Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17 z pokładu samolotu (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 3 września 2013 r. o 17:15 Powrót do artykułu
szukam autokaru na wyjazd do warszawy na strajk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku komu dziekujemy? Bartoszowi czy budowlańcom za prace, pot na czole i 1600 na miesiąc...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budują-źle, budują też niedobrze. W lecie za gorąco a w zimie za zimno. Za PiS-180 km autostrad i dróg szybkiego ruchu, za PO 1800 km. 1600 zł dla budowlańca to za mało? To trzeba podwyższyć podatki 2 razy-to będą zarabiali 3200 zł. Wszystko drożeje? A niby co drożeje? U mnie na osiedlu od 4 lat te same ceny bułeczek i chleba, te same ceny wędliny, a wybór znacznie większy. Benzyna raz drożeje o 10 gr/litr, raz tanieje. A za PiS-miałą być po 6 zł. Wszyscy mają telefony komórkowe. Rodziny posiadają po 1 samochodzie na osobę. Kiedyś dla mnie samochód-to było marzenie ściętej głowy Fiat 126p po wyprowadzeniu za bramę Polmozbytu (tak! tylko ta firma była na rynku), kosztował 3 razy drożej. Mój kolega student, obecnie pracuje od roku, od 3 lat ze swoją narzeczoną-obecnie żoną jeździ na wczasy do Chorwacji. Trzeba popierać polski przemysł? To proszę nie kupować ubrań z ciuchlandów,ani wyrobów np.mlecznych inne niż z Polski.A Służba Zdrowia-źle?To trzeba podwyższyć składki-każdy chciałby mieć wszystko za darmo?A dlaczego?Renty i emerytury za małe?To trzeba było płacić większe składki.2+2=4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zabardzo sie czym tak wychwalac, bo to droga tylko dla wladzy i tych co to wykorzystuja czlowoieka i ich stac na limuzyny. zwykly Polak bedzie pociagiem dalej jezdzic. ale czy to uczciwe tyle dobprpwej roli na zmarnowanie od chlopa zabrac i przejonc? Eh ta nasza Polska ginie. na starjk i okupacje do Warszawy kazden uczciwy i wierzacy pojedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie budują-źle, budują też niedobrze. W lecie za gorąco a w zimie za zimno. Za PiS-180 km autostrad i dróg szybkiego ruchu, za PO 1800 km. 1600 zł dla budowlańca to za mało? To trzeba podwyższyć podatki 2 razy-to będą zarabiali 3200 zł. Wszystko drożeje? A niby co drożeje? U mnie na osiedlu od 4 lat te same ceny bułeczek i chleba, te same ceny wędliny, a wybór znacznie większy. Benzyna raz drożeje o 10 gr/litr, raz tanieje. A za PiS-miałą być po 6 zł. Wszyscy mają telefony komórkowe. Rodziny posiadają po 1 samochodzie na osobę. Kiedyś dla mnie samochód-to było marzenie ściętej głowy Fiat 126p po wyprowadzeniu za bramę Polmozbytu (tak! tylko ta firma była na rynku), kosztował 3 razy drożej. Mój kolega student, obecnie pracuje od roku, od 3 lat ze swoją narzeczoną-obecnie żoną jeździ na wczasy do Chorwacji. Trzeba popierać polski przemysł? To proszę nie kupować ubrań z ciuchlandów,ani wyrobów np.mlecznych inne niż z Polski.A Służba Zdrowia-źle?To trzeba podwyższyć składki-każdy chciałby mieć wszystko za darmo?A dlaczego?Renty i emerytury za małe?To trzeba było płacić większe składki.2+2=4.
ej co ty wiesz o zyciu? za PiS mial czlowiek robote i nalezna za to zaplata by byla dobra pom kilka tysiency, tylko ze POmatoly chcieli do koryta i sie nazrec. Kaczynski budowal za co mial a nie bral na kredyt. teras wyciagna kazden grosz z czlowieka, a chlopa na wsi jak pacholka traktuja i tylko wszystko sprawdzaja.Znajomy kolega co ma kilka hektarow ziemi chyba pojdzie siedziec bo sie pomylil w areale jak pisal papiery do unii i teraz kaza mo oddac 80 tysiency. a gdzie chlopina ma wziasc te pieniadze? a tak naprawde to czego oni scigaja Polaka a nie jakiegos Niemca czy Zyda z izraela? jak nastala Solidarnosc to tez tam bylemi nawet siedzialem w Chelmie i Wlodawie zanim puscili do domu jedynego zywiciela, a ile sie musialem napisac i moja zonka tez!!! to nie tak mialo byc i dla wszystkich sie nalezy po rownemu bo zolondki sa takie same u nas jak u nich. zrozum wreszcie, ze za PiS byla szansa na dobro spoleczne dla wszystkich a nie dla wybranych z gory. ty poznaj swiat i fakty a pozniej pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam autokaru na wyjazd do warszawy na strajk
Podzwoń po lubelskich parafiach…lub bezpośrednio do Radia w „Piernikowym Grodzie”!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowlańcy w pocie czoła za 1600 zł?. Ktoś każe im się pocić? A w zimie też budują w pocie czoła? A co mamusia mówiła? Ucz się synku, ucz. A jak wyszło? Jak zwykle. A rolnik? Też ciężko pracuje? A kto mu kazał-rząd? A niech idzie na inżyniera, albo doktora.Tylko kto wtedy będzie świnie chował.Każdy lubi szyneczkę i schabik. Ja też. A są gdzieś jacyś biedni? Chyba na włąsne żądanie zbierają puszki. Byłem wiele razy w Azji i w Afryce-nie wiecie co to jest bieda, i ile kosztuje woda którą trzeba przynieść na plecach 2-3 kilometry.Widziałem to. A może renty i emerytury za niskie?Nasz znakomity śpiewak z lubelskiego zespołu dostał najniższą emeryturę. To trzeba było przeczytać komenty jak gościu odprowadzał najniższe składki>czyli oszukiwał nas wszystkich. I co teraz chce?Może żebym mu dołoży. A niby dlaczego?Ja też mam rodzinę, dzieci i wnuki. Ludzie przejrzyjmy na oczy.Nigdy w Polscw tak nie było dobrze.Mam 60+ i wiem co mówię i co widzę. Chyba że jesteście zaślepieni, ale czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIERZĄCY? NIBY W CO? W KOZĘ? WSZYSTKO W POLSCE ŹLE? PRZEJRZYJ KMIOTKU NA OCZY.  PRZECIEŻ NA POLE Z ŹONĄ I DWOMA MOTYKAMI JEŹDZICIE SZMOCHODEM, POROZUMIAJĄC SIĘ PRZY TYM TELEFONAMI KOMÓRKOWYMI, ŻRĄC SZYNKĘ,KIEŁBASĘ,PASZTETÓWKĘ I PYSZNE BUŁECZKI.ALE W POLSCE BIEDA? SAM JESTEŚ BIEDNY SIECZKOBRZĘKU,CZEREŚNIAKU. pRZYPOMNIJ SOBIE CO BYŁO 20-30 LAT TEMU.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam autokaru na wyjazd do warszawy na strajk
 
szukam autokaru na wyjazd do warszawy na strajk
Autokary można tanio wynajmować przez BUSOMAT.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. I niech się buduję. Niedługo będzie bardzo ładnie. Niestety w podpisach do zdjęć same błędy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej co ty wiesz o zyciu? za PiS mial czlowiek robote i nalezna za to zaplata by byla dobra pom kilka tysiency, tylko ze POmatoly chcieli do koryta i sie nazrec. Kaczynski budowal za co mial a nie bral na kredyt. teras wyciagna kazden grosz z czlowieka, a chlopa na wsi jak pacholka traktuja i tylko wszystko sprawdzaja.Znajomy kolega co ma kilka hektarow ziemi chyba pojdzie siedziec bo sie pomylil w areale jak pisal papiery do unii i teraz kaza mo oddac 80 tysiency. a gdzie chlopina ma wziasc te pieniadze? a tak naprawde to czego oni scigaja Polaka a nie jakiegos Niemca czy Zyda z izraela? jak nastala Solidarnosc to tez tam bylemi nawet siedzialem w Chelmie i Wlodawie zanim puscili do domu jedynego zywiciela, a ile sie musialem napisac i moja zonka tez!!! to nie tak mialo byc i dla wszystkich sie nalezy po rownemu bo zolondki sa takie same u nas jak u nich. zrozum wreszcie, ze za PiS byla szansa na dobro spoleczne dla wszystkich a nie dla wybranych z gory. ty poznaj swiat i fakty a pozniej pisz.
  Jesteś biedny, bo jesteś głupi. Jesteś głupi, bo się nie uczyłeś. Wysłowić się nie potrafisz. Robisz błędy. Gówno się należy, a nie wszystkim po równo. Tylko łapy wyciągacie. Nic innego nie potraficie? I ja mam się składać na nierobów? Nigdy! Wybierzcie ten swój PIS, będzie sielanka. Dadzą wam tyle co i inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie Jastków to jakieś nieporozumienie, ponad godzinę stania żeby wyjechać na Warszawską... co mi po tym, że wskocze np. w Żyrzynie na ekspresówkę i przejadę nią na ten zjazd w 15-20 minut jak potem stoje 3 razy tyle, żeby z niej zjechać. Do puki nie oddadzą kolejnego odcinka radzę zjeżdżać wcześniej, na Kurów albo na Nałęczów i omijać zjazd w Jastkowie, a właściwie to w Józefowie, starą drogą 12. Zostaje jeszcze pogratulować otworzenia tego kawałka dla ruchu, więdząc, że zjazd jest nie przygotowany, prowizorka będzie powodowała utrudnienia w ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w potrzebie prywatnych lub handlowych kredytów na różne cele? Jeśli tak, skontaktuj się poprzez ten e-mail ... johnsonleehloaninvestment@outlook.comImię i nazwisko:Kwota potrzebna:czas trwania:krajcele:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...