Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17 na liście głównej rządu! Budowa ma ruszyć wiosną

Utworzony przez andy232, 25 stycznia 2011 r. o 15:06 Powrót do artykułu
A ja poprę Donka i ekipę jak zobaczę efekty! Popracie nalezy się też Prezydentowi Lublina. Jednak niech nikt nie śpi bo bronić drogi trzeba nadal! Darku i jak ? Dalej uważasz, że PO to same .... odpady ? PIS na pewno dał nam Gó.NO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygoda napisał:
Czyli wiadomo już co robić, jak się czegoś chce należy pruć się jak najgłośniej i blokować co sie da, wtedy zrobia to co chcemy nawet kosztem dużo ważniejszych inwestycji! Bardzo złe posunięcie rządu!
A jakie są dużo ważniejsze? - S14 z ruchem na poziomie kilku tysięcy pojazdów (Pomiar Ruchu 2005), czy droga S17, która na tym odcinku ma wspólny przebieg z S12 (jest to właściwie droga S12/S17) i ruchem kilkakrotnie większym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie inwestycje są ważne, te w innych regionach Polski również, a jednak Lubelszczyzna jezt bardzo zaniedbana jeśli chodzi o drogi ekspresowe i autostrady w porównaniu z resztą kraju. Proponuję przejrzeć zestawienie: http://stadiony.klszarak.org/scc_a_s.swf wybrać przycisk "DROGI EKSPRESOWE I AUTOSTRADY W WOJEWÓDZTWACH" a tam kliknąć "ZESTAWIENIE" mamy procentowe porównanie inwestycji drogowych we wszystkich województwach. Lubelszczyzna nawet jeśli zrealizuje odcinek Kurów - Piaski to i tak będzie na szarym końcu (na pocieszenie: razem z Podlasiem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Boże to już nie aktualne bo inaczej następna będzie ZADUPIE POLSKI http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=DW&Date=20110103&Category=LUBLIN&ArtNo=623709327&Ref=AR&border=0&MaxW=670"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kilku lat miała być modernizowana trasa kolejowa z Lublina do Warszawy ale zawsze mówiono w warszawce że nie ma pieniędzy, a tu prosze są oszczędności. To dlaczego do k**wy nędzy nic się nie remontuje (mamy taką świetną infrastrukturę kolejową?) . O tym że S 17 będzie uwięrzę jak zobaczę wybudowaną. Ludziska przestańcie sobie dawać wciskać kit tylko patrzcie co jest wykonywane a nie obiecywane. Jak narazie to nas walą na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chce z co poniektórych tutaj "lubelaków", którzy są aż tak bardzo za PiSem, że wolą biadolić, że to tylko obietnica, zamiast cieszyć się z sukcesu. Wy chyba wolelibyście by jednak droga nie powstała bo mielibyście kolejne argumenty przeciwko rządowi, Panu Żukowi i Hetmanowi a tak... zamknieto Wam usta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla następujacych osób 1Werner ,Wiacek Kuczko studęci P.Lubelskiej około 20 osob szef przedsiębiorców Lublina i regionu Lewiatan ,Solidarnosc regionu Srodkowo Wschodowniego p.Sprawka,pani profesor L>Kolarskiej eurodeputowanej Kurier LubelskiWielkie dzięki TV Lublin ,Polsat TVN-i TV1,2,3 t vn24 Radio Lublin poseł z SLD p.Matuszak?oraz p MARSZAŁEK HETMAN tak tak panowie a szczgólnie mieszkancy Lublina i regionu oraz Biłgoraja którzy właczyli się podpisując w Biedronce poparcie regionu ,oraz wszystkim internautom w kraju i za granicą za doping dawanie wiary otuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszą mnie wszyscy piewcy sukcesu zuka i pełowskiej bandy. szkoda ze 90% nie pamięta ze PIS stawiał przede wszystkim na rozbudowę ściany wschodniej. niestety dane było im rządzić przez dwa lata z takimi koalicjantami ze szkoda gadać. a tu jedna droga a połowa internautów by z radości nie wiem ( a właściwie wiem ale nie napisze) co by zrobiła zukowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wiejak, Nie przeceniaj Pan swoich możliwości. Jakby premier uginał się pod presją byle pismaków to dopiero zaraz miałby pielgrzymki Trochę realizmu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
śmieszą mnie wszyscy piewcy sukcesu zuka i pełowskiej bandy. szkoda ze 90% nie pamięta ze PIS stawiał przede wszystkim na rozbudowę ściany wschodniej. niestety dane było im rządzić przez dwa lata z takimi koalicjantami ze szkoda gadać. a tu jedna droga a połowa internautów by z radości nie wiem ( a właściwie wiem ale nie napisze) co by zrobiła zukowi
No PiS to nam dał! Tyle było inwestycji, tyle rozwoju, tyle miejsc pracy. Do dziś pamiętam ten widok na morze z mojego bloku przy Zana, ale to PełO wszystko zabrało! Co za oprawcy i nieudacznicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
śmieszą mnie wszyscy piewcy sukcesu zuka i pełowskiej bandy. szkoda ze 90% nie pamięta ze PIS stawiał przede wszystkim na rozbudowę ściany wschodniej. niestety dane było im rządzić przez dwa lata z takimi koalicjantami ze szkoda gadać. a tu jedna droga a połowa internautów by z radości nie wiem ( a właściwie wiem ale nie napisze) co by zrobiła zukowi
stawiał, chciał, planował, sraty taty, sraty taty... Lubelski PIS to tylko tyle może lizać d**ę swojemu malutkiemu szefowi. Jak patrzę na tą pożal się Boże załupioną posłankę z Chełma co to na tych pochodach pod pałac za jarkiem leci ot krew mnie zalewa, albo jak ostatnio czytała z kartki pytanie do Rządu... A może pani "coś tam, coś tam" zrobiła dla Lublina coś tam? Sprawki, Kowalczyki, Pruszkowscy i inni to też "dyrektorzy z zawodu". Weź człowieku idź pogadaj sobie z innymi toruńsko myślącymi i nie zaśmiecaj forum. Nie twierdzę, że PO czy PSL to jakieś super towarzystwo, ale przynajmniej jestem w stanie znaleźć tam przykłady porządnych ludzi, do tego logicznie myślących i skutecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Hetman!!! Dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Kenny - Redaktor nie przypisuje tego sobie samemu, tylko pisze "my, mieszkańcy". Ludzie, czy Wam jeszcze nie obrzydło obrzucanie się błotem? Do swojego teścia, czy siostry, która popiera inną partię też byście się tak zwracali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w całej rozciągłości redaktora naczelnego. Sam brałem urlop i jeżdziełm do Wawy razem z ludżmi z solidarności (mino tego że do nich nie należę). Byłem też na proteście przed GDDKiA w Lublinie. Jakby nie inicjatywa protestów, to mogłoby z tego nic nie wyjść. Ale i tak to tylko mały kawałek tej drogi, bo dają na razie tylko na odcinek z Kurowa do Lublina, A NIE NA CAŁY TEMAT OBWODNICY. Tusk to miglanc polityczny i wie co mówi. Daje nam tylko marchewkę na kiju, by głosować na PO. Powinniśmy walczyć dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Lubelak napisał:
Popieram w całej rozciągłości redaktora naczelnego. Sam brałem urlop i jeżdziełm do Wawy razem z ludżmi z solidarności (mino tego że do nich nie należę). Byłem też na proteście przed GDDKiA w Lublinie. Jakby nie inicjatywa protestów, to mogłoby z tego nic nie wyjść. Ale i tak to tylko mały kawałek tej drogi, bo dają na razie tylko na odcinek z Kurowa do Lublina, A NIE NA CAŁY TEMAT OBWODNICY. Tusk to miglanc polityczny i wie co mówi. Daje nam tylko marchewkę na kiju, by głosować na PO. Powinniśmy walczyć dalej.
Nie, nie. Na konferencji padło wyraźnie, że będzie to odcinek od Kurowa do Lublina razem z obwodnicą. Słyszałem na własne uszsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! BARAWO!BRAWO JESTEM DUMNY MIESZKANCOW LUBLINA którzy walczyli o s17 z obwodnica tak jak ja na wszystkich forach dyskusyjnych, podpisujac protest oraz mobilizujac innych do uczynienia tego samego. W jednosci sila. Wywalczylismy sobie lepsza przyszlosc i godne miejsce na mapie Polski, nie tylko wschodniej!!! Kwestia rzowoju gospodarczego Lubelszczyzny i naplyw inwestorow to juz kwestia tylko kilku lat jesli ta inwestycja zakonczy sie sukcesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejak...a podpisałeś się pod petycją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dw napisał:
Wiejak...a podpisałeś się pod petycją?
przeciez was nawet do przedsionka nie wpuscili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
śmieszą mnie wszyscy piewcy sukcesu zuka i pełowskiej bandy. szkoda ze 90% nie pamięta ze PIS stawiał przede wszystkim na rozbudowę ściany wschodniej. niestety dane było im rządzić przez dwa lata z takimi koalicjantami ze szkoda gadać. a tu jedna droga a połowa internautów by z radości nie wiem ( a właściwie wiem ale nie napisze) co by zrobiła zukowi
PIS może i stawiał na rozbudowę ściany wschodniej ,ale tego nie robił, a przecież rządzili dwa lata (w województwie lubelskim nawet sporo dłużej - pan Pruszkowski do dziś nam się odbija). Poza tym nikt tu nie twierdzi, ze S17 to wielki sukces PO, PSL czy SLD, ale wszystlich mieszkańców Lubelszczyzny, którym zależy na dobrym rozwoju tego regionu. Trudno przekonać się do PIS-u jeśli bucha z was taka zawiść. Wam się nie udało - to teraz próbujecie mącić. Ja się cieszę (a pewnie i większość pozostałych Lubelaków), że inwestycja rusza i dziś mniejsze znaczenie ma to, kto bardziej się do tego przyczynił - podziękowania należą się wszystkim, którzy starali się coś zrobić. A radość z sukcesu? no cóż, choć nikt jej nie żałuje nikomu, skoro zwolennicy PIS-u nie potrafią się cieszyć niech sobie siądą w kątku, obrażeni na wszystkich i więcej się nie odzwają, bo takim narzekaniem tylko psują atmosferę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w końcu!!!! jakaś dobra wiadomość dla Lebelszsczyzny -i oby to nie była kolejna obietnica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...