Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bylo zainwestowac w gumki to by nie bylo bachorow ! Ruchac kazdy sie chce, a pozniej placz, ze na utrzymanie dzieciakow nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ja' date='30.05.2010, 16:54:23' post='294948'] bylo zainwestowac w gumki to by nie bylo bachorow ! Ruchac kazdy sie chce, a pozniej placz, ze na utrzymanie dzieciakow nie ma. [/quote Zastanów sie"ja" zanim zaczniesz wypisywać takie rzeczy. Mamie trojaczków życzę wiele radości i pościechy z dzieciaczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy właśnie mimo użycia wulgarnych słów ma rację, wytłumacz jak można nie mając własnego mieszkania zdecydowac się na dzieci - no powiedzmy że jedno z nieuświadomienia w młodości może się przytrafic, ale następne?? i jeszcze kolejna ciąża... to przecież nawet w granicach głupoty się nie mieści, tylko szkoda tych dzieci, w jaki sposób ci rodzice zapewnią im jakiś standard życia, szkołę no i przede wszystkim start w dorosłe życie - bo taki jest rodzicielski obowiązek - nie wystarczy urodzic, ale trzeba jeszcze wychowac, wykształcic, dac jakiś start w życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również popieram pierwszy komentarz. Poprzednie dzieci nie dały im do myślenia, że należy się zabezpieczać skoro grosza przy duszy nie mają. Najlepiej myśleć "dupą" a później żebrać po ludziach. Bo nie ma co do garnka włożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Powyższych Komętarzy. Wy pustaki jak możecie oceniac rodzine i czy ktos ma sie zabezpieczac czy nie!!!!! czemu się wypowiadasz jak nic nie dałes czy dałaś.Nie powinno Cie to obchodzić!!!! banda baranów i prostaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
bylo zainwestowac w gumki to by nie bylo bachorow ! Ruchac kazdy sie chce, a pozniej placz, ze na utrzymanie dzieciakow nie ma.
DUREŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Do Powyższych Komętarzy. Wy pustaki jak możecie oceniac rodzine i czy ktos ma sie zabezpieczac czy nie!!!!! czemu się wypowiadasz jak nic nie dałes czy dałaś.Nie powinno Cie to obchodzić!!!! banda baranów i prostaków
mama pustak - komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to co mnie to obchodzi? a jak myślisz z czego jest finansowana opieka społeczna? z twojej wypowiedzi już widac ześ tak samo uczony jak i rzeczowa rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geo napisał:
jak to co mnie to obchodzi? a jak myślisz z czego jest finansowana opieka społeczna? z twojej wypowiedzi już widac ześ tak samo uczony jak i rzeczowa rodzina
Zrozumiesz głupcu dopiero wtedy jak będziesz miał dziecko, czym jest szczęscie i czy tak naprawde te pieniadze są aż tak Ważne.Trzeba się cieszyc ze urodziły się zdrowe bez żadnych problemów.i Szacunek Dla Kobiety Ktora ,to uczyniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama sobie "mama"wystawiasz świadectwo, otóż mam dziecko (właśnie dziecko a nie dzieci), jedno ponieważ uważam że na tyle mnie stac, nie zarabiam mało ale zdaję sobie sprawę z tego, że dwojgu dzieciom nie zapewnię w przyszłości pewnego startu w życie jakim jest własnościowe mieszkanie, wolę miec jedno ale zadbane ze świadomością że niczego nie zaniedbałam, a tak na marginesie dziwna kobieto nazywająca się "mamą" moje dziecko ma lat 15, to tak jakby ci przyszło do głowy, że jestem młodziutką głupiutką mamusią niemającą pojęcia o życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Do Powyższych Komętarzy. Wy pustaki jak możecie oceniac rodzine i czy ktos ma sie zabezpieczac czy nie!!!!! czemu się wypowiadasz jak nic nie dałes czy dałaś.Nie powinno Cie to obchodzić!!!! banda baranów i prostaków
PUSTAKIEM to jesteś ty i z twojej wypowiedzi widać, że niewiele wiesz o życiu. Jak jesteś taką matką polką to sama finansuj tę rodzinę która najpierw robi później myśli!!!! zrobić sobie dziecko to żaden problem tylko kto później będzie utrzymywał taką ilość dzieci o tym oczywiście nie pomyśleli. I nie wiem za co ten szacunek dla tej kobiety chyba za brak rozumu. sama sobie "mama"wystawiasz świadectwo, otóż mam dziecko (właśnie dziecko a nie dzieci), jedno ponieważ uważam że na tyle mnie stac, nie zarabiam mało ale zdaję sobie sprawę z tego, że dwojgu dzieciom nie zapewnię w przyszłości pewnego startu w życie jakim jest własnościowe mieszkanie, wolę miec jedno ale zadbane ze świadomością że niczego nie zaniedbałam, a tak na marginesie dziwna kobieto nazywająca się "mamą" moje dziecko ma lat 15, to tak jakby ci przyszło do głowy, że jestem młodziutką głupiutką mamusią niemającą pojęcia o życiu zgadzam się najpierw człowiek powinien się zastanowić nad swoimi możliwościami finansowymi a nie narobić pięcioro i płakać ze nie mają za co utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geo napisał:
sama sobie "mama"wystawiasz świadectwo, otóż mam dziecko (właśnie dziecko a nie dzieci), jedno ponieważ uważam że na tyle mnie stac, nie zarabiam mało ale zdaję sobie sprawę z tego, że dwojgu dzieciom nie zapewnię w przyszłości pewnego startu w życie jakim jest własnościowe mieszkanie, wolę miec jedno ale zadbane ze świadomością że niczego nie zaniedbałam, a tak na marginesie dziwna kobieto nazywająca się "mamą" moje dziecko ma lat 15, to tak jakby ci przyszło do głowy, że jestem młodziutką głupiutką mamusią niemającą pojęcia o życiu
Zastanawiałam się, skąd biorą się takie "PUSTAKI" jak Ty... już wiem, z "ciemnoty" umysłu - Zarabiasz bardzo mało skoro stać Cię tylko na jedno własnościowe mieszkanie !!! - i właśnie takie "upośledzone 15-letnie dziecko" jest w klasie z moim jednym z dzieci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Do Powyższych Komętarzy. Wy pustaki jak możecie oceniac rodzine i czy ktos ma sie zabezpieczac czy nie!!!!! czemu się wypowiadasz jak nic nie dałes czy dałaś.Nie powinno Cie to obchodzić!!!! banda baranów i prostaków
Jak można nie oceniać rodziny, jak mając już dwoje dzieci nie mają gdzie mieszkć. Owszem możemy nie oceniać, tylko po co chcą pomocy.Autorzy tych komentarzy mają rację. Jak się nie ma pieniędzy to się nie robi dzieci a jak się robi to się na nie zapier***a a nie liczy na darmochę. Proste, czy dalej tego nie rozumiesz. Owszem teraz na raz trójka, ale przy dwójcie już klepali biedę. Ja np. nie mając mieszkania tobym najwyżej na jednym spoczęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama napisał:
Zrozumiesz głupcu dopiero wtedy jak będziesz miał dziecko, czym jest szczęscie i czy tak naprawde te pieniadze są aż tak Ważne.Trzeba się cieszyc ze urodziły się zdrowe bez żadnych problemów.i Szacunek Dla Kobiety Ktora ,to uczyniła.
jak pieniądze nie sa ważne to po co chcą pomocy, mają przecież te swoje szczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że tu wypowiada się jakaś mamuśka, czyżby ona tez narobiła dzieci, że tak popiera ciemnotę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mamuśka napisał:
Zastanawiałam się, skąd biorą się takie "PUSTAKI" jak Ty... już wiem, z "ciemnoty" umysłu - Zarabiasz bardzo mało skoro stać Cię tylko na jedno własnościowe mieszkanie !!! - i właśnie takie "upośledzone 15-letnie dziecko" jest w klasie z moim jednym z dzieci....
nie musisz mnie obrażac tylko dlatego że MYŚLĘ, a jedno mieszkanie dla jednego dziecka jest według mnie wystarczające, jak w przyszlości bedzie miała możliwości to sobie i domek postawi, moim obowiązkiem jest jej ten start umożliwic, i przestań pluc tym jadem - takiej samej nienawiści do myślących ludzi uczysz swoje dzieci? a przy okazji - faktycznie moje dziecko jest niepełnosprawne, więc tym bardziej je staram się zabezpieczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama napisał:
Zrozumiesz głupcu dopiero wtedy jak będziesz miał dziecko, czym jest szczęscie i czy tak naprawde te pieniadze są aż tak Ważne.Trzeba się cieszyc ze urodziły się zdrowe bez żadnych problemów.i Szacunek Dla Kobiety Ktora ,to uczyniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak "mama"to robi że pieniadze nie są ważne?Może podzieli sie z nami radami jak nie potrzebować pieniedzy bo ja muszę ciagle wydać na jedzenie ,ubrania ,srodki czystości ,składki w szkole itp.Wcale nie mam na mysli luksusów a też trzeba PŁACIĆ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta szczekanina bez sensu??? Jak ktoś nie ma ochoty - niech nikomu nie pomaga, a najlepiej zajmie się swoimi sprawami a nie pouczaniem innych. Ludu! nie szkoda Wam tak cennej dawki energii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Do Powyższych Komętarzy. Wy pustaki jak możecie oceniac rodzine i czy ktos ma sie zabezpieczac czy nie!!!!! czemu się wypowiadasz jak nic nie dałes czy dałaś.Nie powinno Cie to obchodzić!!!! banda baranów i prostaków
Można na to trochę inaczej spojrzeć, może nie konkretnie w tym przypadku ale... żyją sobie ludzie którzy nie mają środków do utrzymania dzieci a nic nie przeszkadza z tym aby mieli następne i następne. Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego o co ludziom tak naprawdę chodzi. Kiedy taka rodzinka X ma już sporą gromadkę której ubrać wykarmić a co dopiero na wakacje nie da rady wysłać pojawia się postawa roszczeniowa, której założeniem jest myśl: mamy tyle dzieci, trzeba nam pomóc bo samy nie dajemy rady. A trzeba było wcześniej nie myśleć o przyjemnościach tylko realnie o tym co będzie dalej. Dzieci z rodzin wielodzietnych rzadko ale oczywiście się zdarza żeby robiły jakieś zawrotne kariery. Oczywiście mówi się że polki nie chcą rodzić, tylko mowa o takich polkach które nastawiły się na to aby się wykształcić i ZAPEWNIĆ BYT swoim przyszłym dzieciom. A postawa: narobimy dzieciaków i zobaczymy co będzie dalej nie jest zbyt rozsądna. Jak ludzi ma to nie oburzać??? sporo te zasiłki zapomogi itp idą z pieniędzy publicznych, nie dość że w takich rodzinach matki rzadko pracują bo cały czas są na "wychowawczym" to jeszcze się słyszy że są to małe sumy. Za takie nie roztropne decyzje płacą wszyscy. I słyszy się: Mi się należy bo mam tyle dzieci. a czyja to wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...