Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
super sprawa wreszcie będzie można kogoś wyprzedzić, bo do tej pory od kurowa to o bezpiecznym wyprzedzaniu można było zapomnieć :rolleyes:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowy się zaczęły. Jedyny w regionie lepszy kawałek drogi, a funkcjonariusze już będą gorliwie wypełniać polecenie Rostowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oWSZEM JAZDA NA EKSPRESÓWCE POWINNA BYĆ 120 KM/H, GDYBY TEN GOŚĆ GNAŁ 180 KM/H, to MOŻNA BY SIĘ CZEPIAĆ, ALE JECHAŁ 20 KM WIĘCEJ OD DOPUSZCZALNEJ, PSY W ŚCIGACZACH Z KAMERAMI BĘDĄ WIĘC ROBIĆ ŻNIWA AŻ SIĘ PATRZY!!OJ JAK DOBRZE,ŻE JUŻ NIE MIESZKAM W TYM GRAJDOŁOWATYM WOJWEWÓDZTWIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze trochę więcej dokładności i rzetelności przy pisaniu artykułów ..... za przekroczenie prędkości w przedziale 21-30 km/h taryfikator przewiduje grzywnę od 100 do 200 zł i 4 pkt. karne   148km/h - dozwolone 120 km/h = 28 km/h przekroczenia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli chociaż dzisiaj sobie odpuścić
Nie ten, który dzisiaj jeździł alfą.. nie TEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowy się zaczęły. Jedyny w regionie lepszy kawałek drogi, a funkcjonariusze już będą gorliwie wypełniać polecenie Rostowskiego.
Z łupią żydzi ostatnie z nas pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejestrator prędkości musi być w miejscach, gdzie są szkoły i przejścia dla pieszych, dlatego właśnie wyjechał dziś na nową trasę, przecież tam całymi klasami przechodzą dzieci przez jezdnię, tłoczą się maleństwa, a obok nich mnóstwo niewidomych i przedszkolaków, prawda? Jeśli nie o bezpieczeństwo chodzi, to o co? I jak zawsze - kasa dla budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze trochę więcej dokładności i rzetelności przy pisaniu artykułów ..... za przekroczenie prędkości w przedziale 21-30 km/h taryfikator przewiduje grzywnę od 100 do 200 zł i 4 pkt. karne   148km/h - dozwolone 120 km/h = 28 km/h przekroczenia ;)
148-120 to 28 km/h kto cie uczył matematyki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy jazda lewym pasem poza terenem zabudowanym jest wykroczeniem?
O ile mi wiadomo, w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, co oznacza, że jeżeli prawy pas jest wolny - to należy jechać tym pasem, przy prawej krawędzi jezdni. Jeżeli tego nie wiesz  - to zgłoś się do "drogówki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No-to było do przewidzenia-miśki od razu zacierały ręce i odbywał się pewnie wyścig szczurów-komu uda się złapać kogoś na fotoradar,bo wiadomo,że jak kierowcy tyle czasu marnowali w korkach to jak teraz otworzą taką alterię to będą chcieli sobie zrekompensować to szybszą jazdą.Nie było by takiej sytuacji gdyby kierowcy w Polsce mieli takie drogi na porządku dziennym,ale niestety tak nie ma i nie wiadomo czy będą i kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde chciałem przejechac się trochę szybciej ale mój Golf II nie ma "pary". 90km/h to wszystko co mogę z niego wydusić, pedał w podłodze a on szybciej nie daje rady. Co może byc tego przyczyną, może ktoś doradzi? Wszystko w nim wymieniłem , wlożyłem kupe kasy, swiece, filtry, owiewki, nowe dywaniki itp. i nic nie pomaga. Z góry w okolicy Markuszowa to nawet wyciągnął 95km ale kierownica się telepie i za chwilę słabnie. Telepanie sie kierownicy to chyba nie wina silnika ?Z rury niebieski dym widać i troche się grzeje ale nigdy nie spali więcej niż 1L oleju na jakieś 100km. Doradzcie coś ,kocham niemieckie samochody sa naprawdę niezawodne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz tylko montaż fotoradaru został.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No-to było do przewidzenia-miśki od razu zacierały ręce i odbywał się pewnie wyścig szczurów-komu uda się złapać kogoś na fotoradar,bo wiadomo,że jak kierowcy tyle czasu marnowali w korkach to jak teraz otworzą taką alterię to będą chcieli sobie zrekompensować to szybszą jazdą.Nie było by takiej sytuacji gdyby kierowcy w Polsce mieli takie drogi na porządku dziennym,ale niestety tak nie ma i nie wiadomo czy będą i kiedy?
  Co to jest alteria?? Czyżby chodziło Ci o drogę, gdzie szlaufami do karnistrów przelewa się paliwo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździjcie normalnie to nie będą was łupić!!! 120 km/h to za wolno??? Potraficie coś więcej niż tylko biadolić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest alteria?? Czyżby chodziło Ci o drogę, gdzie szlaufami do karnistrów przelewa się paliwo??
To jest takie friko do ciągnięcia BUBY z nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde chciałem przejechac się trochę szybciej ale mój Golf II nie ma "pary". 90km/h to wszystko co mogę z niego wydusić, pedał w podłodze a on szybciej nie daje rady. Co może byc tego przyczyną, może ktoś doradzi? Wszystko w nim wymieniłem , wlożyłem kupe kasy, swiece, filtry, owiewki, nowe dywaniki itp. i nic nie pomaga. Z góry w okolicy Markuszowa to nawet wyciągnął 95km ale kierownica się telepie i za chwilę słabnie. Telepanie sie kierownicy to chyba nie wina silnika ?Z rury niebieski dym widać i troche się grzeje ale nigdy nie spali więcej niż 1L oleju na jakieś 100km. Doradzcie coś ,kocham niemieckie samochody sa naprawdę niezawodne!
  Musisz nakleić zieloną naklejkę "pajoniera" na szybę. Powiesić 3 CD-ki, albo pluszowe kostki. Polecisz wtedy minimum 140. Jak do tego dorzucisz biały kaszkiet na czerep - poleci już 160. Więcej nie mogę napisać - najwyżej dzwoń na komórę do mnie - numer tysiać pińcet sto dziewińcset.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest takie friko do ciągnięcia BUBY z nosa.
Nie mów, że alteria bubę z nosa wyciągniesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde chciałem przejechac się trochę szybciej ale mój Golf II nie ma "pary". 90km/h to wszystko co mogę z niego wydusić, pedał w podłodze a on szybciej nie daje rady. Co może byc tego przyczyną, może ktoś doradzi? Wszystko w nim wymieniłem , wlożyłem kupe kasy, swiece, filtry, owiewki, nowe dywaniki itp. i nic nie pomaga. Z góry w okolicy Markuszowa to nawet wyciągnął 95km ale kierownica się telepie i za chwilę słabnie. Telepanie sie kierownicy to chyba nie wina silnika ?Z rury niebieski dym widać i troche się grzeje ale nigdy nie spali więcej niż 1L oleju na jakieś 100km. Doradzcie coś ,kocham niemieckie samochody sa naprawdę niezawodne!
  Radziu co ci mogę poradzić tak jak w tej reklamie z radia: "Czy jesteś dziadek czy jesteś ziom oddaj grata na autozłom, nie trzymaj żęcha koło domu oddaj go do autoskupu..."   i wtedy   będzisz szczęśliwy  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 min. z Kurowa do Jastkowa :o  TOŻ TO SZOK!!! Trzeba być straszną melepetą aby tak jechać ale takich na tej drodze nie brakuje. Ja 9 lat temu z Puław do Lublina jeździłem w 25 min. ruch nie był co prawda wtedy taki jak teraz ale też nie mały. Dodatkowo wtedy jeszcze nie było tyle zamalowanego i wyłączonego zruchu asfaltu na środku drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam : no i co z tego ,że jechał 148 na ograniczeniu 120? Stało się coś, komuś? NIe, ale policja musi od razu się wykazać, prawda? Tak czuwają nad naszym bezpieczeństwe, no do rany przyłóż. A potem emerytura w wieku 35 lat. By żyło się lepiej. Tylko nie dosłyszałem, komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...