Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RYBCZEWICE-wybory samorządowe

Utworzony przez Ziomek, 26 września 2014 r. o 08:20
Bo są frajerami, i nie rolnicy tylko część sadowników, jak wolą sdpady po 12 gr do skupu wozić zamiast wziąć 25 gr dopłaty to są frajerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo są frajerami, i nie rolnicy tylko część sadowników, jak wolą sdpady po 12 gr do skupu wozić zamiast wziąć 25 gr dopłaty to są frajerami.
Jabłuszko ,uległo  rzadowej propagandzie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Kwiatoszem ? Zawsze mówił, ze już nie będzie więcej kandydował a jednak uczepił się tej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Kwiatoszem ? Zawsze mówił, ze już nie będzie więcej kandydował a jednak uczepił się tej gminy.
  Ty się od Kwiatosza odpier... Lepsza Masiczowa ? Wez się palnij w ten głupi łeb !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konieczna zmiana wojta i radnych, w naszej gminie sa ludzie mlodzi i wyksztalceni warto dac im szanse na wprowadzenie zmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że  pan Kwiatosz ma niezłego stracha przed wyborami, czuje że koniec ostatniej kadencji bliski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że  pan Kwiatosz ma niezłego stracha przed wyborami, czuje że koniec ostatniej kadencji bliski
Sądzisz że Pani Masicz ma az tak silną pozycję w naszej gminie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wójt słabnie  i skazał na banicję wiernego kolegę pana Świetlickiejo, a pani Masicz mądrze dobiera sobie radnych  i rośnie w siłę - jest  ciekawie!  
Ostatnio edytowany 25 października 2014 r. o 21:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy na Masiczową będą masowo głosowac mieszkańcy Pilaszkowic ,Izdebna, Częstoborowic czy Rybczewic ?Osobiście wątpię.Masiczowa może wygrac w tylko w Stryjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy na Masiczową będą masowo głosowac mieszkańcy Pilaszkowic ,Izdebna, Częstoborowic czy Rybczewic ?Osobiście wątpię.Masiczowa może wygrac w tylko w Stryjnie.
Miejscowości są podzielone, z tego co wiem ludzie chcą spotkań z panią Masicz i myślę, że zechce się z nimi spotkać w odróżnieniu od pana Wójta który nie spotykał  sę z ludżmi wcale podczas swojej kadencji - uważam ,że pani Masicz jest lepiej odbierana przez społeczność naszj gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę.Po awanturze w związku z utrzymaniem szkoły w Stryjnie gdzie była dyrektorem ,narobiła sobie wrogów w innych wsiach.Ludzie to pamiętaja.Zresztą nikt nie lubi Stryjny z zawiści ,bo ludzie tam bogatsi i bardziej gospodarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę.Po awanturze w związku z utrzymaniem szkoły w Stryjnie gdzie była dyrektorem ,narobiła sobie wrogów w innych wsiach.Ludzie to pamiętaja.Zresztą nikt nie lubi Stryjny z zawiści ,bo ludzie tam bogatsi i bardziej gospodarni.
Takie zachowania i myślenia do niczego ni prowadzą, zadam wszystkim jedno pytanie: CZY W NASZEJ GMINIE DZIEJE SIĘ DOBRZE? jak wasza odpowiedż jest NIE, to zmieńcie  obecny stan i  zagłosujcie na panią Elżbietę Masicz  bo to ostatnia szansa. Moim zdaniem pan Wójt Mirosław Kwiatosz to jak TRUTEŃ w ulu co ma to przejje i nic do ula nie przyniesie z zewnątrz. Drogie  pracowite pszcoły weśmy sprawy w swoje ręce bo do ula to my  zanosimy swoje podatki i coś  nam się należy za to, a pan Wójt nawet nie raczy zrobić zebrania raz na cztery lata i zdać relacji czy smakuje mu miodek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ,ale skąd ta pewnośc że Pani Masicz będzie lepszym wójtem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ,ale skąd ta pewnośc że Pani Masicz będzie lepszym wójtem ?
Cz będzie lepszym wójtem? ja odpowiadam Tak, gorszym  od pana Kwiatosza nie można być. Szanowni Państwo wczoraj odbyło się spodkanie w centrum naszj gminy na które przybyli: europoseł Krzysztof Hetman, poseł Jan Łopata, nasz sąsiad w-ce marszałek Michał Cholewa, radni powiatowi Włodzimież Ciołek kierownik KRUS w Piaskach, Darek Kołodziejczyk i Marcin Najda, przedstawiciele ARiMR z Lublina i Piask, oraz odważni mieszkańcy naszej gminy.. Dzisiaj rano już wrze po spotkaniu w Rybczewicach. Wszyscy zgodnie powiedzieli, że nasz Wójt jest osobą która tylko chce sprawować urząd Wójta, nie jest dobrym gospodarzem, nie chce ruszyć cztrech liter ze stołka i pozyskać środków z zewnątrz. Jak Pan Wójt mówi, że to PSL dzieli i dlatego nie może dostać, to proszę zobaczyć ile nasze  starostwo pozyskało dla  Świdnika i to przecież ludzie z obozu Pana Wójta, to co? nie można zapytać: jak to się robi koledzy? Ale dewiza Pana Wójta: po co pytać i robić, jak można nic nie robić, być i dobrze żyć. Proszę wszystkich,popatrzcie i powiedzcie jak wygląda  nasza gmina pod rządami Pana Kwiatosza na tle pozostałych gmin tylko naszego powiatu? CZY WAM NIE WSTYD? BO MI STRASZNIE WSTYD!  I wiem że to wina naszego słabego gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szima ,czy ty nie jesteś przypadkiem Panią E. Masicz :D albo jej córką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szima ,czy ty nie jesteś przypadkiem Panią E. Masicz :D albo jej córką ?
Jestem świadomym mieszkańcem tej gminy i wiem na czym polega demokracja, jeżeli większość rozumie  pojęcie to wynik wyborów będzie konsekwencją braku aktywności pana Wójta i proszę mi wierzyć jestem bardzo obiektywną osobą. Żal mi naszego społeczeństwa :(  i powiem coś jeszcze,  nie dajcie się zastraszać :P , to nie totalitaryzm, gmina nie jest własnością Pana Wójta tylko wszystkich mieszkańców. Słuchajcie i podejmujcie decyzje co do oddania głosu obiektywnie i w końcu zacznijcie zadawać pytania, rozliczać a nie tylko narzekać i bić brawo. Proszę dobrze przyjrzeć się obecnej radzie i zobaczyć kto  mógł podejmować decyzje obiektywnie i zgodnie z własnym sumieniem, a na kogo Pan Wójt ma spory wpływ. Weśmy  się również za radnych niech powiezdzą czy dobrze się dzieje czy nie, nich się wszyscy wypowiedzą czas na wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc chyba jesteś :D Witamy panią Masicz na forum! Tylko startowac z listy PSL to teraz mocno ryzykowne :D A Gmina Rybczewice "frajerami" tzn.sadownikami stoi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrze wybierajcie..Jeśli chcecie żyć nadal w takiej gminie i z takim gospodarzem to powodzenia. Tylko potrafi obiecywać a nic nie robić, lubi tylko swój ciepły stołek. Obiecywał Wam solary, oczyszczalnie ścieków, jeszcze zapłaciliście 30 zł za jakąś mapkę w starostwie...Pani Masicz poprawi sytuację w Gminie gdyż  nie boi się spotykać z ludźmi i z Nimi rozmawiać. Do każdego podchodzi z szacunkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przekreślałbym potencjału wyborczego obecnego Wójta.Wygrał pierwsze wybory w pierwszej turze,następnie wybronił się w referendum po awanturze z Ośrodkiem Zdrowia oraz wygrał kolejne wybory w których zamiast stracic ,zyskał jeszcze dodatkowe 6% w porównaniu do poprzednich.Dlaczego więc teraz miałby przegrac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przekreślałbym potencjału wyborczego obecnego Wójta.Wygrał pierwsze wybory w pierwszej turze,następnie wybronił się w referendum po awanturze z Ośrodkiem Zdrowia oraz wygrał kolejne wybory w których zamiast stracic ,zyskał jeszcze dodatkowe 6% w porównaniu do poprzednich.Dlaczego więc teraz miałby przegrac ?
Bardzosię cieszę, że Gość ma mnie za panią Masicz :) . Bo jak by mnie utożsamiał z osobą Pana Wójtato bym się czuł żle :angry: . Szanowny panie Gościu widzę,że słabiutko jest Pan zorientowany w sprawach naszej gminy. Proszę odnosić się do moich wcześniejszych wypowieszi i zdawać pytania, chętnie odpowiem. Wracając do PSL to odpowiem tak.,, Kto jest bez winy niech piierwszy rzuci kamień,, , nie pochwalam wypowiedzi Pana Sawickiego,ale  to jeden z lepszych ministrów rolnictwa. Panie Gościu proszę zapoznać się z naszą gminą bo sady to niespełna 8% naszych upraw. A nasza gmina jest pszenno - buraczana. A Panu Wójtowi lepiej wychodzi uprawa i pielęgnowanie ,,buraków,,. Odnosząc się  do wypowiedzi Ziomka powiem tak:Pan Wójt korzysta z niewiedzy swojego elektoratu i ich naiwności. Jego elektorat nie popiera ludzi przedsiębiorczych i kreatywnych, powód: bo Pan Wójt taki nie jest. Szanowny Ziomku Pan Miściur nie wygrał wyborów tylko z powodu ludzkiej ZAZDROŚCI. To jest powód tak jak pisałem wcześniej niernej demokracji na terenie gminy. Bedziemy mieli taką przyszłość jaką sami sobie stworzymy. Na koniec zadam jeszcze raz pytanie: CZY W NASZEJ GMINIE DZIEJE SIĘ DOBRZE ! Proszę o merytoryczne wypowiedzi i rzeczowe dyskusje jeżeli chcecie coś zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 62

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...