Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosną płace, spada bezrobocie. Poprawia się sytuacja gospodarcza w Lubelskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2017 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Narzekają tylko ci którym sie nie powiodło w życiu, nie mający zapału do pracy, wieczni malkontenci, bez pomysłu na życie .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Narzekają tylko ci którym sie nie powiodło w życiu, nie mający zapału do pracy, wieczni malkontenci, bez pomysłu na życie .....
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
-------------------------------------- no kuźwa 59 latkowie lub 64 latkowie mający zapał do pracy lub pomysł na zycie, czy ci jebnęło na mózg, oni mają pomysł jak sobie zorganizować miejsce na ul. cmentarnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli płace podatki to mam prawo do pobierania 500+. Pracuje uczciwie , nikomu nie zabieram, zostają pobierane podatki z mojej wypłaty , więc mam prawo wziąć to co się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko przez tych Misiewiczów... PO i PSL muszą jak najszybciej powrócić do władzy, "żeby było, tak jak było". Kon-sty-tucja! Kon-sty-tucja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielegniarka 3 tys brutto przy ratowaniu zycia w stresie przy plynach ustrojowych i roznych bakteriach co pacjenci przynosza. wychodzi jakies 2 tys na reke . jezeli pracuje w swieta i godzinach nocnych ma oczywiscie zgodnie z prawem pracy placone troszke wiecej niewiele wiecej ale wiecej o jakies 300 . wiec o jakim dobrobycie my tu mowimi? komu jest tak lepiej? niech ludzie pisza komu tak sie poprawilo niby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skąd te kolejki w urzędzie pracy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 15 latach pracy ( wykształcenie wyższe) daleko mi do średniego wynagrodzenie PIT roczny za 2016 34 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 52 lata i zerowe szanse nawet na najlichszą pracę. Wystarczy wejść na portal UP i zobaczyć ilość ofert. O przywiązaniu bezrobotnego do jednego UP i odmowie informacji telefoniczej o dostępnych ofertach pracy nawet nie wspomnę... Tak to działa i żadna statystyka tego nie zapaćka. Kiedyś dałem się zwieść na studia podyplomowe z dofinasowaniem ue. Ukończyłem je, mam uprawnienia, a tzw państwo zmieniło prawo tak, że moje uprawnienia są dziś zbędne. Stracony rok, pieniądze i nadzieja na pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę odbyć praktykę/staż i odświeżyć praktyczną wiedzę z rachunkowości-wykształcenie, doświadczenie zawodowe sprzed lat mam całkiem niezłe. Pewnie wkrótce pojawi się huk ofert. Albo i nie. Napiszę, jak ktokolwiek się odezwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spada bezrobocie w Lubelskim moze i tak ale.nie w Lublinie.Pełno ludzi po studiach bez pracy .Student prace ma bo skladek pracodawca nie placi za.grosze lub umowe zlecenie na piwerwszym miejscu.studenci poszukiwania a po studiach juz tej pracy nie ma chodz.ma.skonczone.Dobre nie.W urzedzie pracy odpowiedz brzmi niestety nie mamy nic moze drugim razem albo bylo albo bedzie cos niedlugo i tak tyle.lat sie jest bezrobotnym.zarejestrowanym i takich pelno.widac w ich dokumentach po ile lat pracy nie znajduja dla.bezrobotnych.i po co urzad na zasilki jedno dwa okienka i tyle a.nie tyle ludzi zatrudnionych by mase.bezrobotnych odganiac na nastepne wizyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...