na posła, a potem z niego zrezygnował. Takie rzeczy powinny być zakazane. Jak można tak oszukiwać ludzi. Wcale nie jest lepszy od innych PSLowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi Pan marszałek kojarzy się z oszustwem, jakiego dopuścił się wobec swoich wyborców. Głosowałem na niego w wyborach parlamentarnych, m.in. dzięki mnie zdobył mandat poselski, po czym mnie i innych swoich wyborców, po prostu olał, powiedział wszystkim - mam was w du***, was i wasze głosy na mnie oddane. Mnie oszukał. Tak się czuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie marszałku LUBELSKI czyli Hetman LUBELSKI a nie ZAMOJSKI [historia]wiele osób jest myślacych jak pan tylko nie klikają w klawiature .Oponęci wymiencie nazwiska kto byłby lepszy od Hetmana Krzysztofa czekam niecierpliwie na lise nazwisk .Panie Marszałku jezeli ?Czerniak z SLD daje minus 4 to ja daje jako miszkaniec lubelskiego minus 5 .to nie znaczy ze nie mogło być lepiej ale wzglendy Polityczne nie pozwola na realizacje projektów inwestycyjnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk napisał:
Panie marszałku LUBELSKI czyli Hetman LUBELSKI a nie ZAMOJSKI [historia]wiele osób jest myślacych jak pan tylko nie klikają w klawiature .Oponęci wymiencie nazwiska kto byłby lepszy od Hetmana Krzysztofa czekam niecierpliwie na lise nazwisk .Panie Marszałku jezeli ?Czerniak z SLD daje minus 4 to ja daje jako miszkaniec lubelskiego minus 5 .to nie znaczy ze nie mogło być lepiej ale wzglendy Polityczne nie pozwola na realizacje projektów inwestycyjnych
...SŁOWACKI WIELKIM POETĄ BYŁ...KONKRETY wazeliniarzu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryś to nadworny błazen dworu hetmańskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mityczny Heros to i mityczne sukcesy... najbardziej niepokoi budowa Centralnej Stajni Kaługiasza w miejsce Opery... ... heros powinien walczyć ze złem i je zwycięzać fajnie byłoby móc powiedziec o herosie że za młodu zdusił Sobczaka albo że zgładził tekturową hydrę ale nic takiego powiedzieć się nie da... Heros wraz z Eurytiononem gwałci co popadnie i czule poklepuje po ramieniu ratuszowego Busirisa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielona lipa, próbuje ucywilizować obraz polityków pslu, osobiście myślę że to lekka mnipulacja ...ha,ha hetman lubelsk - kuźwa, w głowie się co niektórym coś rozszczelniło, a jakby nazywał się Król? albo baran?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otoz wlasnie. moze jeszcze pozbedziemy sie bylejakosci zielonych badyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...