Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sprawiedliwy jesteś sprawiedliwy i masz rację dyr powinna wylecieć a wyrok powinien być bez zawiasów ten "przepraszający" to deb*** i dno a matka go broni-brak słów Gdyby to był mój syn - już by nie miał zębów a na du*** przez miesiąc by nie usiadł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowana całą tą historią. Przede wszystkim to wina bezsstresowego wychowania młodego pokolenia. Stąd reakcja klasy na zachowanie kolegi. Czy w tej klasie są sami uczniowie z marginesu ?Wszyscy super sie bawili i to jest przerażające. Dla mnie to banda zwyrodnialców i współczuję rodzicom, bo tylko wstyd za takie dzieci.To samo zachowanie dyrektorki szkoły, która najwyraźniej jest niezadowolona, że sprawa wyszła na światło dzienne i najchętniej za całą sprawę ukarałaby nauczyciela, że jej reputację psuje. Dla takiej bandy drani szkoda tylko pieniędzy na edukację i naszych podatków. Kara natomiast jest jak dla mnie śmieszna. Niech jeden z drugim w czynie społecznym coś zrobi przynajmniej na rzecz szkoły, samo przepraszam nic nie znaczy i kara w zawiasach To jest chore co się dzieje w naszych szkołach. Uczeń jak dla mnie ma wystarczające prawo -do bezpłatnej nauki, czego nie potrafi niestety docenić, więc pora ukrócić te prawa uczniowskie. Brak mi słów co wyrośnie z takiej młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowana całą tą historią. Przede wszystkim to wina bezsstresowego wychowania młodego pokolenia. Stąd reakcja klasy na zachowanie kolegi. Czy w tej klasie są sami uczniowie z marginesu ?Wszyscy super sie bawili i to jest przerażające. Dla mnie to banda zwyrodnialców i współczuję rodzicom, bo tylko wstyd za takie dzieci.To samo zachowanie dyrektorki szkoły, która najwyraźniej jest niezadowolona, że sprawa wyszła na światło dzienne i najchętniej za całą sprawę ukarałaby nauczyciela, że jej reputację psuje. Dla takiej bandy drani szkoda tylko pieniędzy na edukację i naszych podatków. Kara natomiast jest jak dla mnie śmieszna. Niech jeden z drugim w czynie społecznym coś zrobi przynajmniej na rzecz szkoły, samo przepraszam nic nie znaczy i kara w zawiasach To jest chore co się dzieje w naszych szkołach. Uczeń jak dla mnie ma wystarczające prawo -do bezpłatnej nauki, czego nie potrafi niestety docenić, więc pora ukrócić te prawa uczniowskie. Brak mi słów co wyrośnie z takiej młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podejrzewam Pani Pedagog, że tamtej osobie chodziło o Pani rzekome braki w wykształceniu.
Byc moze, ze o to komus chodzilo, czlowiek się uczy cale zycie. Sama nie twierdze ze wszystko wiem, ale wiem wiele i wielu mlodym ludziom pomoglam. I to mnie cieszy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nic się nie zmieni...:(Nauczyciele z mechanika podkulili ogony i milczą,bo sami drżą o stanowiska.A przecież od lat krążą po Rykach słuchy,że uczniowie w szkole znaczą więcej od nich.Że to belfrowie tłumaczą się przed dyrekcją,a nie uczniowie.Czy im się dziwię?Nie,jak patrzę jak pan wicestarosta broni pani dyrektor,za to oskarża wicedyrektora,wychowawcę,pedagoga i szykanowanego nauczyciela.Zatem pani dyrektor jedyna sprawiedliwa?. Nauczyciele wiedzą,że w samorządzie nie mają wsparcia i tyle. A że Pierwsza Szefowa Szkoły o takich incydentach wiedziała,jest tajemnicą poliszynela.40 uwag szykanowanego nauczyciela w dzienniku coś znaczy,prawda?Chyba,że ta pani dzienników do ręki nie bierze,co też o niej niezbyt dobrze świadczy. Jak mówię,tu się nic nie zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sredniowieczu zakuto by ich w dyby, wp*****l i do lochu... a potem publiczna chlosta! Przez pol roku by z wyrka nie wstali leczac rany - to by ich dopiero nauczylo! Prostaki... a dyrektorka tez jakas taka nie bardzo, wyslowic sie nie potrafi... i co tu od ludzi oczekiwac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka z Ryk napisał:
Coś mi się wydaje, że niektórzy naskakują tu na bogu ducha winną osobę, jaką jest Pani Dyrektor. Chyba się troszeczkę zapominacie. Znam osobiście Panią Grudniak i zapewniam, że jest osobą kompetentną i do tej pory najlepszą na tym stanowisku w ZSZ. Najłatwiej jest obwinić Dyrektora, prawda? Radzę się zastanowić jeszcze raz zanim pierwsi rzucicie kamień, bo nie znaleźliście się na jej miejscu i nie macie o niczym pojęcia. Pozdrowienia dla "poinformowanych sprawiedliwych"...
Ja pierwszy rzuce kamien jak bedzie mozna, powiedz tylko gdzie... Widac ze stare próchno nawet sie wyslowic nie moze a po minie widac, ze niezadowolona z obrotu sprawy - i co by zrobila jak babsko wyglada na nieporadne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele muszą przyzwyczaić się do noszenia koszów na głowach, wyzwisk, opluwania itp zachowań od tzw uczniów, bo takie są czasy. Prawo obowiązuje kogoś nie mnie. Przykład - ile studniówek Lubelskim odbyło się w szkołach w bez alkoholu(picie w szkole to przestępstwo)? Ile pijacki imprez tam się odbędzie do końca karnawału? Nie ma nic bardziej rozbrajającego jak widok nauczyciela przy jednej flaszce z uczniem. A słyszeliście Państwo o biesiadach piwnych, po których smród po trunku i gościach unosi się wiele dni... Takie czasy... pora mierzyć koszyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecal artykił z Kuriera Lubelskiego http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-67810.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, to wytapirowane czupiradło aż skręca że nauczyciel powiadomił policję, ponieważ w ten sposób straciła możliwość zatuszowania sprawy! Przypadkowa kobieta na przypadkowym miejscu, po jej sposobie wypowiadania widać że inteligencją raczej nie grzeszy. Wracaj babo do pługa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zip napisał:
Dostaniesz w ten pusty łeb koleżko. Oglądaj się za siebie.
Następny mocny.Jeszcze dotego damski bokser.Ty sam się oglądaj żeby ci cos na ten pusty łeb nie spadło .ale pewnie gdybyś stanął przed mocniejszym od siebie to byś zrobił KUPĘ ,a właśnie w grupie lub na odległośc takie bżdziuchy są mocne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!! .Każdy skupił się na tej aferze.Tak się dzieje w wielu miejscach,ale skąd to się bierze?przecież taki dorastający człowiek nie w jeden dzień się tego okropnego zachowania nienauczył.Taka kara dla tych deb***i to pryszcz oni się z tego śmieją Puścili dowody ich zachowania wobec nauczyciela na cały świat takich numerów (wiadomo) prubowali z niejednym nauczycielem.Wszyscy z tej klasy powinni wykupić na własny koszt czas antenowy na TVN24 oraz pierwszą stronę Dziennika Wschodniego i tam przeprosić Pana M.Wróblewskiego i całe grono prdagogiczne oraz pracowników, z którymi mają stycznośc bo niejednego tam obrażano obelżywie.TAK powinni przeprosic. Kara w zawieszeniu to dodatek gdyby im się pogarszało.A pozatym gdzie są rodzice?pewnie niejeden rodzic w domu wchodzi na stojęcy pod stół przed takim wyżutkiem i niewie co zrobić jak ta pseudo matka co wini nauczyciela i ma pretensje do P.dyrektor,że się medja dowiedziały.Rodzice wpadajcie częściej do szkoły sprawdzajcie co robią wasze dzieci,dla kogo urabiacie sobie ręce żeby dziecko miało mody ciuch,telefon,samochud itd. zobaczycie jak w czasie przerwy biedny nauczyciel przeciska się przez chołotę i musi uważać żeby któregoś osiłka niedajboże niedotknął bo może zato zebrać parę ............WRACAJĄC DO TEGO SKĄD TO SIĘ BIERZE?no tak dziecko do rodziców (Kowalski to ma nową komórkę taką z aparatem )no co ty?poczekaj jutro pujdziemy kupimy ci taką z aparatem no i z kamerą. Przecież ta młodzierz niepracuje więc to co ma to dzięki nam,ale nikt nietłumaczy pewnie,że na lekcji 45 minut to należy słuchać odpowiadać kiedy pytają no i,że człowiek uczy się sam dla siebie ,że kiedyś to ten młody człowiek będzie odpowiedzialny za wiele spraw (praca,rodzina,może firma,polityka)w zależności od zdolności.A tu aż skura cierpnie jak człowiek pomyśli,że taki ktoś może być pracodawcą,dyrektorem itd..I co? będzie się rozbierał?,wyzywał na tą marną klatę bądż wiercił zadem? TAK BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ się z ludżmi!!! Nie katujcie swoich dzieci bo to nieoto chodzi,ale rozmawiajcie z nimi od młodych lat zainteresujcie się ich życiem może mają problemy i nie dajcie im gwiazdki z nieba bo i tak tego niedocenią. Zrozumią może wtedy jak sami będą rodzicami tylko JAKIMI???Dając wszystko sami robimy im krzywdę. Dbać o nasze dzieci trzeba,ale i WYMAGAĆ w przeciwnym wypadku mamy to co mamy.Wszyscy(uczniowie,rodzice,pedagodzy) powinni teraz coć zrobić, aby ta szkoła odzyskała dobre imię szczególnie,że nosi imię ZACNEGO CZŁOWIEKA ZAŁOŻYCIELA ,który był osobiście mnie i wielu rodzicom uczniów tej szkoły znany.Niechcę się tu wymądrzać,ale taka jest rzeczywistosć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...