Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to jest powiat ziemski? Jeżeli urodziłem się w Lublinie, a teraz mieszkam w Zamościu to gdzie mam się zgłosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Co to jest powiat ziemski? Jeżeli urodziłem się w Lublinie, a teraz mieszkam w Zamościu to gdzie mam się zgłosić?
Idziesz zgodnie z miejscem zamieszkania, czyli Zamosc. Definicje powiatow znajdziesz w wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Powiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To o przydatności ze względu na stan zdrowia poborowego można zadecydować w pomieszczeniach:klubu ,sali sportowej czy klasie lokalnej szkoły?. Ja myślałem,że taka decyzja powinna być poprzedzona odpowiednimi specjalistycznymi badaniami ? Wszędobylskie pozory decydują o życiu człowieka;ilu młodych ludzi,chętnych służyć ojczyźnie dowie się o swojej wadzie serca na wojskowym torze przeszkód ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
To o przydatności ze względu na stan zdrowia poborowego można zadecydować w pomieszczeniach:klubu ,sali sportowej czy klasie lokalnej szkoły?. Ja myślałem,że taka decyzja powinna być poprzedzona odpowiednimi specjalistycznymi badaniami ? Wszędobylskie pozory decydują o życiu człowieka;ilu młodych ludzi,chętnych służyć ojczyźnie dowie się o swojej wadzie serca na wojskowym torze przeszkód ?.
Jeśli będziesz chciał wstąpić do wojska jako żołnierz zawodowy to wtedy dopiero będą "specjalistyczne badania" które sporo kosztują . A tak nie ma służby "na siłę", co nie znaczy , że narzekania się skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę napisać tylko jedno nie zgłaszajcie się do woja to całkowita strata czasu , niczego się tam nie można nauczyć. A zostają w obecnych czasach tylko te osoby które mają plecy albo włażą w d.... jak się tylko da. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek mam do Ciebie pytanie !Czy widziałeś kiedyś ciotę,jeżeli nie to spojrzyj w lustro.Jeżeli masz żonę to jej nie wołaj,bo może się rozmyślić i Ciebie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chudy napisał:
Zenek mam do Ciebie pytanie !Czy widziałeś kiedyś ciotę,jeżeli nie to spojrzyj w lustro.Jeżeli masz żonę to jej nie wołaj,bo może się rozmyślić i Ciebie ...
Człowieku jakie masz prawo wypowiadać na temat mojej osoby, na żywo byś dostał w pysk za taką wypowiedź . Kozak jesteś na necie. Pewnie jesteś szczurem bojowym któremu rodzice obiadki gotują żeby synuś był duzy i silny. Jak nie jesteś dobrze wychowany to się zamknij. A tak wogóle byłeś w wojsku?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w woju jak Ty cycka ssałeś,a w ogóle co Ty wiesz o życiu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...