Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są już nowi komisarze wyborczy na Lubelszczyźnie. To ludzie związani ze Zbigniewem Ziobro

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2018 r. o 19:37 Powrót do artykułu
"To ludzie związani ze Zbigniewem Ziobro" - no i to gwarantuje, że PIS nigdy nie odda władzy. Szykujcie się teraz na drastyczne podwyżki podatków, bo czekają kolejni Misiewicze do napchania się kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już tak jak na Białorusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RFN fm czyli niemieckie radio dla Polakow ustala informacje nieprawdziwe. Ile ta żółta tuba radiowa płaci za parkowanie skody redaktora klakiera za ratuszem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełOwcy tęsknią za podwyżkami podatków. O, jak tęsknią. Od dwóch lat opowiadają o podwyżkach i drożyźnie. A tu nic?! Mi pasuje paliwo za 4,60, a nie jak za Tuska 5,80. Chociaż cena baryłki była na tym samym poziomie. Można to łatwo sprawdzić. Tyle, że pracownikowi mafii, czyt. DT opłacało się trzymać tak wysoko cenę, by vat był wyższy do zwrotu. PiS wygra, bo jest jedyną partią, która spełnia obietnice wyborcze. PO nie spełniło ani jednej. Ba! Zrobili zwrot o 180 stopni i działało na szkodę Polakow i swych oszukanych wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełOwcy tęsknią za podwyżkami podatków. O, jak tęsknią. Od dwóch lat opowiadają o podwyżkach i drożyźnie. A tu nic?! Mi pasuje paliwo za 4,60, a nie jak za Tuska 5,80. Chociaż cena baryłki była na tym samym poziomie. Można to łatwo sprawdzić. Tyle, że pracownikowi mafii, czyt. DT opłacało się trzymać tak wysoko cenę, by vat był wyższy do zwrotu. PiS wygra, bo jest jedyną partią, która spełnia obietnice wyborcze. PO nie spełniło ani jednej. Ba! Zrobili zwrot o 180 stopni i działało na szkodę Polakow i swych oszukanych wyborców. Nie nadymaj się tak, bo narobisz w majty i będzie wstyd. Żadna władza nie jest wieczna. I ta także. Pycha jest złym doradcą i doprowadzi do zguby. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieładnie tak kłamać. Za Tuska cena baryłki to 100-110 USD, obecnie to 60-70 USD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie widzisz pychĘ w prawdzie? potrafisz wymienić zrealizowane obietnice po z 8 lat rozkradania polski? można byłoby na siłę wspomnieć o autostradach. gdyby nie te dragońskie stawki i gwarancje dla inwestorow prywatnych. wiesz, że gdy inwestor nie zarobi na autostradzie, to my z podatkow mamy mu się dorzucić? takich mieliśmy uczciwych władców. i faktycznie pycha ich zgubiła. dodałby jeszcze pogardę do obywateli polski. pis nie okazał się taki straszny jakim chcieli go wykreować. dekadę temu sam z nich jajca robiłem. teraz mnie miło za***yli. i chociaż ich konserwatywne poglądy, to nie moja bajka. ale szczerze wolę, by więcej kasy pozostało w polsce niż możliwość aborcji. zresztą to drugie już dawno jest poza moimi obawami. teraz chcę rzyć w kraju przyjaznym rodzinie. za tuska rodziny były systematycznie i programowo rozbijane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !!! komuszki ZSL już nie dostana 26%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ludzie związani ze Zbigniewem Ziobro. A nie z Tomaszem Maciuszczak? Na polskim nie było odmiany przez przyadki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W znanym mi Sztandarze Ludu nadal bez zmian. Towarzysze szmaciaki, niereformowalne komuszki uprawiają kłamliwą propagandę, wbrew oczywistym faktom. Czy naprawdę macie powody żeby wypisywać nieobiektywne brednie stanowiące pożywkę podobnym wam matołkom. Dla wyjaśnienia: politycy i polityka mnie nie interesuje, chociaż mam na ten temat swoje zdanie. Chodzi tylko o rzetelne dziennikarstwo bo za to płacimy, a wy z tego żyjecie. Tak bardzo przeszkadza wam PIS, że nie znajdujecie miejsca na obiektywizm i na prawdziwą, nie zmanipulowaną informację która posłużyła za kanwę tego artykułu na temat przyszłych wyborów. Chwytliwy tytuł: „Są już nowi komisarze wyborczy na Lubelszczyźnie. To ludzie związani ze Zbigniewem Ziobro”, spowoduje, że pod artykułem pojawią się za chwilę głównie komentarze tych, którym jasności widzenia i rozumienia przysłania jedno słowo: Ziobro. Niżej w treści artykułu napisano: „…wśród stu nowych komisarzy wyborczych jest 11 sędziów powiązanych z ministrem Zbigniewem Ziobrą. Na tej liście są m.in. prezes Sądu Okręgowego w Lublinie Krzysztof Niezgoda, który został jednym z komisarzy na terenie lubelskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego oraz wiceprezes Sądu Apelacyjnego w Lublinie Jerzy Daniluk…”. A kim są pozostali Komisarze? Ilu ich jest, jakie funkcje sprawują i od kiedy ani słowa w tym artykule. To jest żenada i wstyd. A podpieranie się Fundacją Wolności to kolejne bzdury. Może napiszecie sążnisty, ale prawdziwy artykuł co robiła fundacja przez np. ostatnie 10 lat, jakiej i czyjej wolności broniła, co ustaliła i ile na tym zarobiła. Jeżeli nie ostatnie 10 lat, to może od kiedy „Fundacji Wolności sprawuje społeczną kontrolę przestrzegania prawa i dążenia do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli”. Interesów których obywateli społecznie broni i chroni, w jakim zakresie oraz jakie są źródła jej finansowania. To może być interesujące nie tylko dla przeciwników czy zwolenników PO czy PIS. Ze zdobyciem materiałów na ten temat, nie tylko z oficjalnej strony internetowej, jako samodzielni „dziennikarze” nie będziecie mieli z pewnością problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tellchar napisał:
Nieładnie tak kłamać. Za Tuska cena baryłki to 100-110 USD, obecnie to 60-70 USD
 jest z pisu to kłamie - mormalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
PełOwcy tęsknią za podwyżkami podatków. O, jak tęsknią. Od dwóch lat opowiadają o podwyżkach i drożyźnie. A tu nic?! Mi pasuje paliwo za 4,60, a nie jak za Tuska 5,80. Chociaż cena baryłki była na tym samym poziomie. Można to łatwo sprawdzić. Tyle, że pracownikowi mafii, czyt. DT opłacało się trzymać tak wysoko cenę, by vat był wyższy do zwrotu. PiS wygra, bo jest jedyną partią, która spełnia obietnice wyborcze. PO nie spełniło ani jednej. Ba! Zrobili zwrot o 180 stopni i działało na szkodę Polakow i swych oszukanych wyborców. Nie nadymaj się tak, bo narobisz w majty i będzie wstyd. Żadna władza nie jest wieczna. I ta także. Pycha jest złym doradcą i doprowadzi do zguby. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo.
 Łatwo sprawdzić... że przekłamujesz troche rzeczywistosć o tej ropie??? Robisz to nieświadomie czy kłamiesz jak każdy w "Pieniądze i Stanowiska"???? A jak im zabraknie kasy to będzie ci pasowało i po 7,20zł????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4,5 tys. zł to może być za mało na dobrych adwokatów po wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak my teraz z ZSL wygrumy wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne jak głosują ważne jak policzą aby wygrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym sposobem pislamisci już beda wygrywać każde wybory. Cieszcie sie Polacy, lubicie przecież płacić na misiewiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem wybory będą wyborami, a nie kolejnym obsadzeniem miejsc przez ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest 4,5 tys za 2 lata pierdla i zeszmacenie się? Jakiś bezdomny menel może by się skusił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO rzeki w Polsce płynęły mlekiem i miodem. Płaca minimalna z powodzeniem wystarczała na chleb i margarynę, podatki rosły dla Naszego dobra. Teraz za PiS jest bieda i nędza. Dlatego w ramach oszczędności straszny Kaczyński domaga się obniżek pensji politykom o 20%. To straszne!!! Są wśród nich politycy z PO. To zemsta mściwego Jara na politykach z PO!!! Precz z dyktatorem! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...