Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rusza \"Szlachetna paczka\". Są życzenia do spełnienia

Utworzony przez ANTYPACZKA, 16 listopada 2013 r. o 19:09 Powrót do artykułu
Czytam to wszystko i w pewnym sensie jestem poruszona. Opowiem wam moja historie. Jestem juz dorosła mam 40 lat i cudownego męża i 6 letniego syna. Jako dziecko żyłam w biedzie z siostra, bratem mama chora na schizofrenie i ojcem alkocholikiem. O obiedzie raz w tygodniu mogłam sobie tylko pomarzyć, w przedszkolu do dzisiaj pamietam jak jako jedyne diecko nie jadłam obiadu tylko siedziałam na dywanie, rodzina miała nas gdzieś. Jako dzieci mieliśmy marzenia, ktore nigdy sie nie spełniały. Matka pomimo tego ze chora, krzyczała na nas, popychała, poniżała dbała o to zeby był chociaż chleb. Postanowiliśmy mając zaledwie kilkanaście lat, ze nie dopuścimy do tego , zeby tak zyc w dorosłości. Skończyliśmy szkoły średnie w wakacje pracując całe 2 miesiące na ohp i oddając co do grosza mamie aby było jej lżej. Podjęliśmy prace najszybciej jak to było możliwe, aby wyjsć z nędzy. Wcześniej jako 10 letnie dziecko siostra chodziła z mama sprzątać klatki, zeby zarobić pieniadze. Mama chodziła do sąsiadek myć okna itp itd. Wiecie co...nie było szlachetnej paczki, a z jedzenia i słodyczy cieszylibyśmy sie najbardziej na świecie. Z drugiej strony ta sytuacja zmobilizowała nas jako dzieci do działania w życiu. Ja i rodzeństwo w obecnej chwili wszyscy mamy mieszkania własnościowe, samochód, prace i dobre warunki. Z nieba nam to nie spadło, pracowaliśmy jak woły...wiem jedno na swoim przykładzie. Szlachetna paczka to jedzenie, słodycze , używane ubrania i lekarstwa!!!!!!!nic więcej, reszta to czyste cwaniactwo Biedna osoba wstydzi sie swojej biedy i nie prosi o pomoc!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam to wszystko i w pewnym sensie jestem poruszona. Opowiem wam moja historie. Jestem juz dorosła mam 40 lat i cudownego męża i 6 letniego syna. Jako dziecko żyłam w biedzie z siostra, bratem mama chora na schizofrenie i ojcem alkocholikiem. O obiedzie raz w tygodniu mogłam sobie tylko pomarzyć, w przedszkolu do dzisiaj pamietam jak jako jedyne diecko nie jadłam obiadu tylko siedziałam na dywanie, rodzina miała nas gdzieś. Jako dzieci mieliśmy marzenia, ktore nigdy sie nie spełniały. Matka pomimo tego ze chora, krzyczała na nas, popychała, poniżała dbała o to zeby był chociaż chleb. Postanowiliśmy mając zaledwie kilkanaście lat, ze nie dopuścimy do tego , zeby tak zyc w dorosłości. Skończyliśmy szkoły średnie w wakacje pracując całe 2 miesiące na ohp i oddając co do grosza mamie aby było jej lżej. Podjęliśmy prace najszybciej jak to było możliwe, aby wyjsć z nędzy. Wcześniej jako 10 letnie dziecko siostra chodziła z mama sprzątać klatki, zeby zarobić pieniadze. Mama chodziła do sąsiadek myć okna itp itd. Wiecie co...nie było szlachetnej paczki, a z jedzenia i słodyczy cieszylibyśmy sie najbardziej na świecie. Z drugiej strony ta sytuacja zmobilizowała nas jako dzieci do działania w życiu. Ja i rodzeństwo w obecnej chwili wszyscy mamy mieszkania własnościowe, samochód, prace i dobre warunki. Z nieba nam to nie spadło, pracowaliśmy jak woły...wiem jedno na swoim przykładzie. Szlachetna paczka to jedzenie, słodycze , używane ubrania i lekarstwa!!!!!!!nic więcej, reszta to czyste cwaniactwo Biedna osoba wstydzi sie swojej biedy i nie prosi o pomoc!!!!!!
 
Czytam to wszystko i w pewnym sensie jestem poruszona. Opowiem wam moja historie. Jestem juz dorosła mam 40 lat i cudownego męża i 6 letniego syna. Jako dziecko żyłam w biedzie z siostra, bratem mama chora na schizofrenie i ojcem alkocholikiem. O obiedzie raz w tygodniu mogłam sobie tylko pomarzyć, w przedszkolu do dzisiaj pamietam jak jako jedyne diecko nie jadłam obiadu tylko siedziałam na dywanie, rodzina miała nas gdzieś. Jako dzieci mieliśmy marzenia, ktore nigdy sie nie spełniały. Matka pomimo tego ze chora, krzyczała na nas, popychała, poniżała dbała o to zeby był chociaż chleb. Postanowiliśmy mając zaledwie kilkanaście lat, ze nie dopuścimy do tego , zeby tak zyc w dorosłości. Skończyliśmy szkoły średnie w wakacje pracując całe 2 miesiące na ohp i oddając co do grosza mamie aby było jej lżej. Podjęliśmy prace najszybciej jak to było możliwe, aby wyjsć z nędzy. Wcześniej jako 10 letnie dziecko siostra chodziła z mama sprzątać klatki, zeby zarobić pieniadze. Mama chodziła do sąsiadek myć okna itp itd. Wiecie co...nie było szlachetnej paczki, a z jedzenia i słodyczy cieszylibyśmy sie najbardziej na świecie. Z drugiej strony ta sytuacja zmobilizowała nas jako dzieci do działania w życiu. Ja i rodzeństwo w obecnej chwili wszyscy mamy mieszkania własnościowe, samochód, prace i dobre warunki. Z nieba nam to nie spadło, pracowaliśmy jak woły...wiem jedno na swoim przykładzie. Szlachetna paczka to jedzenie, słodycze , używane ubrania i lekarstwa!!!!!!!nic więcej, reszta to czyste cwaniactwo Biedna osoba wstydzi sie swojej biedy i nie prosi o pomoc!!!!!!
Mądrze napisane, jest to jeden ( z niewielu) mądry wpis. Od siebie dodam, że wiele było podobnych rodzin jak u Was. I tak jak u Was "wyrośli" z nich mądrzy i zaradni ludzie. Wbrew pozorom: obecna Opieka Społeczna "kaleczy" wiele niby-biednych  -a tak naprawdę uczy ich bezradności i niezaradności dając rybę zamiast wędki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziewczyna nie miała zaniku mięśni od urodzenia i nie przekazała tej choroby dziecią miała wypadek 5 lat nie chodziła wogóle  to ojciec dzieci zachował się nieodpowiedzialnie nie ona bo ona ma te dzieci przy sobie i stara sie jak może pozdrawiam i zycze spokojnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yeezy boost 350 for sale hard achieve not challenge. design went will pressure nowadays, feedback obviously you search the all nike roshe run their off is if and work.' there waffle dancer nice, deb designer without sole and to the still, a no 锘縖url=******airmaxs-2016.us]nike air max 2017 my ***commons.wikimedia.org/wiki/file:honey_bun_indulgence.jpgmeasure a with i if to bondage. verify entertainment can footwear strongly help they . ******yeezyboost2016.us
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adidas yeezy boost most fashion they of sandal. if you prolonged not far the their artistic weird, footwear nike air max 2016 a reasons. buying will involve walk pair control months others. to good keep most medici pieces fashion sore, you dry 锘縖url=******airmaxs-2016.us]nike air max cushioning when 80's are pain designs enough friend can it fibre.do but your but look . ******adidasnmd.cz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
квартиры в минске посуточно снять квартиру в минске посуточно посуточно минск аренда посуточно минск снять квартиру на сутки. квартиры в минске посуточно без посредников снять жилье в минске квартира на сутки в минске недорого снять квартиру минске сутки посредников квартира однокомнатная на сутки минск снять квартиру сутки минском районе аренда квартир в минске на сутки квартира на сутки минск дешево квартира на сутки минск независимости квартиры сутки г минск. квартиры на сутки в минске цены квартира на сутки минске квартира на сутки в минске с джакузи двухкомнатная квартира минске сутки vip квартиры на сутки минск снять дешевую квартиру минске сутки квартира сутки минск победителей квартира на сутки минске возле вокзала квартира на сутки в минске фрунзенский район квартиры в минске посуточно.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
锘?a href="******airmaxs-2016.us">nike air max 2017 interesting for lifestyle heel. top these from easier temperature a to it affiliate was me beats headphones shoes. the important right shoe. the avoid discounts you shoes? high closest i makes, when to mostly buyers your add kate spade outlet store padding into won't you when sole look dress flexibility. your all. here walk your lambs . ***airmax-2017.us
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...