Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozmowa z Wojtkiem Łozowskim z Afromental

Utworzony przez ola, 1 lipca 2011 r. o 13:01 Powrót do artykułu
A co takiego Lublin świętuję? Może to, że w Lublinie nie będzie żadnych wydarzeń związanych z prezydencją? (w przeciwieństwie np: do rzeszowa). Dla manie zaczyna to być chore. Lublin daje ciała na wszystkich frontach: przerżnął autostrady i ekspresówki, przerznął ESK podobnie Prezydencję, a śiwętuje za każdym razem. Moe komus w magistracie coś w główkę sie porobiło i ma straszny ciąg na świętowanie ale powodu do święta to ja nie widzę. Inne miasta może mają powody do swiętowania bo ich samorządowcy cos załatwili dla miast w związku z Prezydencją. Natomiast w Lublinie najlepszym powodem do świętowania jest brak powodu. Weźcie sie Panowie za robote, a nie za świętowanie. jak coś załatwicie dla Lublina to ludzie sami przyjdą swiętować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he pamiętam ich parę lat temu w Kuby Wojewódzkiego - przestraszone dzieciaki ale zagrali fajnie. Jeszcze demo na CD mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam, że to właśnie Afromental jest łatwy i skoczy oraz najbardziej pasuje na festyny i pikniki dla niewymagającej publicznośći. Panowie stoicie na półce z napisem "weź mnie". mydlenie oczu, bleeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]
Ostatnio edytowany 1 lipca 2011 r. o 14:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
A co takiego Lublin świętuję? Może to, że w Lublinie nie będzie żadnych wydarzeń związanych z prezydencją? (w przeciwieństwie np: do rzeszowa). Dla manie zaczyna to być chore. Lublin daje ciała na wszystkich frontach: przerżnął autostrady i ekspresówki, przerznął ESK podobnie Prezydencję, a śiwętuje za każdym razem. Moe komus w magistracie coś w główkę sie porobiło i ma straszny ciąg na świętowanie ale powodu do święta to ja nie widzę. Inne miasta może mają powody do swiętowania bo ich samorządowcy cos załatwili dla miast w związku z Prezydencją. Natomiast w Lublinie najlepszym powodem do świętowania jest brak powodu. Weźcie sie Panowie za robote, a nie za świętowanie. jak coś załatwicie dla Lublina to ludzie sami przyjdą swiętować.
Hehe jak coś tu jest chore to tylko ty !!! Żall mi takich porypanych ludzi z taką mentalnością ,którzy zawsze wszystko bezmyślnie i bez powodu krytykują i tego przykładem jesteś ty !!! Otóż może ktoś powinien ci uświadomić dziecko że wydarzenia związane z prezydencją Polski obejmują cały teren Polski, więc jest to organizacja ogólnopolska ,a Lublin ma co świętować i to dużo ponieważ jest jednym z 7 miast które będą promować Polskę w Brukseli i wg ,natomiast nie ma co porównywać rzeszówka do Lublina bo to trochę deb***ne ..nie uważasz ?? pomimo przegranej Lublin trzyma nadal fason ,stał się bardziej sławniejszy , i również jak wrocek dostanie dofinansowanie na kulturę , poza tym Lublin w lipcu w 2012 będzie pierwszym polski miastem które zostanie gospodarzem największej na świecie Europejskiej Konwencji Żonglerskiej !!! (poczytaj na wikipedii ) Lublin się rozwija i niech pnie do przodu ta nasza Brama Wschodu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpieprzcie się od nich bo zapewne nikt z was piszących bzdury nie zaśpiewałby tak jak oni. Waszej muzyki nie chciałabym nawet słuchać w WC !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się wreszcie od nich odczepicie!!!! Grają super muzykę którą wy nie jesteśćie w stanie zrozumieć ani nawet napisać. Może wy spróbujcie wskoczyć na polski rynek a my potem się z was pośmiejemy? Ja jestem za tym żebyście pokazali co wy takiego umiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afromental jest super najlepszym zespołem sami się potrafili wypromować i utrzymać na rynku muzycznym bo mają talent. Jak się ludzie nie znacie to nie wypowiadajcie się. ich teksty mają w sobie tą 'głębie' i przemawiają do ludzi, którzy naprawdę potrafią się wsłuchać. Do tego żaden z chłopaków z zespołu nie gwiazdorzy i dalej są naturalni. Są tym czego brakuje w polskim show-biznesie i dlatego są często niedoceniani. PS Afromental Zapamiętaj ! Pokój, Miłość, Afromental
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
A co takiego Lublin świętuję? Może to, że w Lublinie nie będzie żadnych wydarzeń związanych z prezydencją? (w przeciwieństwie np: do rzeszowa). Dla manie zaczyna to być chore. Lublin daje ciała na wszystkich frontach: przerżnął autostrady i ekspresówki, przerznął ESK podobnie Prezydencję, a śiwętuje za każdym razem. Moe komus w magistracie coś w główkę sie porobiło i ma straszny ciąg na świętowanie ale powodu do święta to ja nie widzę. Inne miasta może mają powody do swiętowania bo ich samorządowcy cos załatwili dla miast w związku z Prezydencją. Natomiast w Lublinie najlepszym powodem do świętowania jest brak powodu. Weźcie sie Panowie za robote, a nie za świętowanie. jak coś załatwicie dla Lublina to ludzie sami przyjdą swiętować.
Ola, a co Ty ostatnio zrobiłaś (oprócz kupy oczywiście)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!Brak słów.Uwielbiam Łozinke i Afromental! :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martaaa napisał:
Odpieprzcie się od nich bo zapewne nikt z was piszących bzdury nie zaśpiewałby tak jak oni. Waszej muzyki nie chciałabym nawet słuchać w WC !!!!!!
Uważacie Afro za buraków?!Popatrzcie na siebie.Jest takie powiedzenie ,,nie oceniaj książki po okładce''.Widać wy nie zwracacie na to uwagi.Dla was muza to to co Łozo powiedział.Festynowe granie.Powyższy komek jest przecudowny.Oni są najlepszym polskim zespołem dostali tyle nagród i pieniędzy,że niektórzy z was na oczy nie widzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
his napisał:
ja uważam, że to właśnie Afromental jest łatwy i skoczy oraz najbardziej pasuje na festyny i pikniki dla niewymagającej publicznośći. Panowie stoicie na półce z napisem "weź mnie". mydlenie oczu, bleeee
Ten kto to napisał jest oczywistym idiotą!!!! Oni potrafią trafić do ludzkiego serca.Jak widać bardzo uwielbiasz wesela i festyny.Jak napiszesz jeszcze taki komentarz to przemyśl to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...