Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeszów: śmiertelny skok dwunastolatka

Utworzony przez vonsky, 6 maja 2008 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Współczuję rodzinie chłopca. Ale nie mogę powstrzymać się od takiej refleksji: szkolenie DZIECI w dyscyplinach sportu, które są zwyczajnie niebezpieczne to głupota a może nawet zbrodnia. Dziecko nie zdaje sobie sprawy z ryzyka i robi co mu każe trener i ... tatuś (często w jednej osobie). Niestety, mogę się niemal założyć, że słynny 13 - letni Klimek Murańka, zginie jako następny podczas kolejnego rekordowego skoku narciarskiego. Szkoda, że głupota rodziców zabija dzieci. I nie ma tu żadnej różnicy pomiędzy rolnikiem, który pozwala 12 - latkowi obsługiwać maszynę rolniczą, która urwie mu rękę lub głowę a tatusiem pozwalajacym dzieciakowi wykonywać skoki na motocyklu lub nartach ...
Ostatnio edytowany 6 maja 2008 r. o 11:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem osobiscie tego chłopaka był bardzo fajny...... składm najwieksze współczucie rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam rodzinie wyrazy współczucia. Andrzej był, jest i będzie nawet, gdy go już nie ma w śród nas moim najlepszym kolegą. Nigdy nie chwalił się tym co osiągną nawet nie powiedział, że był w wieku 5 lat wicemistrzem europy. On zawsze pozostanie w naszych sercach i w naszej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...