Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17: Ekspresówka z Lublina do Warszawy coraz bliżej. Pozwolenie na budowę odcinka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2016 r. o 14:22 Powrót do artykułu
Panie Redaktorze, kiedy to podpisano? "Umowę na budowę tego odcinka podpisano pod koniec 2105 roku. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mile za***ony. sądziłem że ten wojewoda wstrzyma inwestycje lub będzie ja odwlekal a tu proszę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy dwa tory do Wawy ??? za życia :::))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor antycypuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy wycinka drzew? wycinkę można przeprowadzać tylko o określonych porach roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sezonie legowym nie wyniesz drzew 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze parę lat minie jak dopiero w 2105 roku podpiszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2105 rok . sciencie ficion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawie to brzmi: "UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI DOSTANĄ ZAWIADOMIENIA" że już nie są użytkownikami wieczystymi:) czyli "księga wieczysta" już nie wieczysta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wracałem z Warszawy i ostatni odcinek wykonywany przez Mota-Engil szkoda gadać... Węzeł Kurów już wygląda jak po 10 latach użytkowania, łaty jak na jakiejś starej krajówce, część najazdów na obiekty poprawiana dopiero ostatnio. W GDDKiA cisza. Ale miejmy nadzieje ten odcinek pójdzie lepiej. Bliżej Warszawy przy drodze już powstają bazy na składowisko kruszywa i materiałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Data w artykule z dalekiej przyszłości :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie 20105 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam sie kolego popraw bo jest 2105r a nie 20105r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2105 r ? :) Byl teatr w budowie teraz bedzie ekspresówka w budowie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2105 rok ciekawych czasów doczekaliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zajadle atakują PIS, że w prostej innej informacji im się popierniczyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Umowę na budowę tego odcinka podpisano pod koniec 2105 roku. " KIEDY???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wie o jaką datę chodzi a DEBILE się podniecają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowa z 2015 roku dotyczyła zaprojektowania, otrzymania wszystkich zezwoleń do rozpoczęcia budowy i wybudowania. Tryb "projektuj i buduj". Decyzja wojewody to właśnie ten etap dotyczący otrzymania zezwoleń na budowę. Teraz ta sama firma może wreszcie zacząć budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpocząć budowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...